Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért van sok ember abban a...

Miért van sok ember abban a tévhitben, hogy a fogyás a kalóriadeficiten múlik?

Figyelt kérdés

jún. 22. 15:31
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
77%

értitek ilyen szinten van tudásba h anyósom ezt meg azt eszi mégis dagadt

ennyi köze van a dietetikához de a kaloria deficit tév hit 😂


házipatika.com vagy honnan vagy ilyen tájékozott kérdező?? 🤣

jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
93%
#8 Anyósod vajon hogy maradt életben néhány keksztől, és jégsalátától? Ha nem csinál az ember semmit, akkor is több kalóriára van szüksége, mint amennyi a kekszben van. Akkor a szervezetnek mindenképp a test zsírkészletéhez kell nyúlnia. Vagy kamuzott az anyósod, vagy egy csodával állunk szemben.
jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
75%
Rohadt sok pénzt tudott az anyósod így megspórolni, hogy évekig pár kekszen és jégsalátán élt, és semmi baja nem lett, sőt le se fogyott. Hihetetlen hogy mikre képes az emberi szervezet, minimális kalórival képes ugyanazt a szintet tartani, mint más kb napi 2000 kalóriával.
jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
80%
9, pont ez bizonyítja a pontom, hogy nem a pajzsmirigy problémád miatt vagy dagadt hanem azért mert többet eszel a kelleténél.
jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
91%
8, ha évekig csak 3 kekszet meg jégsalátát enne az anyósod, akkor halott lenne nem dagadt
jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
74%
Mert hülye vagyok, és a tudományban hiszek, nem a gyakorikerdesek.hu anonim kérdezőiben.🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️‍🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️‍🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
90%

Akkor mi a helyzet azokkal az emberekkel akik hormonális problémákból kifolyólag ehetnek bármennyit, nem, vagy csak nagyon kis mértékben fognak hízni? Illetve mi a helyzet azokkal, akik szintén pajzsmirigy, vagy hormonális problémáknak köszönhetően képtelenek fogyni, pedig alig esznek?



Ok is a kaloriadeficittol figynak. Viszont nekik a bmrjuk sokkak kisebb. Tehat kisebb a kaloriakeretuk. De ugyanugy a drfixiten mulik

jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
31%
Elég csúnya, kioktató stílusban válaszoltok a kérdezőnek. Én nem tudom pontosan a tudományos hátterét, de itt vagyok én, aki világ életében 40-44kg voltam, minimális fizikai aktivitással és sok édesség, nasi evéssel. Hormonálisan rendben vagyok. Akkor hogy is van ez? 34N
jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Akkor mitől lehet fogyni?
jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
67%

"én, aki világ életében 40-44kg voltam, minimális fizikai aktivitással és sok édesség, nasi evéssel. Hormonálisan rendben vagyok. Akkor hogy is van ez?"

Mi hogy van? Nem vagy tartós kalóriatöbbletben, ezért nem vagy kövér. Mi a kérdés?

A kérdező 17-es kommentjét egyébként a moderátorok imádni fogják ennyi trágársággal és provokációval.

jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!