Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez normális? Mit...

Szerintetek ez normális? Mit csináljak? Miért ingadozik?

Figyelt kérdés

Minden szerda reggel mérem magam ( wc után). Múlt héten voltam 57,6. Ma reggel 58,4 voltam.


Életmódot váltottam ( decemberbe), szeretnék fogyni 3 kilót még .

Normálisan étkezem illetve a folyadék bevitelemre is figyelek.

Nem tudom mitől lettem több kg pedig ugyanúgy ettem mint eddig.

Hasam lapos ( reggel teljesen, este pedig nincs felpuffadva) viszont van rajtam zsír bőven. Folyadék szempontból rákattantam a rostos gyümölcslevekre ( édesapám barátjának van egy nagy hektára ahol gyümölcsöket termeszt és ő saját maga készíti ezeket a leveket). Természetesen semmilyen adalékanyagot, hozzáadott cukrot nem tartalmaznak. És nagyon szeretem mert tápláló és jó hatással van a gyomromra, ergo semmi bajom nincsen.

Mozgás az mindig megvan, minden nap. Heti 3x másfél órás edzés. Plusz napi 40 perc séta.



jún. 5. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Ezek a levek belefernek a kaloria keretedbe? Attól hogy nincs benne hozzáadott cukor, a gyümölcsökben sok cukor van. Nem tudom hogy ezekből mennyit iszol, de ha sokat az nem feltétlen "fogyókúrás".

Egyébként nem mindig lineáris a fogyas...nekem is van hogy stagnál vagy hogy több vagyok, bármi miatt lehet, ciklus, vagy hogy valami olyat ettel ami miatt a tested visszatartja a vizet stb..nem hiszem h hiztal hacsak nem újabban sokat iszol ezekből a levekbol és nem szamolod bele..

jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ingadozás normális, de amúgy igen, a gyümölcslevekre vigyázz, össze lehet velük szedni a kalóriát... hiába nincs bennük hozzáadott cukor meg adalékanyag, meg 100 ml-re vetítve hiába van bennük viszonylag kevés kalória, pár pohárral megiszol egy nap, és már pár száz extra kalóriát összeszedtél.
jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyümölcslé lesz a ludas. Attól h termelői és nincs benne hozzáadott cukor még tele van fruktózzal, ami ugye gyümölcscukor, a frutkóz minden gyümölcsben előfordul természetes formában, van amiben több, van amiben kevesebb van. Én is szoktam venni termelői, bio 100%-os gyümölcsleveket, hozzáadott cukor nélkül. Azoknak a literjében 400-500 kalória van, ami rengeteg. Ha te pl. minden nap megiszol egy litert ezekből, meg is van a válasz h miért kezdtek feljönni a plusz kilók. Attól h valami egészséges még lehet kalóriadús. Persze nem kell elhagyni de én a helyedben 1-2 pohárnál nem innék többet naponta, fél literrel is már 200-250 kalóriát viszel be pluszban.
jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha a gyumolcslebol megiszol napi 4 ppharral az kb 100p0ml ami plusz 5-600 kcal. Heti fel kilo hizas
jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!