Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/196 anonim ***** válasza:
66%

kérdező, a lezárásod rettenetesen primitív...

és tényleg sajnállak...


(egy egyetemet végzett anyuka :D )

2009. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/196 anonim ***** válasza:
83%
Na kérdező, ez off lesz, de kíváncsi lennék rád, hogyan nevelnél egy gyereket, mennyire lennél hamarosan kiakadva..... :)
2009. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/196 A kérdező kommentje:
nem tudom lehet ki lennék akadva én is, előre nem tudhatom, milyenek lesznek a körülményeim, egészség és sokminden más. De van példám, az Anyám aki fáradhatatlan volt, ha a gyerekeiről volt szó.
2009. okt. 16. 17:42
 64/196 anonim ***** válasza:
89%
Akkor pont anyukád miatt becsüld meg a gyerekeseket! És ne beszélj róluk lekezelően, hogy "csak" szült....
2009. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/196 A kérdező kommentje:
sajnos ezt sokan félreértették, úgy gondoltam manapság egy nőnek fontos, hogy legyen saját munkája,keresete, fizetése. A férfiak ma már képtelenek eltartani a feleséget és a gyerekeit(ami nem az ő hibájuk). A "csak szült" arra utalt, hogy biztos hátteret teremtett az említett férfi, a feleségének pénzkeresettel soha nem kellett foglalkoznia. Egyébként 4 gyereket szült, és még nagyon fiatal.Az első gyermeke 17-18 éves korában született meg. Elnézést a kismamáktól nem lealacsonyítani akartam a gyermekvállalást és szülést, de mégegyszer mondom én magam fontosnak tartom, hogy egy nő a gyerekvállalás mellett póbáljon saját egzisztenciát is kialakítani -ami nagyon nehéz.
2009. okt. 16. 17:57
 66/196 anonim ***** válasza:
58%
Na bekapcsoltak a gepet az osanyak... biztos alszik a gyerek! Ne csinaljatok mar magatokbol martirt, mert szultetek... masok is szulnek es nem varjak el,h aranyba ontsek oket emiatt! Hihetetlen,h mennyi panaszkodo ember van ma Magyaroszagon, hala a jo egnek kulfoldon elek, itt az anyasag es a vele jaro teendok nem nyugnek szamitanak,nemhiaba kisebb a valasi arany is!
2009. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/196 A kérdező kommentje:
Végre aki megért
2009. okt. 16. 18:04
 68/196 anonim ***** válasza:
67%
Kerdezo, a leheto legtisztabb valaszt kaptad a kerdesedre! A felpontozott panaszkodo anyak valaszit olvasva mar ra is johettel,h miert nalad keresi a szerelmet. Lehet lepontozni ;)
2009. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/196 anonim ***** válasza:
80%

Miert az a szuper anya,aki otthon mereszti a segget, mondvan,h o haztartast vezet, meg ez fontos a gyereknek?

Nekem anyukam ment szepen 3 ev utan dolgozni es emellett is tudott sutni-fozni-jatszani velunk-takaritani-sminkelni es fantasztikus anya a mai napig! Es a legfontosabb - NEM PANASZKODIK es NEM MARTIRKODIK azert mert felnevelt minket.

2009. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/196 anonim ***** válasza:
68%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:12


most mondjam azt, hogy sok nő szereti a mártír szerepet?

2009. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!