Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/196 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező!

Ne légy irígy a feleségre! Úgy érzik a kommentjeidből, hogy az vagy--> feltételezem, igazán a pasi nem is akar tőled semmit. :) Csak szeretnéd. :)

Elárulom, bár a feleségem otthon néha nincs túl jó formában, de eszembe sem jutna más nővel kezdeni. Szeretem. Aki más nővel kezd, az egy harmadikkal, negyedikkel is fog...

Ne reménykedj, hogy érzelmeket táplál irántad. Egy IGAZI férfi soha nem hagyná el a családját, gyerekeit.

Egy családapa

2009. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/196 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!


Te honnan tudod, hogy a pasi felesége MILYEN???...

Honnan veszed, hogy "nem nő"?...

Semmit nem tudsz róla!

Az, hogy a pasi kis kalandot keres és nálad is "bepróbálkozott", még semmit nem jelent...

Ettől még szereti a feleségét és ragaszkodik a családjához.


Csupán arról van szó, hogy izgalmas lenne neki pár órára megint "hódító macsót" játszani egy kiscsajnak, utána meg hazamenni a meleg családi fészekbe, ahol "apuka és "férj" lehet...


Kérlek, addig ne szóld le azokat a nőket, akik gyerekeket nevelnek és háztartást vezetnek, amíg ezt TE nem próbáltad ki, mert majd rá fogsz jönni, hogy ez egyáltalán nem olyan könnyű feladat, mint ahogy te azt MOST látod!


A pasi felesége SZERINTED "csak" otthon van...

MI viszont, akiknek több gyerekünk van és 10-15-20-30 éve vezetjük a háztartásunkat, pontosan tudjuk, hogy mennyi munka van egy 5 hónapos kisbaba körül, és mennyi munka egy háztartást vezetni, naponta megfőzni, bevásárolni, kimosni, vasalni, takarítani, főleg ahol több gyerek is van... A gyerekekkel tanulni kel, beszélgetni, játszótérre vinni, etetni őket, öltöztetni, kitörölni a feneküket, némelyiket pelenkázni, böfögtetni, megfürdetni, mesélni nekik, ha betegek ápolni, gyógyszerezni, orvoshoz vinni, ha nől a foguk éjszakákon át fenn lenni... Erről neked mind fogalmad sincs!!!


És akkor még le sem írtam neked, hogy ez a nő mossa ki a kádat, súrolja tisztára a W.C.-t, mossa fel a konyhát naponta, varrja fel a gombot pasi ingére, törli fel a hányást a gyerekek után a szőnyegről...


Folytassam, mi mindent kell csinálni "csak" otthon???...


Hidd el, aki "csak" otthon van és ebéddel várja haza a suliból a gyerekeit, annak a munkája sokkal értékesebb, mintha egy munkahelyen 8-10 órát kávét főzne a Főnöknek és 10 oldalt legépelne...

Ennek a nőnek a gyerekei nem a napközibe vannak bevágva és nem az utcán kószálnak suli után vagy nem a bevásárlóközpontban csellengenek este 7-ig!

Ő az, aki vacsorával várja a férjét haza és erőt ad neki, hogy nyugodtan végezhesse a munkáját napközben.


A legnagyobb dolog, amit egy nő csinálhat az Életében, ha gyerekeket szül és felneveli őket!!! Ezt majd te is meg fogod látni, ha elég érett leszel hozzá...

2009. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/196 anonim ***** válasza:
85%

15.42es vagyok

kérlek, olvasd el figyelmesebben a választ

nem arról van szó, hogy "csak2 mos-főz-takarít-gyereketnevel-beesikazágyba, hanem, ahogy írtam, boldog családi életet biztosít a férjnek----ám az mégis megy a f.rka vagy a mittudoménmi után.

egyébként pedig neked még nincs gyereked, nem tudhatod, milyen az. én pl. nem vagyok egy nagy háziasszony, mégis elfáradok minden estére a baba és a házimunka mellett, pedig vitamint is szedek.

és igenis!!!!a férj is segítsen a házimunkában, gyereknevelésben, és kölcsönös legyen az egymásra odafigyelés!!!!!grrrrrrr

2009. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/196 anonim ***** válasza:
84%
Summa summárum, az ilyen férfi akinek otthon felesége és gyerekei vannak és mégis másnál keresi a szerelmet, az nem képes megoldani az élet által rá szabott feladatokat.Vagyis ha otthon probléma van, nem arra törekszik, hogy azt a problémát mielőbb megoldja, hanem egyszerűen átlép rajta.És amikor az új szerelem is eljut pár év múlva ugyanarra a szintre, hogy probléma van, akkor azt ugyanúgy át fogja lépni.Én szerény egyszerűséggel genetikai hulladékoknak nevezem az ilyen férfiakat, mert ezt a tulajdonságukat, mint "példát"örökítik(mutatják) a gyerekeiknek és így fajul el a világ.Minden probléma kulcsa beszélgetni, beszélgetni és beszélgetni....És ha mindent letisztáztak a felek és mégsem megy ....na ezután kezdje máshol keresni a szerelmet.Ez így lenne ferr.
2009. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/196 A kérdező kommentje:
azért lehetne más célod is, mi lesz ha felnőnek a gyerekek, akkor az unokákat fogod kiszolgálni???
2009. okt. 16. 16:05
 46/196 anonim ***** válasza:
68%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:42


nagyon sajnállak, ha csak fekete-fehérben tudsz gondolkodni és nem veszed észre a rengeteg szürke árnyalatot a két szín között. mert pontosan az árnyalatok teszik izgalmassá a világot.

2009. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/196 anonim ***** válasza:
93%

Vannak olyan nő típusok, hogy az utolsó feltett kérdésedre válaszolják, akiknek a kiszolgálás a mindenük. Nem vágynak karrierre, szülnek sok gyereket, és otthon vannak, apa pedig viszi a pénzt (anyósom drága tipikus díszpéldánya).

Nem baj ez, ha tudják normálisan kezelni a helyzetet, és nem 4-5 gyerek után döbbenek rá, hogy jajj, hát én karriert is akartam!

Van akinek megy együtt a kettő (bevallom, szeretném ez képviselni) és mindamellett, hogy tanulnak, gyereket nevelnek, jól érzik magukat a bőrükben, még apukával is foglalkoznak.

És van a sosem akarok gyerekt típus.

Szóval tömören válaszolva a kérdésedre IGEN, van aki az unokáját is ki akarja szolgálni.

2009. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/196 A kérdező kommentje:

így van , a világ nem fekete és fehér,a nőnek legyen más célja is az életben, mert bármi történhet!!! Nincs gyerekem, még nincs de majd szeretnék, de addig is mindent megteszek, hogy a munkámat maximális szinten gyakorolja, (ezért végeztem el az egyetemet és ezért tanulok keményen a mai napig).

Mert a családi életen , főzésen, mosáson kívül,még ezer és ezer dolog van, ami jár egy embernek egy nőnek. Nem kell rabigába hajtani a fejet, ha egy gyerek megszületik...

Egyébként az illetővel még mindig tartom a kapcsolatot mint barát és nem mint szerető. Nem telik el születésnap, hogy ne köszöntsük fel egymást. Ritkán találkozunk, de mikor megtörténik mindenki elmeséli, hogy van stb. stb., megöleljük egymást, és minenki folytatja tovább a saját életét.

AZ ELŐTTEM SZÓLÓNAK IGAZA VAN, A VILÁG NEM FEKETE-FEHÉR!!

2009. okt. 16. 16:19
 49/196 anonim ***** válasza:
69%
ne szóld le a panaszkodó kismamákat,mert f*ngod sincs, milyen nehéz a gyereknevelés. Inkább maradj csendben.
2009. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/196 A kérdező kommentje:
nem szólok le senkit. Ismerek én is korombeli kismamákat, van aki teszi a dolgát, panasz nélkül és boldog. De van aki állandóan jajgat, és az összes létező nagymamát, testvért, unokatestvért beállítaná a sorba mert képtelen megoldani a problémákat.
2009. okt. 16. 16:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!