Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/196 anonim ***** válasza:
91%
Akkor az elso variacio. Nem segit semmit otthon, hisz van ideje hetyegni masokkal. Ha tobb gyerek van, akkor meg inkabb ervenyben van, amit irtam. Az anyara harul minden, igy a ferjet elhanyagolja...esetleg meguntak mar egymast, ha harom gyerek van biztos regota egyutt vannak. Szerintem felejtsd el ezt a ferfit! Nem erdemel meg. Veled is ugyanezt eljatsza majd kesobb, azt ott maradsz te is harom gyerekkel. Egyebkent sem tisztesseges dolog egy csaladot szetszakitani!
2009. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/196 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehetséges, hogy te bármi módon, mondjuk sajnálattal panaszkodással túl bensőséges közeledéssel "harcoltad" ki magadnak ezt a szerelmet???
2009. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/196 anonim ***** válasza:
100%
A panaszkodas kommunikacio. Valoszinuleg azert folytatodik,mert nem reagalnak ra.
2009. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/196 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre lehet, hogy így reagáltak...
2009. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/196 anonim ***** válasza:
84%

te a "szerető" típusú nők tipikus díszpéldánya vagy :)

vannak ilyen típusok. ők azok, akik mindig csak nős férfiakkal jönnek össze, világ életükben "csak" szeretők maradnak. szánalmas.

másra nem kellenek, csak d.gásra.

csak azt sajnálom, hogy ezek a n ők sok családot tesznek tönkre.

nem is magyarázom neked, úgysem érted.

valószínűleg téged is elhagy

na, vagy legalábbis megcsalna.

mert ő meg ilyen "típus"....

2009. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/196 A kérdező kommentje:

nem szakítok szét családokat,egy alkalommal jönni akart hozzám, kértem, inkább menjen haza a családjához. Tisztában vagyok a dolgok súlyával...

Viszont ezek után elgondolkodtam, önmagán a gyerekvállaláson, mivel az előttem szólók is és szerintem az eset alanyának felesége is robotként, kemény melóként élik meg a gyermeknevelés első hónapjait, amihez jár a segítség (nagyszülő, férj stb stb).

2009. okt. 16. 15:27
 27/196 anonim ***** válasza:
79%

Sok ilyenfajta pasi gondolja úgy, hogy ő hozza a pénzt, mindent szabad neki. nem egy ilyen házasságot ismerek, és sajnos egyik helyen sem volt hű a férj. Oké, lehetsz belé szerelmes, de sok értelme nincs, mert ő pont azt keresi egy nőben most, hogy a szerelem, szex, a kialakuló kapcsolat varázsa...ami úgymond egy menekülés, a saját otthoni életének a darálójából. Ezt nem azért írtam mert ez a magatartás helyes, csak az ilyen férfi, aki sokat keres, eltartja egyedül a családját, sokszor többre vágyik, mint hazamenni a gyerekek által lefárasztott asszonyhoz, mikor van izgalmasabb lehetősége is.

De ilyen pasinál csak a szerető szerepe juthat neked, többet sose várj, mert ugyanarra a sorsra jutnál mint a mostani feleség.

2009. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/196 A kérdező kommentje:
nem vagyok szerető típus, mert akkor ágyba mentem volna vele ha az lennék, és kihasználtam volna a pénzét és kapcsolatait. De egy nő maradjon nő ha van, ha nincs gyereke akkor is.
2009. okt. 16. 15:32
 29/196 anonim ***** válasza:
69%

nem értem, miért kell lehurrogni a kérdezőt.


nyilván vannak kölcsönös érzelmek. egyrészt nem történt megcsalás, másrészt, ha boldog házasságban élne a pasi, akkor semmi esélye nem lenne egy külső személynek.


a világ nem csak fekete-fehér, nem csak bűnösök és szentek léteznek.


egy működő kapcsolathoz 2 ember kell, egy nem működőhöz szintén kettő.

2009. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/196 A kérdező kommentje:
köszönöm a védelmet az előttem szólónak
2009. okt. 16. 15:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!