Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/196 anonim ***** válasza:
83%

"...azért lehetne más célod is, mi lesz ha felnőnek a gyerekek, akkor az unokákat fogod kiszolgálni???..."


KISZOLGÁLNI???... 8-o

Ha én megfőzök a családomnak vagy süteményt sütök nekik, vagy kitakarítok, azt nem úgy élem meg, hogy KISZOLGÁLOM őket, mint ahogy a férjem sem érzi magát szolgának, amiért megkeresi a fizetését és hazahozza nekünk!

Együtt, egymásért mindenki megteszi a maga területén azt, amit csak tud, hogy segíthessük egymást!


Nem érzem szolgai munkának, hogy 15 éve itthon vagyok és hazavárom napközben a gyerekeimet friss ebéddel, hanem örülök, hogy nincsenek az ehetetlen sz*r menzára és a napközire kényszerítve...

A férjemmel együtt örülünk, hogy megtehetjük : a mi gyerekeink nem csavarognak az utcán, nekünk van időnk beszélgetni velük!


Nagyon örülnék, ha majdan majd az unokáim nevelésébe is besegíthetnék azzal, hogy őket is hazavárhatom majd ebéddel és jószóval, segíthenék a tanulásukban, stb.


Amúgy a gyerekeim előtt nagyon jól kerestem (15 évvel ezelőtt 8 milliót évente!) és imádtam a munkámat, de gondolkozás nélkül cseréltem fel a munkám és a karrierem a családom "kiszolgálásával"... :D


Az én anyám annakidején fontosabbnak tartotta a karriert, büszke volt, hogy egy nagyvállalatnál osztályvezető lett...

Mellette a két gyereke napköziben és az utcán kódorgott, kicsi sem érdekelte a problémánk, idegesítő volt számára, ha belázasodtunk (hogyan menjen másnap dolgozni?)... Nyugdíjazásakor jött rá, hogy a "karrierje" egy Szép Nagy Luftballon, ami semmit nem ér, könnyen kipukkan, semmi nem marad belőle...


Ja, és az is nagy igazság : "Egy fenékkel nem lehet két lovat megülni!"...


(Egy háziasszony, aki 32 éve él boldog házasságban)

2009. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/196 A kérdező kommentje:
Az szép dolog, hogy megteheted, hogy 15 éve már otthon vagy és nem kell elmenni pénzt keresni, ezáltal gondját tudod viselni a családodnak. De ehhez egy tőke erős férj szükségletetik, vagy gazdag családi háttér. A mai világban sajnos az anyukáknak 2 év után muszály visszamenni dolgozni.
2009. okt. 16. 16:38
 53/196 anonim ***** válasza:
84%

Jajjj!!! Én is ezt akarom mondani 32 év múlva!!!! Egyetértek!

Kezdő háziasszony és anyuka :) )

2009. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/196 anonim ***** válasza:
92%

sajnálom, hogy ennyi általánosítás és előítélet lát itt napvilágot.


akik kijelentik, hogy mit csinálnak vagy nem csinálnak "a férfiak" vagy "a nők/feleségek", azoktól kérdem, hogy mind ismerik az összes nőt/férfit?


honnan tudják, hogy valójában mi zajlik ennél a családnál? hogy valójában kinek milyen érzelmei vannak?


persze egy félinformációval rendelkező kibicnek semmi sem drága. természetesen mindig minden előítélet szigorúan csak az "erkölcs" nevében.

2009. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/196 anonim ***** válasza:
71%
15:51-ös vagyok, és jól le lettem pontozva. Talán azért mert azt mondtam, hogy vigyázzon magára és bonyolódjon ilyen kétes kapcsolatba? ÓÓÓ Elég nagy az értékkülönbség.
2009. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/196 anonim ***** válasza:
57%

És a muszáj-t j-vel írjuk, kedves egyetemet végzett, karrierrista kérdező!


Még annyit megjegyeznék, hogy tipikusan az az ember vagy, akire a halálos ágyán a kutya sem nyitja majd rá az ajtót, mivel nem lesz családod...

2009. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/196 anonim ***** válasza:
76%
Jav. ne bonyolódjon.
2009. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/196 A kérdező kommentje:
karierista nem vagyok, hibátlannak sem tekintem magam (semmilyen szempontból j/ly), de nem akarom elhinni, hogy a nők ilyen szemmel nézik a világot.
2009. okt. 16. 16:50
 59/196 A kérdező kommentje:

Mint a kérdés feltevője, az előttem szóló kommentjét figyelembe véve lezárom a fórumot ezzel a mondattal:

ASSZONY MARADJ A KAPTAFÁNÁL

2009. okt. 16. 16:54
 60/196 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kommenteket. Tanulságos volt...
2009. okt. 16. 16:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!