Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/196 anonim ***** válasza:
65%
jó nagy veréb vagy kérdező.bújj el.
2009. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/196 anonim válasza:
77%

Neked fogalmad sincs , miről szól az élet , de még a szerelem se, hiszen nem csak szex-ből áll az élet, és főleg a nem a házasság!!!!

Ez a férfi , mert apának nem nevezném, egy felelőtlen, ocsmány alak, ha másnál keres vigaszt, amikor a felesége vérrel , verejtékkel az Ő gyerekeit neveli.

Rólad meg nem mondanék inkább véleményt, azzal jobban jársz!!!!!

2009. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/196 anonim válasza:
73%

Ez a férfi , mert apának nem nevezném, aki másnál keres vigaszt, amikor a felesége az Ő gyerekeit neveli, hát ocsmány disznó egyszerűen, az ilyennek nem való a gyerek a család!!!!!

Te pedig egy fiatal teljesen tapasztalatlan lány vagy, aki semmit se tud a szerelemről, az elkötelezettségről!!!!

Először fel kéne nőnöd ,de aztán, sem muszáj mások házasságát tönkretenni!!!!

2009. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/196 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan nem értem,hogy annyira büszke vagy magadra,közben meg beleestél a legócskább csapdába:a "szegény"férj panaszkodik a sárkány feleségére.Persze elhagyni nem akarja,viszont hátha bejön egy kóbor numera.

Nem kap meg mindent otthon?Az egyetemen nem tanítják,hogy nem a gólya hozza a gyereket?Netán mind a négyet lizingelte?

Én biztos,hogy egy életben nem beszélnék azzal,aki nálam nős létére bepróbálkozna,ráadásul úgy,hogy közben az élete társát járatja le.Persze bennem van tartás.

2009. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/196 A kérdező kommentje:
Jaj de nem értitek :-). Senki nem hagyott el senkit, nem feküdtünk le egymással. Jól éreztük magunkat egymás társaságában, kölcsönös érzelmeink voltak. Senki nem töltött órákat a családját hanyagolva egy másik nővel. Bárkivel megeshet, fel nem égetve hidakat maga mögött.
2009. okt. 18. 20:09
 106/196 anonim ***** válasza:
90%
De én értelek.Én hiszem, hogy nem történt semmi, de azt valld be őszintén, hogy eljátszadozol a gondolattal, hogy mi lenne, ha...., és azért írsz ilyeneket a feleségéről mert egyszerűen az a baj, hogy ő van, mert ugyebár ha nem lenne, az a szabadság tökélye lenne és már rég összegyűrtetek volna pár lepedőt a pasival.No itt a probléma asszonyka van no meg jó néhány gyerek is.Én becsülöm, hogy ilyen egyszerűen fogod fel az életet, de egészen addig senki nem tudja elképzelni milyen nehéz összeegyeztetni a dolgokat, amíg meg nem szüli az első gyereket.Hidd el nekem már van három amiből kettő tervezett volt és a 3. becsúszott.Olyannyira becsúszott, hogy teljes védekezés mellett, rendszeres havi menstruációval már csak akkor vettük észre, amikor megmozdult és már késő lett volna elvetetni.Összeomlottam, mivel a kisebbik gyerkőc még csak 1 éves múlt, amikor is kiderült, hogy jön a 3.Rohadt nehéz reggel 5-kor felkelni reggelit csinálni pakolászni, közben ébreszteni a gyerekeket, öltöztetni pelenkázni etetni és óvodába indulni a legnagyobbal, és vinni a 2 kicsit is mivel nincs kire hagyd és ahogy visszaérek, már főzöm is az ebédet, közben persze szoptatok pelenkázok mosok és folyamatosan pakolok.Ebéd után altatok, szintén szoptatok pelenkázok és az ebéd után pakolászok.Délután teljes menetfelszereléssel no meg a két kicsivel megyünk a legnagyobbért és mivel az én férjem is jólmenő vállalkozó és megtehetem, hogy a gyerekem képességeit fejlesszem ezért heti 3 alkalommal elhordom őt úszni ill. nyelvórára, mire hazaérünk már sötét van és én közben is hol a kocsiban, hol egy mosdóban szoptattam és pelenkáztam.Este vacsi aztán fürdés, ha még marad egy kis idő rajzolás és színezés a naggyal, mindezt úgy hogy közben az egyik kicsi rajtam lóg a másik meg az apján, de persze a vacsora maradványit is el kell tüntetni.És van úgy , hogy éjjel 11 óra is van, mire az utolsó gyerek is elalszik. És én hulla fáradtan omlok az ágyba. És mivel tudom már mivel jár a terhesség és a gyereknevelés az én 3. teherbeesésem körülményeit tekintve lassan már a szexhez sincs kedvem.NA mindezt nem is tudom, hogyan tudnám megvalósítani úgy hogy ne tartassam el magam.Pedig képzeld mire az első gyereket megszültem 5 évet lehóztam vezető beosztásba és mivel olyan időrendbe jöttek a gyerekek, hogy még most is él a munkaviszonyom és ugyanannyi pénzt kapok, sőt még többet is mint mások, akik bejárnak dolgozni, mégis a férjemnek kell úgymond eltartani bennünket, mert kevés az a havi 140.000Forint(persze családival együtt)Úgyhogy én nem tudom, hogy te hogy képzeled el az életed, de annak én nem láttam soha értelmét, hogy pár hónap után visszamenjek dolgozni és bölcsibe adjam a gyerekeimet, mert attól még az otthoni dolgok ugyanúgy megvárnak és szerintem a férfiaknak fontosabb az otthon melege és a főtt kaja, tiszta ház és kiegyensúlyozott gyerekek, mint egy 8 órás műszakot lehúzott estére lestrapált félkész rákkeltő kajákat gyártó, ideges mindennek megfelelni vágyó(de nem tudó)anyuka.Mellesleg mutass nekem egy olyan munkahelyet, ahol reggel be tudsz érni úgy 7-re 8-ra és délután már el tudsz jönni , hogy a gyerektől már megszabadultál, ugyanis pl. nálunk 7-től lehet vinni a gyerekeket és max délután fél 5-ig lehet értük menni.Én pedig mindig is reggel 6 után indultam munkába és este 5-re értem haza(amíg nem volt gyerek)A betegségekről nem is beszélve.....És ugye te azt írtad, hogy mennyien beállítják a nagymamákat testvéreket a sorba.Mert muszály....Én kívánom, hogy megtaláld a boldogságot és tudd megteremteni a tökéletes családi hátteret, de ne egy nős vagy elvált többgyerekes apával tedd ezt.Még csak a gondolattal se játsz el.Mert ha meg is történik köztetek a dolog és netán ők elválnak ott lesz párhetente NEKED a 4 gyerek.No nagyon hamar el menne a kedved a gyerekvállalástól.
2009. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/196 A kérdező kommentje:

Hidd el Kedves előttem szóló, hogy nem történt semmi. Érzelmekről volt szó, de mivel realitása nem folytatódott. Úgy gondolom az érzelmek miatt senki nem érdemel megkövezést. A feltételezésed a lepedő összegyűrésről aljas rágalmazás.

Nagyon szörnyű amit leírtál a családi életedről, önmagában elveszi a kedvet a gyerekvállalástól ha egy fiatal nő ezt végig olvassa. Remélem a gyermekek okozta boldogság kárpótól Téged, és az általad hozott mérhetetlen, emberfeletti áldozatot.

Tisztelettel:

a kérdés írója

2009. okt. 19. 11:55
 108/196 anonim ***** válasza:
87%
Én egyáltalán nem köveztelek meg, csupán próbáltam vázolni egy háromgyerekes anyuka életét, mivel te leszóltál egy 4 gyerekes anyukát, hogy neki milyen könnyű az élete, pedig van bébiszitter stb... és mégis "csak " eltartatja magát.És megbocsáss amíg csak feltételezés valami, addig az nem lehet aljas rágalom.És téged sem foglalkoztatna a dolog ha nem lettek volna valódi érzelmek köztetek. Ez így normális is .És képzeld csak tisztelni tudlak TÉGED, hogy nem tettél eleget a csábításnak, amikor a pasi hívott téged, így az ő házasságtörése csak a te kezedben volt-és ezen az alapon a helyedben úgy küldtem volna el a francba egy ilyen hapsit, mint annak a rendje, de addigra már késő volt, mivel ő is érzelmeket kovácsolt benned.Olyan érzelmeket, amik miatt te továbbra is szóba állsz vele, felköszöntitek egymást stb...ahelyett, hogy közömbösen visszautasítanád és végleg megszakítanál vele minden féle kapcsolatot.Tudod az ilyen hapsik még akár veszélyesek is tudnak lenni, mert egy idő után azt hiszik, hogy csak kéreted magad és hülyíted őket és sajnos volt már az ilyenre példa a környezetemben, hogy a hapsi megerőszakolta a lányt és az eset után elbújt a családja mögött mint egy rühes kutya és képzeld a felesége volt a legnagyobb pártfogója és oroszlánként védte az ő férjecskéjét.Többek közt ilyeneket mondott:"Na nem ezt akartad???Ribikém végre jól megb...ott valaki ugye?Játszad csak az agyadat mások előtt is.Mit képzeltél?Hogy felrúgja a családját miattad?Egy k.... miatt?"-Hidd el az inteligencia nagyon sok emberből hiányzik.És ha már benned meg van, mert meg van, akkor használd is. És szűrd ki az ilyen hapikat.Ő is csak egy kis változatosságra vágyott és jól érezte magát veled.Te voltál az akivel lehetett új dolgokról beszélgetni, ha viszont hazament csak a gyerekzsivalyt és a felesége "nyavalygását"hallgatta.Egy nő élete nagyon megváltozik a gyermekvállalás után.Ezt úgy képzeld el, hogy addig csak te voltál, de onnantól már lesz valaki, aki sokkal fontosabb.És ha teszem fel egy kozmetikushoz akarsz elmenni, vagy a gyerekedet úszni akarod elvinni, akkor ha nagyon jó anya akarsz lenni, az úszást választod.Persze hogy ettől még nem leszel jó anya.És ne szóld le azokat sem akik nem restek segítséget kérni gyerekvigyázás szempontjából, mert KELL a segítség.És sajnos sok nőnek nincs segítsége, így lesznek egy idő után slamposak.És jönnek a szebbnél szebb plázacicák akik után a férjeik sóvárognak.Én nagyon sajnálom, ha elvettem a kedved a gyermekvállalástól, de én sem így képzeltem el az életem annó.Már csak abban bízom , hogy ha a gyerekek felnőnek még úgy 10-15 év akkor újra lesz időm magamra és akkor végre nem kell eltartatnom magam a férjemmel, viszont azt már most látom, hogy akkor meg más gondjaim lesznek és mire minden gond köddé válik az élet is elillan....Sok nő tényleg rengeteget panaszkodik, de őket is majd megedzi az élet.Nehéz boldog családot alapítani és főleg boldog légkörben élni.Nagyon sokat kell ezért dolgozni MINDENKINEK.És bármilyen nehéz én azért kívánom neked, hogy éld át amikor a saját gyereked átölel és azt mondja "anya szejetjek nadon"-Na ezért érdemes ezt a sok áldozatot hozni nap mint nap.
2009. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/196 anonim ***** válasza:
68%

19.58-as vagyok,akkor módosítok mégis van némi eszed.

Mert kb akkor most ott tartanátok,hogy szóba se állna veled,így még mindig talonba van az a numera.

Hidd el,a pasik annyira átlátszóak,csak kicsit az eszeddel nézd meg,nem a szíveddel.

Még mindig nem értem:Te jól érezted magadat valakivel aki a saját nejére panaszkodik?(persze,ha nem tőle szedted az infókat a lusta,semmirevaló nejről,akkor bocs)

Én fenntartom,akármilyen "jófej" a pasi,nem haverkodnák vele többet az életben sosem.

2009. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/196 anonim ***** válasza:
11%

Sokan (plane a kimamak) nem ertik,h koztetek nem a szexrol van szo! Valoszinuleg az apuka olyat erez veled,amit mar nagyon regen erzett utoljara a felesege irant. Az a te dolgod,h belemesz-e vagy sem, sajnos a masodik felesegeknek kemeny az eletuk,mert az elsok megprobaljak tonkretenni oket es zsarolnak a gyerekkel (jaja, mintha lanc lenne :) Viszont, a pasi valoszilueg ugyis megcsalja a feleseget, ha veled nem,akkor massal!

Birom,h sok no dramatikus valaszt ad :D valoszinuleg csak sajat maguk miatt, mert tudjak,h ez az o ferjeikkel is megtortenhet.

2009. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!