Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
 151/196 anonim ***** válasza:
36%
Vicc, hogy tényleg azt hiszitek, hogy a szülés és a gyereknevelés a legnagyobb dolog. Szánalmas. Bocsánat, erre úgy felkaptam a fejem, nem bírtam megállni szó nélkül. Azt hiszitek, ha van egy gyerek akkor már más nem létezik? Nincs férfi, csak anya meg baba? Érdekes módon az én anyukám dolgozni is tudott és mindig tisztaság volt a házban, 30 éve házasok! Manapság azt hiszik a gyerekvállalás a legnagyobb és legnehezebb dolog a világon. Nem cáfolom, hogy egyszerű, de semmi sem egyszerű. Kereszt szüleimnek 4 gyereke van, 2 kicsi, és ott sem panaszkodik senki, minden nap van főtt étel, anya apa dolgozik, és a gyerekekkel is foglalkoznak. Hogy lehet ez? Boldog emberek, akik nem sajnáltatják magukat. Érdekes, nem hinném, hogy bennük van a hiba. Hülyét tudok kapni az ilyentől komolyan. Ha ennyire nehéz lenne, akkor szinte senki nem lenne képes háztartást vezetni gyerek mellett, de írtam, még emellett dolgozni is képesek.
2010. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/196 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólóval egyet értek!
2010. máj. 18. 19:09
 153/196 anonim ***** válasza:
92%

Kísértetiesen hasonlít a sztorid erre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

Az "okos nagylány" csak azt a választ fogadja el, aki mellé áll, és támogatja a fura kapcsolatában.

Néha pillants rá, hogy azzal az adott válasszal hány %-ban értettek egyet. Nem mindenki a feleséget pártolja, lehet hogy csak téged akar megóvni egy csalódástól, őszintén. Nem utolsósorban több tapasztalattal rendelkeznek, mint te. Kívánom neked, hogy 10-15 év múlva, ne találd magad a sokgyerekes megcsalt asszony szerepében. Akkor megváltozna a véleményed az olyan férfiakról aki:"férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot"

2010. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/196 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólnak: IGAZAD VAN,viszont én nem tudom a több gyerekes feleség szerepébe beleélni magam, mert nem vagyok abban a helyzetben, ők viszont nincsenek az én helyzetemben, mégis a saját szemszögükből akarnak ítéletet mondani, hogy az ő oldalukról nézve a történetet mi a jó és mi nem, mi a helyes és mi nem, ezt megértem, viszont két embert nem vettek figyelembe, nevezetesen engem, a Férfit és szerelmünket. Tehát ezt a történetet, ha csak a háromszög egyik oldaláról vizsgáluk nem lehet megoldást mondani, viszont úgy érzem nincs olyan ember aki minden tényezőt figyelembe véve alkotna véleményt.
2010. máj. 19. 06:37
 155/196 anonim ***** válasza:
92%
Abba bele sem gondolsz, hogy akik ma családos anyák gyerekkel,valaha lehettek (volna) ilyen helyzetben! Csak van aki nem megy bele a játékba,mert többre tartja magát! Egyszer te is családra fogsz vágyni, de ettől a pasitól nem kapod meg! Én is lehettem volna a helyzetedben,én is benne voltam érzelmileg,csak nem hagytam magam hülyének nézni! Kívülről is láttam ilyet:mikor otthon kiderült mi van,anyuka megpattant a gyerekkel,apuka kidobta a szeretőt,és visszakönyörögte magát! Itt is anyuci volt mindíg a rossz! Személyesen ismerem mind a 3 felet! Utolsó előttinek: nem hiszem,h itt a szülés,gyereknevelés a fő probléma! Amíg anyuci verzióját nem hallom,én nem hiszem el felét sem a dolgoknak! Apuci otthon is hazudik,máshol miért ne tenné?
2010. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/196 anonim ***** válasza:
18%

Gondolom nem volt otthon szex.

Nem olvastam végig ezt a sok választ, nem tudom írtál-e azóta az otthoni dolgaikról, de gyanítom, hogy ez volt az oka.

Most is nemrég a gyerekes rovatban azt taglalták az anyukák, hogy nem vágynak a szexre. Azt nem értem, hogy ennek ellenére miért nem szexelnek, de hát, az ő dolguk.

2012. jan. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/196 anonim ***** válasza:
77%
Most látom, hogy milyen régi ez a kérdés, miért emelted ki újra, Kérdező? :D
2012. jan. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/196 anonim ***** válasza:
88%

Én azzal értek egyet, hogy nonszensz dolog ráfogni a gyerekre, hogy leszarod a férjed. Ne szard le. Nem azért mentél hozzá, hogy leszard. Teljesen rendben van, hogy tartson el, ha megteheti, de ez nem úgy működik, hogy ő eltart, te meg tévézel meg babázol. Ha ő férfiként végzi a kötelességét, pénztkeres és elkísérte a feleségét az orvoshoz, tehát tördődött vele, akkor a nőnek ugynúgy kutya kötelessége megtenni azt, amit a kapcsolat az ő részéről igényel. Pláne ha van házvezetőnő, akkor arra sincs gondja. De akkor igazán nem értem, miért nincs ideje foglalkozni a férjével. Az egy dolog, hogy szülni nehéz és az újszülöttel nehéz, de nem dobja hasra magát a világ attól, mert te gyereket szültél, más is megtette már, ez a világ legtermészetesebb dolga. Attól, hogy gyereke lett, a nő még ugyanúgy feleség és ugyanúgy vegye a fáradságot és legyen a férfinak mosoly, ölelés, vacsora, szex, csinos fehérnemű.

Meg ez is, hogy anyagi háttér a gyerekneveléshez. Komolyan az a felnőtt gyerekvállalás, hogy 35-40 évesen szülök, hogy a gyerek 10 évesen már laptopot kaphasson és a születésétől kezdve kinyaljam a seggét? A gyereket kell az én életembe illeszteni, nem fordítva, én voltam itt előbb. Ugyanígy, a férj volt ott előbb, nem a gyerek. És a férfi a nőhöz hasonlóan igényli, hogy foglalkozzanak vele, ha a felesége leszarja, vevő lesz arra, hogy más foglalkozzon vele. Nem mintha nem lenne ocsmány dolog megcsalni a nejét, aki épp akkor szült neki gyereket. De hát ha érthetőek az indíttatások... Lényeg, hogy a világ nem esik hasra attól, hogy valaki gyereket szül. Szép, jó és örömteli esemény, de az élet ugynúgy megy tovább, csak pluszban ott van még egy baba, akit szépen lassan bele kell illeszteni ebbe. Minél előbb elkezdik, annál jobb. Ezért nem kell a gyereknek egy napig se a szülei között aludni. Mert, akkor ott lesz egy hetet, egy hónapot, egy évet és paff a házasságnak.

2012. jan. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/196 anonim ***** válasza:
5%
Nem olvastam vegig a valaszokat tul sok van belole es nem erek ra. De latszik h nincs gyereked es abszolute fogalmad sincs h mivel jar!!!! Hidd el megvaltoztatja az embert! a gyerek az nem olyan h megetetem, kicserelem a pelust lerakom aludni, es en nyugodtan elek magamnak. A gyerek nem egy hazidolgozat, ha befejetzem a pontjait lerakom a cerkat es megyek dolgomra. MERT a gyerek nem akkor alszik mikor te ugy gondolod es nem akkor akar enni mikor te ugy gondolod, nem akkor akar csinalni dolgokat amikor ugy gondolod. es igenis ha egy ferj nem segit be, akkor sajnos kevesebb ido jut ra. Nem panaszkodaskent irom csak megjegyzeskent. En keson szultem 35-be leptem mikor kislanyom szuletett, felso vezetoi poziciobol mentem szulni, es ugy gondoltam aaaaaaa ez konnyu lesz, mig szulesin leszek kipihenem munkahelyi faradalmaim. Ez volt az elmelet.... a gyakorlat meg mas.... Az en ferjem annyiban segit be, h a gyerekkel jatszik, de a haztartasba nem, az sem tudja h kezdje el. egy koszos rendetlen csaladban nott fel igy igenye nincs ra, mig en egy tiszta rendezett csaladban nottem fel tehat nekem van ra igenyem. Igy ram marad sok minden. es tudod neha mikor panaszkodik akkor tudatom vele h ha tobbet segitene akkor tobb idom lenne. Felso vezetokent, es az itteni (kulfold) remek rendszernek koszonhetoen visszajottem dolgozni, mivel joval tobbet keresek mint a ferjem hiaba diplomazott o is. Ugyhogy ledolgozom a magam kis orajat, magy otthon jon a delutani muszak, mert egy ket eves gyereknek energiaja van, erdeklodese, le kell kotni, kulon orak etc, majd mikor aludni megy akkor en vagy agynak dolok, vagy bedolgozok otthonrol, vagy epp relaxalok es neha belekacsintok vmi TV-adasba. Nekem mar nap vegere nem marad sok lelkierom hazaseletet elni. Nyilvan az egyuttletek igy csokkentek. Viszont atmeneti ido ez, a gyerek felno egyszer es mar nem igenyel annyi figyelmet. De tudod mit??? Nincs az a penz a vilagon, h kihagytam volna azt az elmenyt h gyerekem legyen. Nehez feladat de nagyon halas. Tudod amikor kimondja h mami, amikor atolel, amikor puszit ad, mikor reggel kinyitja a szemet es ram mosolyog, ennel boldogabb pillanat nincs is a vilagon. Ezt nem potolja karrier, penz, jo allas, jo hazaselet egy ferjjel, bulik, utazasok. Mielott szultem nekem meg volt mindenem es mondhatom azt h elertem mindazt amirol csak almodtam gyerekkoromban. DE megsem voltam boldog. Tudod miert? Mert vmi jobban mondva vki hianyzott az eletembol. Egy kis csoppseg. Hidd el az anyasag sok mindenben megvaltoztat. es ezt csak olyas vki tudja aki sajat maga is anya. A ferjem imadja a lanyat, es nem szeretokhoz rohangal, hanem munka utan haza, h minel tobbet tudjon vele jatszani. es a kislanyom olyan apas h az csak na.
2012. jan. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/196 anonim válasza:
88%
A választ nagyban megkönnyítené egy egész-alakos fénykép a szülés utáni feleségről. Tartom valószínűnek a fénykép többet mondana 1000 szónál és a választ is magában foglalná...
2012. jan. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!