Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
 161/196 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a kérdést, mert érdekel az emberek élete, hozzáállása a mai világban. S még azért, mert válaszút előtt állok, hogy vállaljak gyereket vagy ne s csak a munka. Akiek vagy gyereke nyilván nem érti meg a dilemmámat. Egyébként házas emberrel nem tartok szerelmi kapcsolatot, mert az nem egészséges semelyik szereplő számára.
2012. jan. 19. 07:12
 162/196 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmet vár tőled, hanem a vaginádat. Semmi mást sem akar tőled. Azt hogy ebbe te mit képzelsz bele az a te dolgod, de számíts tőle hosszútávon szexet,mert nem fogod megkapni, mint ahogy a szerelmét sem. Neki csak kielégülésre kellesz. Ne feledd.
2012. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/196 anonim ***** válasza:
100%

Huhú, emlékszem erre a kérdésre, még abból az időből, amikor kiírtad.

Eltelt két év, három hónap.

Azóta felvállalt, vagy még mindíg másodhegedüs vagy?

Mi újság?

2012. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/196 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, csak akkor vállalj gyereket, ha képes vagy egyedül is nevelni, eltartani. Nem értek egyet azokkal, aki az egekig magasztalják a gyereknevelést, hogy mekkora robot, stb, mennyi lemondással jár. Nem a saját akaratomból, de éppen a második gyerek születésekor maradtam egyedül. Nos, mindent meg tudok oldani, pedig a szüleim sem élnek már, mégsem úszok soha el semmivel, pedig bőven csinálunk házon kívüli programokat is. Nem vagyok fáradt, lestrapált, pedig dolgozom is. A férjem annak idején azért hagyott magamra, mert bő 15 év alatt összecsiszolódtunk, szépen éltünk, anyagi biztonságban, ő pedig izgalmakra vágyott. Már nem hibáztatom érte, főleg, hogy szinte minden beszélgetésünkkor elmondja, hogy mekkora barom volt, hogy lelépett, milyen klasszul élhetnénk.
2012. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/196 anonim ***** válasza:
88%
én már kicsit túl vagyok a negyvenen, és mostanában szült két egykori osztálytársam is, akik nem akartak gyereket,dilemmáztak, mint Te. Ma mind a kettő élete legjobb döntésének tartja, hogy gyereket szült. Én úgy gondolom, ha az ember megfelelő időben szüli a gyermekét, akkor nincs nyűg, robot, nem várja, hogy mindenki lesse a kívánságait. Egy gyereket szerintem lehet egy hadseregnyi segítő kéz nélkül is nevelni a mindennapokban.
2012. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/196 anonim ***** válasza:
77%
Bár nem ez a kérdés témája, de nem értem azt a külföldön dolgozó vezető hölgyet, hogy miért nem fogad fel egy takarítónőt, ha már a férje nem segít az otthoni teendőkben?
2012. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/196 A kérdező kommentje:
Nem sérültem, nem csalódtam senkiben, nincs harag, csak barátság. De kicsit átformálta az álláspontomat, s már a ló másik oldaláról látom a dolgokat. Azt vallom, hogy egy nőnek veszélyes gyereket vállalni, ha önállóan nem képes felnevelni. Bármi történhet egy házasságban. BÁRMI! Még egy dolog érdekes, nagyon sok nőt, kolléganőt megkérdeztem a gyerekvállalásról, érdekes módon mindegyiknek csak jött a gyerek s nem tervezték (kortól, iskolai végzettségtől függetlenül szinte mindegyiküknél ez a helyzet). Ezen ismeretség után, mégegyszer kiemelem nem haragszom az illetőre, s a mai napig jól el tudunk beszélgetni, de ennyi és nem több, nem tudnék úgy gyereket hozni a világra, hogy bárki másra férj/anyós/anya/rokonok rátámaszkodjam bármilyen téren.
2012. jan. 19. 20:58
 168/196 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam vegig minden valaszt de ez a pasi gyorsan felejtos! Olyan nincs hogy csak a no hibas! Valoszinu azert van hazvezeto noje mert a ferje nem segit semmit sot inkabb haza sem jar ha szeretot keresgel. Gondolom nem te lehetsz az egyetlen akinel probalkozott.

Ha van tobb gyereke, gondolj bele elhagyna oket erted te szulnel neki? Most nem azert mert hogy nehez e vagy sem a gyerekneveles ilyen ferfi mellett egyedul maradnal a nevelessel ha nehez ha nem! Es akkor bizony nem elned meg tul jol az tuti. Ha az agyerek mondjuk idosebb

Enne mondjuk 1 ev feletti akkor jobban tudnam hibaztatni az asszonyt, de nekem pl 4hos babam van es nem egy rossz baba de idoigenyes mert o ellentetben a ferjemmel csakis ram tud hagyatkozni, kvazi hulyen fogalmazva de en tartom ot eletben egyenlore. Es iagazd van vallalom ezt minden nehezsegevel, es amennyit tudok foglAlkozok a ferjemmel is, de meg kell ertenie, hogy nem all vissza minden olyan gyorsan sot valoszinuleg sosem lesz a regi, csak egyre konnyebb lesz idovel. Nem ertem az olyan palikat akik nem tudjak ezt kivarni. Van persze egy tureshatar de az nem 5 honap. Es nem csak a no vallaja ilyenkor a szsegeket nehezsegeket hanem a ferfi is! Az etesen kivul barmit o is meg tud am csinalni nem egy buveszmutatvany!

Szoval vallalj gyereket de keress hozza olyan partnert aki veled egyutt erett hozza, es segiteni tud abban hogy ne gyarapitsd majd az itt panaszkodo anyukak taborat. Ez csak ugy mukodik ha adsz is kapsz is, van egy idoszak mikor egy anyanak igenis elso a gyereke, az lenne a termeszetellenes ha nem ugy volna

2012. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/196 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfi nem változik.
2012. jan. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/196 anonim ***** válasza:
77%

Ha ilyen rossz a házassága, és ilyen semmirevaló a felesége, akkor minek csinált neki gyereket?

Gondolkozott volna előbb, ne most kacsingasson kifelé!

2012. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!