Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
 181/196 anonim ***** válasza:
71%
És egyébként és Te ki vagy? Aki leunalmasozod egy Anya életét? Minden Anya élete ilyen, aki törődni akar a gyerekkel és az apjával is egyaránt! Ezt hívják anyukám CSALÁD-i életnek!!! És igen, szerintem is ez a normális!
2012. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/196 A kérdező kommentje:
Egy normális felfogású NŐ és Anya, miért nem mutatja be a Családi élet pozitív, napos oldalát is??? Miért csak arról beszél, hogy fáradt s nincs ideje magára mert első a család? Én ezt nem értem? Vagy a pozitív dolgokról nem kell beszélni, mert az alap? Kedves Anyukák nyuodjatok meg a férjetek soha nem fog elhagyn Titeket, s Gyermekeiteket. Ebben a történetben egy nagy vesztes van az pedig az a bizonyos "harmadi" .
2012. márc. 20. 19:47
 183/196 A kérdező kommentje:
harmadik.
2012. márc. 20. 19:47
 184/196 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan. Te ezen azért vagy annyira kiakadva, mert nem bírsz tovább lépni egy eleve halott kapcsolaton, s azért írod mennyire lehangoló anyaként élni, mert valójában megesz a fene, hogy miért nem veled alapított családot ez a férfi. Vagy legalább lennél neki annyira fontos, hogy elhagyja a családját miattad.


A családi élet napos oldalát nem úgy kell elképzelni, hogy közben nem fáradsz el sosem és semmi okod panaszra, minden a legnagyobb rendben, stb. A szép az, amikor minden nehézség ellenére azt látom, hogy gyermekem boldog, szépen fejlődik, okosodik, tapasztalatokat szerez- igen, rossz tapasztalatokat is, mert abból is tanul- szóval zajlik az élet. Attól még, hogy valaki boldog vagy elégedett, attól még elfáradhat napközben.


Ha nem baj lenne hozzád pár kérdésem, mert én a hozzászólásaid ellenére azt gondolom, hogy egy napon te is anyává fogsz válni, mégpedig jó anyává és feleséggé, pont emiatt a tapasztalatod miatt.


Hány éves vagy?

Szoktál fiúkkal/férfiakkal ismerkedni pl. buliban, egyéb helyen?

Volt mással kapcsolatod mióta nem vagy ezzel a házas emberrel?

Rendszeresen találkozol ezzel a fazonnal? Olyankor ő keres vagy te őt?

Vannak közös barátaitok?


Ha van kedved válaszolj. Köszi.

2012. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/196 A kérdező kommentje:
Válaszolok a kérdéseidre, ha elmondod előtte mit tudsz ebből lerszűrni.
2012. márc. 22. 19:14
 186/196 A kérdező kommentje:

úgy döntöttem válaszolok az egyiket kivéve, a kérdések után írom

Hány éves vagy? - ERRE NEM VÁLASZOLOK

Szoktál fiúkkal/férfiakkal ismerkedni pl. buliban, egyéb helyen? -NEM

Volt mással kapcsolatod mióta nem vagy ezzel a házas emberrel?-IGEN

Rendszeresen találkozol ezzel a fazonnal? Olyankor ő keres vagy te őt? - IS IS

Vannak közös barátaitok? - NINCS

2012. márc. 22. 19:25
 187/196 A kérdező kommentje:
A kérdésfeltevőhöz és (de bárki válaszolhat természetesen)egy kérdés: elképzelhetetlennek tartod, hogy mikor már felnőnek gyerekek s több szabadidőd lesz, beleszeress egy férfiba aki nem a férjed?
2012. márc. 22. 19:34
 188/196 A kérdező kommentje:
S még egy megjegyzés, ahogy írtam a férjeitek soha nem fognak elhagyni Titeket, de csakis a gyerekeitek és a felépített egzisztencia miatt.
2012. márc. 22. 19:39
 189/196 anonim ***** válasza:
71%

Azért ennyire nem lehet egyféleképpen nézni a dolgokat, mindenki más, van akinek nehezére esik hűségesnek maradni, van akinek nem. Sokan el is válnak, van hogy az apa, de olyan is van, hogy az anya lép ki a családból. Vannak akik elválnak, utána mégis képesek baráti viszonyt fenntartani, mások szóba se állnak. Ezt így nem lehet leszögezni, hogy egy férfi csakis a gyerekei és egzisztenciája miatt van a feleségével. Talán akkor mindenkinek el kéne inkább válnia? Egyébként a gyerek nem "csak egy gyerek", nem egy tőlünk idegen valami, amit a nyakunkba varrtak, hanem a részünk, belőlünk lett, mi formáljuk és szüksége van mindkét szülőjére.


A kérdéseket azért tettem fel, mert kíváncsi voltam, hogy több mint két év után mi az ami miatt még mindig ennyire ragaszkodsz ehhez a férfihez? Tudom az érzelmeknek nem tudunk parancsolni, de ha neked fáj, hogy ő nem lehet a tiéd, akkor miért kínzod magad azzal, hogy találkozgatsz vele? A válaszaid szerint sem közös barátok, sem munkahely nem köt titeket össze, tehát ha vágysz egyáltalán egy normális kapcsolatra, akkor megteheted, hogy nem találkozol vele, olyan programokat szervezel magadnak, ahol esélyed lehet megismerkedni valakivel. De lehet, hogy te ilyen mártír tipus vagy.


És a kérdésedre válaszolva én el tudom képzelni, hogy beleszeressek valakibe, de az soha nem lenne olyan kötődés, mint amit a férjemmel megélek, inkább pár hónapig tartó fellángolást tudok elképzelni, ami miatt nem lenne értelme eldobni egy amúgy jól működő kapcsolatot.


Most még eszembe jutott még néhány kérdés:

Milyen volt a gyerekkorod?

Elváltak a szüleid?

A feleség tud rólad?

Mit csináltok amikor találkoztok? Eljön hozzád, vagy beültök egy kávéra/moziba?

Amikor a találkátok zajlik akkor ő mondjuk 7-kor felpattan, hogy "ú mennem kell, mindjárt fürdetés van"?

Nem érzed úgy, hogy a reménytelenség kiábrándító?

Nem érzed úgy, hogy te ennél jobbat, többet érdemelsz?


És köszi az előző válaszokat.

2012. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/196 A kérdező kommentje:

A szüleim nem váltak el, nagyon jó gyermekkorom volt :-). S mindketten kölcsönösen kerestük egymást, de ez egy régi történet :-). Azóta normális párkapcsolatban élek :-), de nagyon kíváncsi voltam, hogy a másik oldal aki nem volt ebben a cipőben mint én, hogy vélekedik ezen dologról. S örülök, hogy átélhettem, megtapasztalhattam ezt az oldalt is, bármilyen tapasztalatról is legyen szó, mert így teljes számomra a kép, s pontosan tudom mi ér meg mit, mi a fontos s mi nem, s nem csupán a társadalmilag elfogadott szokásnormák szerint élek a szülők nevelésének köszönhetően, hanem a saját bőrömön tapasztalt dolgok segítenek abban, hogy ezen normákat tényleg magamévá tegyem, mert így jó, így lehet boldog az ember. S örülök, hogy megismerhettem azt a Férfit, mert egy klassz pasi, aki kitűnően tudta kezelni a dolgokat, s örülök neki, ha néha egy két szóra összefutunk. Nem maradt viszony, s nem lett barátság, de jó szívvel gondolunk egymásra.

A történet így ért véget ... :-)

2012. márc. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!