Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
 171/196 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést 2009ben tetted fel először, azóta kiemelted párszor. Miért? szerencsétlen kisgyerek már oviba jár és te még itt tartasz mindig? Nem sikerült elfeledni a pasast igazán? Ne már! Az ilyennek csak ürítés kell! Kényelmes neki otthon! Kifizet mindent csak hogy ne kelljen segíteni az anyukának! Egyszerűbb házvezetőnőt fizetni akinek pénzt ad, mint beállni mosogatni néha amíg a 3 gyerek üvölt vagy akármi! Gondolom a pasi pénzes, te meg a szeretője voltál és hitegetett hogy nincs a feleségével semmi. Közben meg haza ment a családjához esténként, a gyerekeknek mesélt elalvás előtt, majd megdugta anyucit, nyáron nyaralni vitte és ha unta otthon a banánt, akkor vett elő téged, te meg reménykedtél éveken át és telt el tétlenül az életed. Mert szerintem ez a felállás. Amúgy az összes pasi félreb...ik de egyik sem hagyja ott a családját! Érzelmek? Ugyan!!! Ha Te lettél volna a felesége helyében akkor most mellőled járna félre! Mert ez ilyen fajta pasas! Mint a legtöbb sajnos. Az ilyen totál boldog otthon csak ezzel a szöveggel hülyítik a nőket! A feleség mindent megkap, a pasinak kell néha a változatosság és hülyíti a nőket! Te meg butuska felültél a lóra és le is estél... Lépj tovább egy rendes emberrel és ne a pénztárcát nézd. Minden jót.
2012. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/196 anonim ***** válasza:
96%

Jó kérdés. Már két napja agyalok rajta mióta olvastam a kérdést. Pár évvel ezelőtt én is voltam ilyen helyzetben. Egész pontosan kétszer. Fiatal egyetemista voltam, megismerkedtem egy nős pasival, de csak utólag tudtam meg, hogy felesége van. Később pedig megkörnyékezett egy másik. Én sem értettem akkoriban mit akarnak, miért, stb.


Nekem azóta lett egy gyerekem, férjemmel jó a kapcsolatom. Most tehát a másik oldalról is látom a dolgokat. És már kezdem érteni.

Egy gyereknek az a legjobb, ha kiegyensúlyozott a légkör körülötte, akkor érzi magát biztonságban, ha tudja előre mire számíthat. Pl. tudja, hogy esténként vacsi után fürdés, meseolvasás, aztán alvás következik. Ha a sorrend borul már elkezd bizonytalankodni. Gyerekkel tehát minden egyes nap ugyanazok a programok ismétlődnek, attól függetlenül, hogy épp a Balaton partján vagyunk, vagy az Eiffel torony tetején, vagy éppen otthon. A pelenkacserét mindenképp meg kell ejteni, és még sorolhatnám. Az a baj, hogy ha egy anya elkezdi sorolni mi mindent csinál, akkor az már panaszkodásnak tűnik. A lényeg valójában szerintem az, hogy minden egyes nap megcsinálod, mindig ugyanazokat a dolgokat, és nincs szünet, mint egy munkahelyen, hogy hurrá itt a hétvége. Úgy gondolom, hogy teljesen normális, sőt egészséges, ha valakinek egyszer-egyszer szüksége van kiszellőztetni a fejét, elmenni valahova, ahova nem viszi magával a gyereket. Ha ez nem valósítható meg, mert nincs kire bízni a gyereket, akkor a feszültség gyűlik....


Visszaemlékezve a pár évvel ezelőtti esetekre, most úgy gondolom azért volt szükségük ezeknek a férfiaknak más nőre, mert egyrészt a feleség figyelme másra irányul, másrészt mert még nem voltak elég érettek apává válni és ezzel együtt lemondani dolgokról, s mert ki akartak törni az előbb leírt hétköznapokból, kalandra, izgalomra vágytak. Bár a férfi kezdetben általában nem vesz ki olyan nagy részt a gyereknevelésből, azt is unhatja ha a feleség minden nap a megtermelt kakimennyiségről, elfogyasztott ételmennyiségről, stb. számol be. De hát miről is számolhatna be, ha egyszer egész nap ezzel foglalkozik?


Úgyhogy minden igazságnak két oldala van, de azért büszke vagyok magamra, hogy annak idején mégsem mentem bele ilyen kapcsolatba. Nem akartam második lenni. Egy családapának mégiscsak a családja a legfontosabb (remélhetőleg a legtöbb esetben), de attól még kacsinthat jobbra-balra.


Nálatok most mi a helyzet?

2012. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/196 A kérdező kommentje:
Természetesen nem lett belőle semmi, viszont a mai napig tartjuk a kapcsolatot, s néha találkozunk, "csak" beszélgetünk. Viszont anno én nagyon szerelmes voltam ebbe a férfiba, s megszenvedtem kis naiv léttemre rendesen. Már nem érzek így iránta, nem is lehetne, mivel egy bizonyos szinten a kapcsolat nem fejlődött tovább, mert nem lehetett. Az eset kitörölhetetlen, maga a személy is, bármennyire próbáltam ellen érveket felhozni, s ezen kérdés indítását is annak szántam, hogy a független, s ismeretlen hozzászólók igen kemény véleménye észhez térítsenek, sőt mi több elgondolkodva rajtuk megutáljam az illetőt. Ezt nem tudtam elérni, nem utálom, nem gyűlölöm, sőt mi több nagyon örülök neki mikor van idő kicsit összefutni pár percre, hogy beszélgessünk. Jól érzem magam Vele, de nem vagyok szerelmes. Egy valami viszont elveszett: BIZALOM A FÉRFIAKKAL SZEMBEN.
2012. jan. 31. 18:06
 174/196 anonim ***** válasza:
93%
Látom jó régi a kérdés. De kedves kérdező neked biztos nincs gyereked ha úgy vélekedsz hogy hú de könnyű összeegyeztetni egy kisgyereket az élettel. Mert ugye a nő legyen a gyerek után is bombázó főzzön mosson takarítson és persze a kölyök se szenvedjen hiányt és még legyen ereje d.ugni is nehogy már szegény férje aki dolgozik napi 8 órát elhanyagoltnak érezze magát, mert egyik pasi se fogja meg a porszívót vagy a rongyot vagy a szennyest.
2012. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/196 A kérdező kommentje:
Úr isten ez elég lehangoló, akkor minek élsz együtt a férfival. Így nekem gyerek sem kellene.
2012. febr. 18. 08:07
 176/196 anonim ***** válasza:
95%
Kedves Kérdező, ahogy olvaslak, ha az alapdolgokat nem vállalod be, mert "úristen", akkor nem is lesz és mindenkinek ez lesz a legjobb! Ces't la vie
2012. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/196 A kérdező kommentje:
Tehát Neked az alap dolog, ahogy az előttem szóló kisgyermekes anyuka szólt. Szerintem pedig elég lehangolónak és életuntnak tűnt. Így tényleg lemondok róla.
2012. márc. 13. 23:12
 178/196 anonim ***** válasza:
84%
Kár, hogy a kérdezőt nem lehet pontozni. Te nem 100%-ot kapnál, mint az előtted szóló, általad le "úristen"-ezett anyuka...
2012. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/196 A kérdező kommentje:
Szerintem nem egymást kell minősíteni, mert amennyi ember, annyi féle álláspont. Ki vagy Te Isten, hogy tudod mi a normális? Én nem okoztam fájdalmat senkinek magamon kívül, nem szakítottam és soha nem akartam szétszakítani családokat. Én szerelmes lettem egy Férfibe, de ennek már az induláskor sem volt realitása épp a család miatt. Ő sem hibázott, megdott mindent a feleségének, biztos hátteret, segítséget a boldoguláshoz. Az érzelmeket nem lehet bezárni, ez megtörtént, amellyel nagy fájdalmat okoztunk saját magunknak és egymásnak, de mást nem bántottunk, nem hanyagoltunk el, tudtuk mi a kötelességünk.
2012. márc. 14. 18:49
 180/196 anonim ***** válasza:
71%

Itt ezzel nincsen gond egyáltalán! Igazad van!

VISZONT:

Aki Te úristeneztél, az egy normális felfogású Nő és Anya!

Akinek gyereke van, MIND így él!!! Csak Te ezt nem fogod megtudni. Így amit Te írtál, hogy ne ítélkezzünk mások felett, azt szépen mondd el a tükörbe is! C'est La Vie :)

2012. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!