Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
 141/196 A kérdező kommentje:
Itt a feleség és gyerekek nem szenvednek, mert mindent megad nekik, szeretetet, anyagi biztonságot, és időt, hogy velük legyen. A szenvedő alany én vagyok, mert úgy érzem ennél a férfinál az életben nem lesz jobb, és mégsem lehetünk az egymásé.
2010. máj. 17. 20:05
 142/196 A kérdező kommentje:
itt nem dugásról van szó, hanem érzelmekről...
2010. máj. 17. 20:06
 143/196 A kérdező kommentje:
és hiába tudom az eszemmel , hogy így soha nem leszek igazán boldog, mert ő családos, de ha ez a férfi nincs úgy érzem nem kapok levegőt.
2010. máj. 17. 20:07
 144/196 A kérdező kommentje:
Gondolod , hogy nem akartunk véget vetni ennek? Dehogyisnem , számtalanszor, de mindig visszatértünk egymáshoz, mindig kerestük az alkalmat, hogy tudjunk egymáshoz, a legvékonyabb hajszálba belekapaszkodtunk, hogy újra együtt legyünk.
2010. máj. 17. 20:11
 145/196 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok mikor ébredsz fel Csipkerózsika! Szerinted csak 2típusú ffi van. 1.aki nőies,babázik,besegít otthon. 2.aki a tipikus Rossz fiú. Ha ez így lenne minden boldog házasságban/kapcsolatban az 1.kategóriás pasi lenne! És baromira nem így van! A pasi meg kajak hülyít! Anyucit megkérdezném mi helyzet van otthon! Tuti szexelgetnek! Sőt!
2010. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/196 A kérdező kommentje:
jézusom...
2010. máj. 17. 20:12
 147/196 anonim ***** válasza:
92%

Össze-vissza beszélsz.Egyszer ezt mondod, aztán az ellenkezőjét.Ó ha tudnád hány lánytól hallottam már ezeket.

Valahol vicces, valahol szánalmas az én koromban, hogy szinte szórul szóra ugyanazt hallom, olvasom.De a vége nagyjából mindig ugyanaz, a keserű csalódás.

2010. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/196 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak: Te vagy a szánalmas, nem fogadod el, hogy bele lehet szeretni másba akkor is, ha már az ember elkötelezett, ugyan miért olyan nagy bűn ez? Istenem de sok beszűkült férjét és vele együtt pénzét és egzisztenciáját féltő nő van itt!!Ezzel a hozzá állással sajnos nem értek el semmit. Zöld szemű szörnyek mindig voltak, vannak és lesznek mióta világ a világ.
2010. máj. 17. 22:33
 149/196 anonim ***** válasza:
94%
Nem azt nem fogadjuk el,hogy bele lehet szeretni másba is,hanem azt,hogy csalja a feleségét,hazudik a gyerekeinek,közben TE azt hiszed, milyen szegény pasi,ilyen-olyan feleséggel!és ebben TE és Ő a hibás!gondolom a feleséget nem is ismered személyesen,csak azt tudod róla,amit a pasid mondott,de a fele sem igaz! Bár ő biztos nem hazudik neked,mert ő a tökéletes ffi,csak sajnos túl későn találtatok egymásra! Te meg nem áldozat vagy,hanem birka! Ha ez nem kellene,nem csinálnád! Nem fog senki sajnálni,ugyanis nem kezdünk házas emberrel,ha meg nem tud(vagyis nem akar) szabadulni a kapcsolatából,akkor viszlát! Magadnak csináltad,hát élvezd,de nem hiszem,h a pasid ártatlan,te megy szenvedő alany vagy! Ha nem akarsz a te gondolkodásodnak nem megfelelő válaszokat kapni,inkább töröld kérdésed!
2010. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/196 anonim válasza:
90%

Ha igazán szeretne hidd el elhagyná a családját.

Sajnos tudom, voltam hasonló szituban. Ebben a játékban csak te lehetsz a vesztes.

2010. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!