Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/196 A kérdező kommentje:

Kedves 13:13-as komment Írója!


Köszönöm Neked, hogy nem úgy akarsz úgymond helyes gondolkodásra ébreszteni, hogy mindenféle trágár kifejezéssel illeted személyemet, és támadsz, hanem, azzal, hogy példát társz elém, méghozzá a saját ÉLETEDET, amely - őszintén mondon - nagy tiszteletet érdemel.

Remélem, lesz idő mikor nekem is lesz lehetőségem és én is képes leszek végigcsinálni mindazt amit Te nap,mint nap a családodért.

Valamint azt is remélem, hogy örökre el tudom felejteni ami velem megtörtént.

Mégegyszer köszönöm a leveled!


Minden jót és boldogságot kívánva:


A kérdés írója.

2009. okt. 19. 20:55
 112/196 anonim ***** válasza:
81%
Én pedig bízom benne, hogy egyszer ha utol ér az igaz szerelem és megtalálod gyermekeid apját, akkor visszagondolva nem is kell elfelejtened semmit, hiszen nem történt semmi, csupán egy érzés volt, amire azt hitted, hogy szerelem, de csupán egy kölcsönös vonzalom és barátság lehetett.
2009. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/196 anonim válasza:
77%
Az a kérdés hogy te mit akarsz töle.Régi mondás hogy füst nélkül nincsen tüz!Milyen körülmények között jöttetek össze?
2009. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/196 A kérdező kommentje:
semmit... A körülmények nem voltak szokványosak, épp ezért nem szeretném részletezni.
2009. okt. 20. 20:08
 115/196 anonim ***** válasza:
76%

Azert keres uj kapcsolatot,mert gyakran a kisbaba annyira lekoti az uj anyuka figyelmet,hogy megfeledkezik a feleseg szereperol.Sok ferfi kizarva erzi magat.

Persze van aki ezt megbeszeli a felesegevel es van aki uj kapcsolatot keres,ahol o a legfontosabb a masiknak.

2010. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/196 anonim ***** válasza:
85%

Másfél éves a gyerekünk.mikor öt hónapos volt a férjemet nem lehetett lepattintani róla.Egyfolytában vele foglalkozott.kivéve éjjel, és kivéve, ha szilárd halmazállapotú dolog került a pelenkába.

Normális, felelőségteljes férfi nem lófrál más után egy öt hónapos gyerek apjaként.

Gondolom emberünk már unja a sok zsivajt, pelenkát, zűrzavart és kicsi megnyugvásra vágyik, nomeg kényeztetésre.

Csakhogy, ahogy a nők bevállalják a gyerekek felnevelésével járó macerát, úgy ez a férfiaknak is kötelességük.Siránkozás nélkül.

Én nem ítéllek el, de ne keress mentséget a pasas számára.Egy gyerek még becsúszhatott, de nem lehet akkora balek, hogy a felesége erőszakkal(hahaha) szétszüli a világot.Felelőtlen alak és te is csak pórul járhatsz vele, mert nem jó ember.

2010. máj. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/196 anonim ***** válasza:
82%
Már ne is haragudj,de honnan veszed,h a pasi nem egy tipikus kurafi,aki nem képes a gatyájában tartani a farkát? Sztem rajtad kívül ezt még pár másik nővel is eljátssza,és közben otthon adja a minta apát/férjet! Azért,mert egy faszi nyüszít,még nem biztos,h mindent el kell neki hinni!
2010. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/196 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem férfi csak tetszeleg ebben a szerepben.
2010. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/196 anonim ***** válasza:
77%
Mert csak változatosságra vágyik!!A feleségét meg márt ismeri tetőtől talpig.
2010. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/196 anonim ***** válasza:
76%

olvastam egy korábbi kommentedet, hogy "minden" kisgyerekes anyukától azt hallod, még a munkahelyeden is, hogy milyen rossz otthon. Hát, hogy ne csak ezt halld, szerintem kicsi gyerekkel minden nehézség ellenére csodás itthon lenni, ezek speciel az eddigi legteljesebb évek az én életemben. Pont ezért vállaltunk második gyermeket is. Nem az otthon maradásért, hanem mert ez sokkal több öröm, mint gond.

Ami a kérdésedet illeti, egyetértek több válaszolóval, most kevesebb idő jut rá otthon, így nálad keres egy kis kikapcsolódást, plusz törődést. Sajnos sok férfi így reagál, főleg az első gyerekre. Aztán ha otthon helyreáll a rend, nem kell többé a kiegészítő törődés, szex, stb. pótlék.

2010. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!