Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/196 anonim ***** válasza:
85%

Miből gondolod, hogyvállfára akasztja a férjét. Gondolom Te vagy a szerető. Ne gondold, h. azok a szegény férfiak, akik titkos kapcsolatot tartanak fent, otthon el vannak hanyagolva. Számos példát ismerek, amikor otthon is minden rendben volt, az asszonnyal tök normális volt a szex és rendszeres, nem is tudta, h. a férjének más is van. Lehet vadászösztön, kapuzárási korszak pánikja, bármi oka.

Persze vannak nők, akik szülés után nem kívánják a szexet, de szerintem ez nem olyan elterjedt, csupa kismama ismerősöm van, senki nem panaszkodott ilyesmire, a magazinokban olvasom csak.

A harmadik ok az is lehet, hogy únja a babázást, tudat alatt még féltékeny is lehet, bár ennek a megoldása a másik társ keresése, válás-ami szintén nem ritka ebben a korszakban- tehát akkor nem csak titkos szexuális kapcsolatról lenne szó.

Ja, és talán ez az az időszak a férfiak életében, amikor már saját kocsi, egzisztencia, munkahely megvan, lehet villogni iskolás csajszik előtt, és hát valljuk be, mindenki tud róla, mennyi főiskolás kitartatja magát. TISZTELET A KIVÉTELNEK, de ne hallgassuk el, h. van egy réteg, aki csak laza kapcsit akar arra a pár évre, és megelégszik a titkos szerető szerepével, még ha büszkeségből anyagit nem is fogad el, de a pasi bőven válogathat belőlük is.

Mióta sms, chat, skype, msn elterjedt, az erkölcsök is lazultak, miért ne használná ki a pasi a lehetőséget, nem kell ehez a feleségnek semmire való, eltartott, elhanyagoló feleségnek lenni, lehet ő a legtökéletesebb feleség, akkor is megcsalhatják. Tudod, van egy mondás: "Míg veréb lesz, verébszaris lesz"

2009. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/196 anonim ***** válasza:
100%

Én sem gondolom, hogy nyakát kellene venni a kérdezőnek, de egyetértekazzal a válasszal, h. a jól keeső,családot egyedül eltartó férfi ált. többre vágyik, mint a gyerekek gondjába belefáradt asszonyhoz hazamenni. A házvezetőnő a fizikai munkát válalja át, marad még attól épp elég gond 3 gyerek mellett. Ezt közösen kellene viselni, és igen, 2 ember kell a kapcsolat elsilányulásához, de ha a férfi a könnyebbik megoldást választja, a kalandba menekül, akkor tényleg csak a szürke hétköznapok fogják összekötni őket, elmehet ez a válásig, ha a nő érzelmileg többet vár majd a férjétől. Persze elfogadhatja az anyagiakért cserében a megcsalt feleség szerepet, kivárva, h. a férje majd lehiggad.

Mindkettejüknek azon kellene lenni, hogy kellemes élmények is egymáshoz kössék őket, egy-egy hosszú hétvége, wellness stb, ha van pénz, a lehetőség is több. A nőnek is kellene ezt igényelni, mert ha nem kap időben észbe, a pasi bizony a könnyebbik megoldást választja.

Igen, ne várj tőle sokat Te sem, mert valószínűleg valamikor azt a nőt is szerelemmel szerette, és látod, másfele kacsingat. Azzal, hogy nem a nejével csinál programot, pedig babysitter is lenne, ha házvezetőnő van, a pasi jellemét minősíti. Ez pedig melletted se változna. Én a helyedben jól kiosztottam volna, már az elején.

2009. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/196 anonim ***** válasza:
84%

16.01.Végre egy normális családapa. Igen, ilyenek is vannak, ne szidjuk mindig a férfiakat. Mi nők sem vagyunk mind egyformák. Igen, van aki frigid lesz a szülés után, cseszik arra, h. a férjének lennének igényei, és vannak akik hiába tesznek meg mindent, akkor is félre fog lépni a párjuk, mert ilyen típus. Iszonyú nehéz a babával az első időszak mindenkinek, főleg, ha nem kiegyensúlyozott a légkör, mert azt a baba is megérzi. De megbeszélni kellene a dolgokat, és közös élményeket keresni, h. ne csak a szürke hétköznapok maradjanak.

Az viszont látszik, hogy totál beleestél ebbe a pasiba, azért vagy rosszindulatú a feleségére. Nem minden ám a házvezetőnő és az eltartottság. Saját magadnak okozol fájdalmat, ha nem lépsz ki ebből, látszik, h. már most is rosszul esnek dolgok. Mi lesz később, majd azt akarod, h. az ünnepeket veled töltse stb.? Akkor fog még fájni igazán. 3 gyerek, az 3 gyerek. A jó egzisztenciát se könnyű elhagyni. sok jóra ne számíts.

2009. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/196 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező! Büszke vagy az egyetemre, karrierre, elhiszem, én is elvégeztem, meg sokan mások is. Dolgoztam 10 évet szülés előtt, ebből 5 évet vezetőként. Én is igyekeztem megállni a helyemet, míg dolgoztam abban.Azóta szültem, most az anyaszerepnek próbálok megfelelni. Aztán majd jöhet újra a munka, mert én nem tudok 3 gyereket vállalni.

Arról nem hallottál, h. az életben kül. szerepek vannak? A feleség 5 hónapos gyerek mellett most szerinted miben lenne, ha nem anya szerepben? Írtad, hogy megvan az egyetemi végzettsége, akkor nyilván igénye is volt rá, h. ne "csak " háziasszony legyen. Miből gondolod, h. évek múlva majd nem fog dolgozni, pláne, ha betelik nála a pohár a családcentrikusnak nem mondható férje mellett. Millió 3 gyerekes tanult anyuka van, aki évekig otthon volt, aztán meg dolgozik. A nyugdíjért manapság mindenkinek güriznie kell valamilyen formában. Ki mondta neked, h. soha nem fog dolgozni? Ő legalább már "megcselekedte, amit megkövetelt a haza", lediplomázott, annyit szült, h. még szaporulatot is teremtett, neveli őket, aztán meg bízd rá, hogy mikor megy dolgozni. Ne szólj le olyat, akitől még messze vagy.

2009. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/196 A kérdező kommentje:
Sztem, akinek 40 éves korára van 2 éves munkaviszonya egyetemi végzettséggel nem nagyon vágyik vissza a munkába...
2009. okt. 17. 15:01
 96/196 A kérdező kommentje:
Azt nem értem még, hogy többségében boldog házasságban élő, gyermekes anyuka szólt hozzá a kérdésemhez, amelyet CSALÁDI KAPCSOLATOK - VÁLÁS rovatába írtam. Ha minden rendben akkor, miért olvasgassátok ezt a rovatot borzolva ezzel kiegyensúlyozott lelki kedélyállapototokat??
2009. okt. 17. 15:14
 97/196 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom,h sokan mit gondolnak, de elottem szinte csak olyan peldak vannak, amikor az apak a szeretot valasztottak a csalad helyett. Hetvegente a gyerekkel csavarognak,mint egy boldog csalad. Mondjk ra lehet jonni,h nem o az anya, mert tul jol nez ki es nem csak a gyerek fogja a kezet,hanem a pali is.
2009. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/196 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező!

Viszont, ha csak a fóoldalról rákattintasz a családi kapcsolatok rovatra, onnan azonna az összes kérdést beadja. Ha akarsz választhatsz kategóriát, vagy az összes kérdést végigböngészheted!

Kicsit kötekedő hangulatban vagy. Azért mert beírunk nem biztos, hogy rossza a házasságunk! És az sem biztos, hogy megnéztük az alkategóriát (én pl. soha nem nézem, ha véleményem van azt leírom akármi is legyen az).

2009. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/196 anonim ***** válasza:
65%

Jav.

főolad

rossz- a nélkül

2009. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/196 A kérdező kommentje:
:-D :-D, nem vagyok kötekedő hangulatban. Épp ellenkezőleg jót mulatok, azon, hogy mennyi nő van aki a homokba dugja a fejét és nem látja milyen a valóság.
2009. okt. 17. 18:27
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!