Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/196 A kérdező kommentje:
Akkor szépen maradjatok meg a társaitoknál, segítsetek nekik pelenkázni, főzni, mosni, bevásárolni, és ne nézelődjetek jobbra-balra csinos, jókedvű kislányok után. Nem vagyok naiv Kedvesem, mert sokfélét tapasztaltam már, ezért nem esek kétségbe semmi láttán, és hallatán :-DDD (ellenben egyes tisztes asszonykákkal)
2009. okt. 17. 08:32
 82/196 A kérdező kommentje:

EGY KORÁBBI KÉRDÉS ÉS KOMMENJE, AMI MIATTKELLENE VÉGRE ÉSZBE KAPNI A NŐKNEK, MERT AKI TELJESEN HAGYJA MAGÁT ELTARTATNI, SZTEM MEG IS ÉRDEMLI A SORSÁT!!:


Annyira félek! A férjem csal És tudom! Mit tegyek?

és már kezd célozgatni. soha semmi nem jó neki, mindig morog, inkább elmegy "inni". telefonját magával viszi még a fürdőbe is, nehogy valaki megnézhesse. viszont, egyszer volt alkalmam belekukkantani, és tele volt szerelmes sms-ezgetésekkel. Itt fog minket hagyni magunkra??? 1 gyereket hogy tartsak el egy fizetésből??? Hogy? És miért nem vagyok neki jó? 37 éves vagyok, szőke, hosszú hajú, divatosan öltözködöm, hisz a férjemnek jól menő vállalkozása van, pénz sosem volt probléma, de mivel mindig el akart tartani( persze én ezt nem hagytam) ezért "hobby"-ból dolgozom egy kozmetikusnál. Taláén megunt?


A kérdező kommentje:

de nem hiszem hogy te is rákérdeznél hogy ELVÁLJUNK? hogyha eddig alig dolgoztál, el vagy tartva, hozzá szoksz, hogy elmész a plázába a gyerekeddel, és csak lekapjátok a polcról a dolgokat, és fizettek!

Nem merem elhagyni. Ez az igazság!

Mi lenen velünk nélküle? A kislányom bele betegedne!

Meg hova költözzek? Itt van a ház, a kert, a medence!

Sajnos ennél alább már nem adnám...

2009. okt. 17. 08:46
 83/196 anonim ***** válasza:
84%
Pedig nem kicsit vagy naív....:P
2009. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/196 A kérdező kommentje:
Egy gyerek nem lánc...
2009. okt. 17. 08:53
 85/196 anonim ***** válasza:
75%
Csak nem a felettesed, fonokod a kedves kiszemelt "uri ember"? Mert akkor valoban jol jarnal. Meg lenne az egzisztenciad, es kozelebb jutnal az onmegvalositasodhoz:-P
2009. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/196 A kérdező kommentje:
Szánalmas
2009. okt. 17. 10:13
 87/196 anonim ***** válasza:
69%

"Akkor szépen maradjatok meg a társaitoknál, segítsetek nekik pelenkázni, főzni, mosni, bevásárolni, és ne nézelődjetek jobbra-balra csinos, jókedvű kislányok után."

A csinosság, szépség idővel elmúlik, és a te esetedben a végtermék egy buta, irígy, ronda egyedülálló nő lesz. :D

2009. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/196 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként, mivel már a fórumot lezártad, és újra nem voltál képes megállni, hogy kommentáld: A SZÁDBÓL CSINÁLTÁL SE.GET, ÚGYHOGY, RIBI, MARADJ A KAPTAFÁNÁL!...

Én viszont tényleg nem nézek ide vissza, ugyanis unlak, kis hülye pi..a! Csá!

2009. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/196 anonim ***** válasza:
42%
Tudod ki a pics@ kedves utolsó? Aki mondja...ennyit Rólad, nagyon szánalmas vagy. Én megértem a kérdezőt, nem tudom, hogy ez a sok felháborodott anyuka mitől pöccent be ennyire, talán érzékeny pontra tapintottál náluk...
2009. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/196 anonim ***** válasza:
71%

A válasz megírásának időpontja: ma 12:17


ezzel a mondattal szerinted kit minősítettél? :)

2009. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!