Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/196 A kérdező kommentje:
Végre!!!!!! Örülök az utolsó kommenteknek
2009. okt. 16. 18:18
 72/196 A kérdező kommentje:
Nem értem miért, pedig ez tönkretesz mindent...
2009. okt. 16. 18:19
 73/196 A kérdező kommentje:
Ez a panaszáradat sajnos - ahogy az előtem szóló mondta- jellemző az élet minden területén idehaza, munkahelyeken is. Az emberek csak sírnak, és nem cselekszenek. FEJBEN KELLENE VÁLTOZTATNI, HOGY JOBB LEGYEN IDEHAZA, DE ÚGY LÁTOM EZ MÉG MINDIG KORAI.
2009. okt. 16. 18:23
 74/196 anonim ***** válasza:
75%

Egyet nem ertek. Neked mi a bajod azzal a novel? Artott neked valamit, h igy fujsz ra? Egy szerencsetlen no egy bunko ferjjel,akit becsulni kellene azert, h a gyerekei fontosabbak maganal. Kattanj le szegeny csajrol, van eleg baja nelkuled is. Szerintem te irigy vagy a csaladjara, es foleg a ferjere.

Te csak rosszul johetsz ki ebbol. Vagy csak dugasra kellesz neki, vagy ha nem, akkor meg nyakadon marad egy ilyen szar alak.

2009. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/196 anonim ***** válasza:
75%
Nezz egy kicsit magadba! Te is folyamatosan panaszkodsz arra a nore! Neked is a fejedben kellene valtoztatnod par dolgon:-P
2009. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/196 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon sok nő ellustul, elbutul otthon, meghízik,nem törődik többet azzal, hogy csinos legyen vagy tetszen a férjének. És ezek után nagy bociszemekkel csodálkoznak azon, hogy Apuci megdugta a titkárnőt. HÁT VAJON MIÉRT? Akinek nem inge, ne vegye magára, de nagyon sok ilyet látok!
2009. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/196 anonim ***** válasza:
64%

Én egyetlen nőtől sem olvastam olyan beírást, hogy panaszkodott volna, mert neki gyerekei vagy családja van...

Akik eddig beírtak és megvédték a pasi feleségét (és jól lepontoztad emiatt őket!), azok csak elmesélték neked, hogy nem lebecsülendő az anyaság és a házimunka, előbb próbáld ki magad és csak utána szólj le mást!


Ki panaszkodik itt?!


Lehet, te ezt szeretnéd olvasni, de mi mindannyian szó nélkül végezzük a dolgunkat!


Azt megértem, hogy sokan kiakadtak a szövegedtől: szingli kiscsaj létedre leszólsz egy négygyermekes családanyát, akinek a lába körméig sem érsz fel!!!

2009. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/196 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen, más nem jött be az életedbe ezért az egyetlen egy dolgot, hogy szültél égbekiáltó hőstettnek minősíted. Pláne ha segged alá pakol a férjed mindent. Mondhatni úgy nagyon nehéz. Majd csak belejössz. (sajnálom ilyen válasz jár vissza)
2009. okt. 16. 20:39
 79/196 anonim ***** válasza:
91%

Valojaban eleg kevesen valaszoltak a kerdesre!Miert is kereshet egy nos/csaladapa titkos kapcsolatot???

Mert friss husira vagyik(ezert keres) es mert soha nem fogja otthagyni a csaladjat(ezert titokban!

Kicsilany!Te pedig nagyon vigyazz a szivedre,mert az ilyen ember nagy fajdalmat tud am okozni!

2009. okt. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/196 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, de annak a ferfinek csak dugasra kellenel, ebben biztos vagyok. Nem fogja ott hagyni erted a biztonsagot jelento csaladjat. Ha megis a farka vezetne es melletted dontene, utana biztos meg fogja banni. Mi ferfiak nem ilyen tipusu nore vagyunk tarsnak, viszont szexre idealis alanynak tunsz. Nem megbantani akarlak, csak, hogy tisztan lass, ne legy naiv.
2009. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!