Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/196 anonim ***** válasza:
70%

15.35ös!

de igen, a világ fekete-fehér, ez ilyen egyszerű: vannak, akik hűtlen típusok, és ezeknek lehet a világon a legjobb feleségük, tökéletesen boldog családjuk, akkor sem bírnak a seggükön maradni, mert kell nekik az"újdonság varázsa".pfff

ennyi.

ezeket a f.szkalap férfiakat nem sajnálni kell, hogy jaaaj, nem kapnak mindent meg a feleségüktől, meg hasonlók, hanem jól meg kellene szívatni őket!

ugyanúgy a családokat szétromboló szeretőket is (nem rád gondolok, kedves kérdező)

2009. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/196 A kérdező kommentje:
15:42-es kommenthez: ez úgy hangzik, mintha a nők minden felelőség alól mentesek lennének. Megfőzök, ellátom a gyereket, kimosok, kitakarítok és fáradtam beesek az ágyba, a férj segítsen minden erejével, mert ez jár!! Ezt jelent feleségnek, kisgyerekes anyukának lenni?? erről szólna???
2009. okt. 16. 15:49
 33/196 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy jól működő kapcsolathoz 2 ember kell! De ha a férj kiszáll, és nem partner, akkor oltári nehéz 3 gyreket egyedül felvigyázni, még akkor is ha van segítség!

A gyereknevelés csodálatos dolog, és igen az első fél év, míg rendszer nincs a baba életében kőkemény hajtás! Nincs gyereked, nem tudhatod! Panaszok mindig is lesznek.

Nekem a férjemen kívül nincs segítségem! Ketten vagyunk, és igen nehéz így megoldani olyan dolgokat, amik korábban sitty-sutty mentek.

Kedves kérdező! Szerintem rázd le mihamarabb ez az apukát, maradj a kaptafánál, kezdj szingli pasikkal főleg ha nem vagy szerető típus. Nem illik mások családi életébe se beleszólni, se belekontárkodni.

Anyukát pedig ne gyalázd. Ismerek olyan helyzetet (és lehet, hogy ez is olyan, csak neked direkt nem akarta apuka feltárni, hogy őt sajnáld), hogy a férj kifejezetten kijelentette, hogy a feleség márpedig nem jár dolgozni! Gyereket neveljen, vacsora legyen az asztalon stb... Legalább ez a férj egy bejárónőt biztosított :)

2009. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/196 anonim ***** válasza:
81%

NEm érdemel meg téged és a feleséget sem egy ilyen gazember.

Veled csak játszana és kihasználna, de ha te nem hagyod magad behálózni majd keres valaki mást. az ilyen ember önző és csak kihasznál minket nőket, mert nagy a szívünk. Nem ítéllek el, mert te is szeretetre vágysz, és ő adni akarja, de az neki csak játék, kaland, izgalom DE otthon várja a biztos háttér a nyugodt család. Még ha el is hagyná a feleségét, veled is pont uezt csinálná.

Vigyázz magadra és ne hagyd magad! Ha belemész te fogsz a legjobban sérülni.

2009. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/196 A kérdező kommentje:
Igen bejárőnőt biztosított :-), és szinte kijárta az anyuka helyett anno az egyetemet,megszerezte az előadás anyagokat stb. stb mivel a nő már első évben teherbe esett ...(csak úgy véletlenül)és, hogy meglegyen neki is a diplomája.
2009. okt. 16. 15:54
 36/196 anonim válasza:
91%

A feleség nem panaszkodna annyit,ha a férj vele lenne.

Ha nem az első gyerek akkor még nehezebb.Jó lenne,ha nem egy harmadik emberrel foglalkozna,hanem a családdal.Akkor mindenkinek könnyebb lenne.Nem a szeretővel kell beszélgetni hanem az asszonnyal.Ha megbeszélnék a problémákat lehet jobb lenne.Te ne áltasd magad.Ha Te lennél a felesége veled is ezt csinálná.Ha az asszony sajnáltatja magát akkor a pasi mit csinál?Neked panaszkodik.Ráadásul olyan dolgokról amihez semmi közöd.A felesége legalább nem a szomszédnak mondja.Szülj neki te is gyereket.Aztán olvasd el,h mit ír az aktuális szerető ide:)

2009. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/196 A kérdező kommentje:
kedves előttem szóló, ha panaszkodott volna, most ez a kérdés nem született volna meg tőlem. De soha nem panaszkodott egy szóval sem...
2009. okt. 16. 15:58
 38/196 anonim ***** válasza:
30%

A kerdesedre a valasz: Szerintem azert megy hozzad, mert nem kapja meg otthon a figyelmet es a pasiknak szukseguk van erre. A Nok szules utan sok esetben kivonjak a ferjeiket szinte mindenbol - legalabb is az egyik ismrosom ezt mondta,aki a gyereke szuletese utan csalta a feleseget.

Teljesen egyet ertek a kerdezovel, nem ertem,h a nok tobbsege miert takarozik azzal,h tudod,h gyerekszules/ neveles miatt nem ad magara, meg nincs ideje semmire, csak takarit es ezert nem torodik a ferjevel... ok meg keresnek `vigaszt` mashol.

En a szules utan sem voltam leterheltebb,mint azelott,mikor napi 8 orat dolgoztam es utana meg edzeni is elmentem. Igaz ejfel, egy korul fekudtem le, de hozzaedzodtem, igy most sem ban el velem a gyerekneveles es emellett van idom es energiam takaritani, tornazni, fodraszhoz- kozmetikushoz jarni,...

2009. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/196 anonim ***** válasza:
96%

Bejárónős vagyok!

Nálunk is erre céloztam (iskola) egy éves a fiam, most kezdtem, szombatonként járok a férjem vasárnaponkét dolgozik, meg persze egész héten is. Mégis annyit segít, mert akar segíteni. Nem várom el, de marha jól esik! Sokat tanulok, heti egy főzésre jut idő és ez tényleg nem vicc! Leteszem a gyereket napközben aludni, akkor nekiállok tanulni. Néha épp befejezek egy részt mire felébred. Konyhában egy életveszély a drágám, mert mindent meg akar nézni stb... Szóval lehet, hogy ebből szeretne apuka kimaradni. Kaotikus dolog ez néha, de hidd el, neked ez nem lesz jó kapcsolat, ha benne maradsz. Nem hozzád fog hazajárni. Te sérülni fogsz, ő meg úgyanúgy linkel tovább.

2009. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/196 A kérdező kommentje:
köszönöm az előttem szólónak én is ezt látom helyes hozzáállásnak a nő részéről :-)
2009. okt. 16. 16:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!