Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi akinek 5 hónapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek 5 hónapos a gyereke miért keres új, titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A gyereke tervezett volt, a legjobb orvosokhoz járt a feleségével a terhesség alatt, hogy minden rendben legyen. Akkor ez az ember miért nincs otthon nagyon boldogan, hogy megszületett a várva várt gyermek, miért keresett szerelmet nálam?
2009. okt. 16. 14:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/196 anonim ***** válasza:
55%
lehet, hogy elhanyagolja a felesége.
2009. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/196 anonim ***** válasza:
97%
Légyszíves írd már le nekünk, hogy hogyan kereste nálad a szerelmet és legfőképpen az érdekel minket(legalábbis engem)hogy te mit érzel a férfi iránt.
2009. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/196 anonim ***** válasza:
28%
Egyet értek a kérdés írójával! Egy nő életében ne csak az legyen, hogy szüljön, nevelgesse a kölkeit és a házvezetőnő még ki is takarítson emellett. Nagyon sok fontos dolgog van még, ami hozzátartozik egy normális élethez.
2009. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/196 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le, pedig lett volna rá alkalom... Mondta, hogy szeret, és ezt éreztem is.
2009. okt. 16. 15:03
 15/196 A kérdező kommentje:
köszönöm a 15:02-es komment írójának.
2009. okt. 16. 15:05
 16/196 A kérdező kommentje:
a mai napig szeretem
2009. okt. 16. 15:08
 17/196 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kerdezo!Neked van gyereked???

Nekem a 10 honapos fiam mellett orulok,h a haztartasra jut ido. Ez nem egy 8 oras muszak,amit az ember 17-18 orakor befejez. En reggel 6-tol este 21-ig talpon vagyok. Delutan egyszer alszik a gyerek egy orat,akkor megcsinalom a haztartast, a fozest.Jon a foga a picinek, van olyan ejszaka, h 5-6szor fel kell kelnem hozza. Igen...a ferjre igy lehet, h kevesebb jut, ha nem segit be. Sot mondhatnam, h ilyenkor az embernek meg magara sem igazan jut ideje. Ez nem egy emberes feladat. Ha az apuka fogja magat es besegit a haztartasba, ra is tobb ideje jut az anyukanak.

Igy azt mondom, h az apukaban lehet a hiba. Kicsit tobbet kellene torodnie a csaladjaval (felesegevel es a gyerekevel). Egyebkent az ilyen tipusu ferfiakat nem tartom ertenek a csaladra, gyerekre. Valoszinuleg nem volt felkeszulve, h egy gyerek ennyi gonddal, feleloseggel is jar, es ennyire megvaltoztatja az eletuket!

2009. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/196 A kérdező kommentje:
nem az első gyerek és nem is a második, nem hiszem felkészületlen és tudatlan lenne..
2009. okt. 16. 15:11
 19/196 A kérdező kommentje:
igen nincs gyerekem, de minden kisgyerekes anyukától csak a panaszt hallom (a munkahelyemen is), hogy milyen nehéz, és milyen rossz most nekik...hogy teljesen kivannak, jaj így jaj úgy. De miért kell annyit jajgatni, tudom nem egyszerű, de azt a gyereket akarja a nő és azt viselni kell örömével, bánatával, nehézségével együtt, nem pedig állandóan panaszkodni, mindenkinek, férjnek stb stb.
2009. okt. 16. 15:16
 20/196 anonim ***** válasza:
98%
Akkor ezek szerint több gyereket szült és több gyerekkel van otthon a feleség?
2009. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!