Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esély az újrakezdésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély az újrakezdésre? Vagy engedjem át a másik nőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8évig voltunk együtt a párommal, de 2évvel az esküvő után elköltözött. Kiderült, hogy a lányunk beteg, és nem bírta tovább, elment az anyjáékhoz.

De esküdözött, hogy szeret.

Úgy volt, hogy kis időt hagyunk, aztán átbeszéljük.

Ez 1éve volt.

Közben neki volt pár próbálkozása, nem jött be, de most belezúgott egy csajba. A csaj csak hülyíti. Mert arra jó a férjem, hogy ide oda furikázza, hazavigye a diszkóból részegen, de a csajnak csak barát. De közben meg sóhajtozik neki, meg hasonlók, amiktől a férjem beindul, se hall, se lát, utána meg a csaj leoltja, hogy bocsi, de csak barát.

Pár napja éppen rosszban voltak, megbeszéltük, kifestünk, és hazajön.

Na, erre most megint húzza őt a csaj, és most már válni akar.

Nemrég kórházba kerültem, akkor nagyon mondta, hogy szeret, még sírt is, és mindenkinek rólam beszélt.

Amikor meg kiengedtek, tök bunkó lett, és ment megint a csajjal.

És ez megy már hónapok óta.

Most vasárnap volt a lányunk névnapja, és ahelyett, hogy itt lett volna, a csaj hívta telefonon, ő meg ugrott, és ment.

Nem tudom,mit csináljak.

Én szeretem, és sokszor úgy érzem, ő is engem, meg hát itt a két gyerek. Meg tervez, de velünk tervez, aztán füttyent a ribi, és ugrik.

Sajnos a csaj tipikusan az, aki a pénzre, kocsira megy, de ez a vakegér nem látja. Minden pénzt rákölt, én meg nem tudok már mit csinálni!

Most őszintén, mit csináljak?

Hagyjam, hagy essen pofára, és majd visszajön, ha ejti? Vagy necces, mert összejöhetnek?


Segítsetek!


2010. júl. 27. 12:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Könnyen beszélnek azok, akiknek valamilyen szülői háttere volt. Azokhoz haza lehet menni, ha úszik a ház, akkor is.

A legszegényebb, legnyomorultabb szülő is segíti a gyerekét. Téged nem fog senki segíteni, max. segélyekért kuncsoroghatsz.

Figyelj, igazából mi a gond? Ha elválnál, akkor is néha látnod kéne őt. Most néha hazajár, megeteted. Ennyi. És még fizet is érte.

Szerintem egyelőre ne válj el. Légy okos. De a fejedben tisztázd, hogy ez már nem házasság. Próbálj meg ismerkedni. De ezt se kell erőltetni. Csak ha majd jön valaki, dobd ezt a hálátlan férget, és akkor aztán tényleg szakíts.

Ritkán látod és még tejel is. Ilyen lenne elválva is.

2010. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:
Igen, végülis igazad van, az csak papír. Magamban kellene tisztáznom előbb.
2010. júl. 27. 20:30
 63/63 anonim ***** válasza:
63%
Aki elhagyja a beteg gyerekét az egy tapló. És még rá vársz? Tényleg nem lehet sok az önértékelésed ha hagyod magad így szívatni. Ha vissza is kullog hozzád majd idővel jön egy másik aki miatt érdemesebb lesz lelépni. Láttam már ilyet, nem egyszer.
2010. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!