Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esély az újrakezdésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély az újrakezdésre? Vagy engedjem át a másik nőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8évig voltunk együtt a párommal, de 2évvel az esküvő után elköltözött. Kiderült, hogy a lányunk beteg, és nem bírta tovább, elment az anyjáékhoz.

De esküdözött, hogy szeret.

Úgy volt, hogy kis időt hagyunk, aztán átbeszéljük.

Ez 1éve volt.

Közben neki volt pár próbálkozása, nem jött be, de most belezúgott egy csajba. A csaj csak hülyíti. Mert arra jó a férjem, hogy ide oda furikázza, hazavigye a diszkóból részegen, de a csajnak csak barát. De közben meg sóhajtozik neki, meg hasonlók, amiktől a férjem beindul, se hall, se lát, utána meg a csaj leoltja, hogy bocsi, de csak barát.

Pár napja éppen rosszban voltak, megbeszéltük, kifestünk, és hazajön.

Na, erre most megint húzza őt a csaj, és most már válni akar.

Nemrég kórházba kerültem, akkor nagyon mondta, hogy szeret, még sírt is, és mindenkinek rólam beszélt.

Amikor meg kiengedtek, tök bunkó lett, és ment megint a csajjal.

És ez megy már hónapok óta.

Most vasárnap volt a lányunk névnapja, és ahelyett, hogy itt lett volna, a csaj hívta telefonon, ő meg ugrott, és ment.

Nem tudom,mit csináljak.

Én szeretem, és sokszor úgy érzem, ő is engem, meg hát itt a két gyerek. Meg tervez, de velünk tervez, aztán füttyent a ribi, és ugrik.

Sajnos a csaj tipikusan az, aki a pénzre, kocsira megy, de ez a vakegér nem látja. Minden pénzt rákölt, én meg nem tudok már mit csinálni!

Most őszintén, mit csináljak?

Hagyjam, hagy essen pofára, és majd visszajön, ha ejti? Vagy necces, mert összejöhetnek?


Segítsetek!


2010. júl. 27. 12:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ez szuper lenne abban az esetben, ha reggel melóba menet nem csörögne rá a csaj, hogy lekéste a vonatot, 10-ből 9szer! Vagy mama rosszul van, sos vigyél haza.

Meg hát egy műszakban dolgoznak! Ott annyit lóg rajta 8órában, amennyit akar.

Szóval ez a része hiábavaló lenne, mert itt velem van, ott vele.

És nagyon nem szeretnék 3.lenni, mert ki tudja mit szedett már össze a kedves minden más pasival vagyok csajtól....

2010. júl. 27. 13:38
 32/63 anonim ***** válasza:
32%

"Hogy érted ez az utolsó mondatod? Harcoljak érte?"

Úg y értem - szemben a többséggel - hogy igen is a család megér még egy csatát! nem életen át tartó kilátástalan küzdelmet, de mégis, eGY intenzív nekifutást.

Nyugodtan tedd lehettelenné a kis nőt, bármilyen módszerrel, dugd össze afejed a barátnőddel, és találjátok ki! Járasd le, mint egy brazil sorozatban! Írd ki az életetekből! Ha ez megvolt, akkor add elő a védtelen madárkát, aki nem tud egyet se lépni a férjed nélkül! Ha ez megvolt, birtokion belül van, akkor lefektetheted a játékszabályokat, és kezdhettek finomítani a viszonyotokon! Annyit megérne az elérendő cél (család, ásókapanagyharangig) hogy ezt a kis zavaró tényezőt eltakarítsd. Lehet, hogy nehezen dolgozta fel a kicsi baját, de hátha csak ennek tudható az utóbbi két év? megér még egy próbát!!

Egy évnél tovább viszont nem kísérleteznék.15 éves korod óta vele vagy?? Téged is megmentett! Nem?

2010. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
22%
Ne legyél 3. d e ha csörög a csaj, azonnal boríts a padlóra véletlenül egy fazék levest őelőtte, kezdj sírni, vagy szakítsd le véletlenül a karnist, vagy törd be a kulcsodat a zárba, vagy ess össze és követeld, hogy vigyen az ügyeletre, ilyesmi.Azonnal vitesd el magad valahova, vagy csapasd le a biztosítékot, Egy férfi minden ilyet bevesz (bocs!!) a nő 6 alaklom után odébb fog állni. Munkahely ide vagy oda. Terjeszz róla pletykát de ügyesen! Diszkókor legyen a legnagyobb és nélkülözhettelen szükséged a férjedre!Ess össze kapj epilepsziás rohamot! Hagyd el a pénztárcádat, áraszd el a fürdőszobát!
2010. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
0%
És gondoskodj róla, hogy az jusson a csaj fülébe: ti szépen éltek, heti hat szex van köztetek, otthon azt mondja csak titeket szeret. Ha nem is igaz. Légy meggyőző, d e ravasz!
2010. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Ez nagyon tetszik!

Most dolgozik, épp az imént hívtam, hogy valami fertelem milyen bűz van, és hogy lila gőzöm sincs,mi ez.... (amúgy most ez igaz)

Erre elkezdett aggódni, hogy mi történt. :D

Persze a csaj hangja a háttérben... :-(


Szerintem ha valamit szeretnék is, a csaj pasiját kellene beizzítani, mert az egy iszonyat féltékeny ....

Na, majd kiderül!

Köszönöm szépen a segítséget, tanácsot és hogy helyretettetek kicsit!

Senkit nem pontoztam le, számomra hasznos volt minden válasz, talán mostmár tisztán látok!

2010. júl. 27. 14:19
 36/63 anonim ***** válasza:
57%
azoknak adok igazat, akik szerint meg kell próbálni utoljára, h működik-e. a család akkor is család, és a házasság meg nagy dolog. Ha azonban nem emyg akkro rgtön lépni kell, mert senkinek sincs joga az egész életedet megkeseríteni
2010. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:

Ha dobná a csaj és vissza jönne hozzád, Neked kéne? :((


Ha annyira szeretne és kellenétek neki, el sem ment volna, sajnos ez a szomorú valóság,,,,


Ha újra kezdenétek, akkor mi a garancia, hogy majd nem csinálja megint ezt a családjával?

Kedves kérdező! Én már nem foglalkoznék ilyen sz@r alakkal.

2010. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
egy ilyen retek miatt maradtunk mi is egyedül, szintén beteg gyerekkel. küzdöttem trükköztem belefáradtam. megszakad a szívem de nem tudok tovább harcolni. neked több szerencsét!
2010. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:

Bocsi, de MIT KERES KÖZTETEK EZ A NŐ????

Nektek egy családnak kellene lenni, nem pedig így, hogy itt ez a ribi és a férjedet úgy ugráltatja, ahogy akarja...

2010. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
DR. CSERNUS IMRE: A NŐ c. könyvét olvasd már el!!!!
2010. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!