Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esély az újrakezdésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély az újrakezdésre? Vagy engedjem át a másik nőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8évig voltunk együtt a párommal, de 2évvel az esküvő után elköltözött. Kiderült, hogy a lányunk beteg, és nem bírta tovább, elment az anyjáékhoz.

De esküdözött, hogy szeret.

Úgy volt, hogy kis időt hagyunk, aztán átbeszéljük.

Ez 1éve volt.

Közben neki volt pár próbálkozása, nem jött be, de most belezúgott egy csajba. A csaj csak hülyíti. Mert arra jó a férjem, hogy ide oda furikázza, hazavigye a diszkóból részegen, de a csajnak csak barát. De közben meg sóhajtozik neki, meg hasonlók, amiktől a férjem beindul, se hall, se lát, utána meg a csaj leoltja, hogy bocsi, de csak barát.

Pár napja éppen rosszban voltak, megbeszéltük, kifestünk, és hazajön.

Na, erre most megint húzza őt a csaj, és most már válni akar.

Nemrég kórházba kerültem, akkor nagyon mondta, hogy szeret, még sírt is, és mindenkinek rólam beszélt.

Amikor meg kiengedtek, tök bunkó lett, és ment megint a csajjal.

És ez megy már hónapok óta.

Most vasárnap volt a lányunk névnapja, és ahelyett, hogy itt lett volna, a csaj hívta telefonon, ő meg ugrott, és ment.

Nem tudom,mit csináljak.

Én szeretem, és sokszor úgy érzem, ő is engem, meg hát itt a két gyerek. Meg tervez, de velünk tervez, aztán füttyent a ribi, és ugrik.

Sajnos a csaj tipikusan az, aki a pénzre, kocsira megy, de ez a vakegér nem látja. Minden pénzt rákölt, én meg nem tudok már mit csinálni!

Most őszintén, mit csináljak?

Hagyjam, hagy essen pofára, és majd visszajön, ha ejti? Vagy necces, mert összejöhetnek?


Segítsetek!


2010. júl. 27. 12:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:

Nem, nyílván nem akarok így élni!

Nincsenek szüleim. Anyu egyedül nevelt, de sajnos meghalt. Nem lenne, aki segít. Csak saját magam. De hát ettől még az is jobb!

2010. júl. 27. 13:14
 22/63 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom Neked, hogy azonnal válj el!!

Ne érdekeljen a fogadkozása, ne gyengülj el, ha pedig még érzel iránta valamit akkor nyisd fel a szemed: ez egy féreg, egyszerűen nincs mit szeretni rajta. Ne érdekeljen, hogy összejön e a csajjal vagy sem, de semmiképp ne hagyd hogy tovább alázzon Téged, mert ezzel azt teszi. Amit művelt az megbocsáthatatlan!! Én látni se akarnám, nemhogy azon gondolkozzak, hogy mi lesz ha elhagy.. Örülj neki, sőt add be már ma a válópert!

Tegyél rá magasról ha a csajjal marad, de az se érdekeljen ha pofára esik. A lényeg, hogy TE ne legyél ott, mikor ráébred mekkora barom volt. Addig próbálj új életet kezdeni és ismerkedni, barátokkal találkozni, eljárni otthonról. Persze tudom hogy gyerek mellett erre korlátozott lehetőségeid vannak, de kérd a szüleid, testvéreid, barátaid segítségét, vigyázzanak időnként a gyerekekre...

És ami a legfontosabb: SOHA ne engedd vissza a férjed, bármi is történjen, mert ugyanúgy félre fog lépni, ebben biztos lehetsz. És Téged akkor sem fog újra szeretni. A gyerekkel találkozzon ha akar, de úgy, hogy Te nem vagy olyankor velük.. A lányod pedig, hidd el, ha megnő és fel fogja ésszel ,hogy az apja elhagyta mert beteg, nem fogja úgy szeretni, mint eddig.


Ha nem vagy elég erős és visszaengeded, akkor pedig viseld a következményeit, de ezzel magadnak és a gyereknek is ártasz. A férjed már bizonyította, hogy sem apának, sem férjnek nem való...

2010. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
0%
Nem olyan rossz a 12:43 válasz! Nme kell mindent ölbe tett kézzel nézni! A férjed most nem tűnik beszámíthatónak, de a szerelem elmúlik hamar, viszont a család egy életre szól! Plán ekét gyerek. Én megmozgatnék minden követ. A nEm egészen elegánsakat is. Ha mégse jön össze - c'est la vie! -én mindent megtettem, nyugodtan dőlsz hátra. Azért a család miatt megérne ez még egy csatát! vAGY KISEBB HÁBORÚT! nYUGODTAN TÁMADD HÁTBA, NEM KELL KORREKTNEK LENNED MOST!
2010. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Hogy érted ez az utolsó mondatod? Harcoljak érte?

2010. júl. 27. 13:26
 25/63 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki még apai szeretet sincs benne, tehát a gyerekeid ezt csak másik férfitól kaphatják már meg, de tőle nem, az biztos. Mellesleg megjegyzem: jobb apa nélkül, mint egy olyan apával, akiről tudom hogy magasról tesz rám és az anyukámra. Tapasztalat.

Ha együtt maradtok, az soha nem lesz már igazi család. Ne akarj olyan családi légkört a gyerekeknek ahol nincs szeretet, mert annál sokkal de sokkal jobb a "csonka" család is.

Keress másik férfit, ismerkedj, hogy Neked és a gyerekeknek is teljes és boldog életük lehessen enélkül a tapló nélkül!

2010. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:

Már bocsánat hogy közbeszólok, tudom hogy nem tőlem kérdezted, de miért harcolnál egy ilyen senkiért???

Csak boldogtalan lennél vele és még fiatal vagy, bőven van esélyed, hogy SZERETŐ férjet és családapát találj, mert ez a bunkó soha nem lesz az!!!

(Elnézést az indulatokért..)

2010. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:

Lehet vergődni, de nem érdemes. Nem az a lényeg, hogy a mostani csaj vagy egy másik viszi el a férjedet, hanem hogy a férjed nem szeret. Ha szeretne, veled lenne, minden más csak kifogás és mellébeszélés. A gyerek az ő gyereke is, sajnálatos dolog, hogy beteg, de vagy vállalsz gyereket mindennel együtt, vagy nem, olyan nincs, hogy nem ilyen lovat akartam. A gyerek nem kérte, hogy megszülethessen, ti hoztátok össze, amiben a férjednek is van 50%-a, akár beteg, akár nem. Ha szeretne, nem hagyott volna szarban.


Tudod, mit mondok? Undorító módon visszaél a türelmeddel, meg azzal, hogy te még reménykedsz. Pontosan tudja, hogy zokog egy sort, hogy jaj, de aggódik érted, jaj, de szeret, és akkor azt csinál veled, amit akar.

Ennek már régen véget kellett volna vetni.


Miért is menne vissza hozzád, ha te mindent eltűrsz és mindig nyitva az ajtó?


Még fiatal vagy, lehet új párod, és minél hamarabb kezded el keresni, annyál nagyobb esélyed van, hogy megtalálod. 10 éve múlva sokkal nehezebb lesz.

Ha 1 év alatt nem gondolta meg magát, nem fog visszajönni. Ha mégis ezt tenné, akkor sem lesz már semmi olyan, mint régen. Nem fog működni.

2010. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
22%

Én úgy látom, ha a csaj sajnáltatja, viteti stb, magát, akkor vele van. Ha te vagy bajban - akkor veled! lehet az a baj, hogy te olyan erősnek tűnsz - tudod, úgy néz ki, mintha bírnád egyedül.

Tedd egyértelművé a férjednek, hoyg mindenképp szükség van rá! Kérd, hogy költözzön haza, mondd, hogy nem bírod tovább! Panaszkodj, kérj segítséget. Mindig - folyamatosan - legyen valami kérésed! Utána persze köszönd is meg! Én úgy látom, a férjednek állandóan kényszere van menteni valakit! Hát akkor add meg neki: legyél te a megmentendő! Folyamatosan legyen nagyobb a te gondod, mint a kis kollegináé! Téged kelljen választania!

N e kíméld a férjed (nem bírja) ezzel kizárod az életedből! Terheld csak rá magad, a leírásod alapján neki pont ez ad erőt!

Átmenetileg add meg ezt az esélyt, hoyg téged mentsen! ha már rég otthon lakik, feldolgozta a kicsi baját, és a nő is lekopott (le fog, ha mindig neked segít őhelyette apa) - na azután majd fejlesztitek a kapcsolatotokat, hogy ne kelljen már ez. Most ő ezen a szinten áll.

Sejtem, hogy mivel nem bírt a saját gyerekén segíteni, így - kompenzálásul - minden szembejövőn segít.

Mi baja a kicsinek? Ha azt feldolgozná, elfogadná, szerintem minden jobb lenne!

Találj ki ilyeneket, mint a festés, meg a kórház! Bízd rá a gyerekét is, minél többször. Ha azt mondja, nem bírja, dícsérd a terhelhetőségét, mell. ábra!

2010. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Amint feljön, kész tények elé állítom! Ha látom rajta, hogy a csaj kell neki, akkor szeptemberben beadom a válást!

Muszáj lesz lépnem, végülis még találhatok igazi párt!

2010. júl. 27. 13:35
 30/63 anonim ***** válasza:

Kedves 82%-os!

Te hol olvastad, hogy ha a kérdezőnek szüksége van rá, akkor a férje mellette van?? Mert nekem az ellenkezője jön le. Elvégre a beteg kislánnyal is egyedül hagyta.. Azért mert bement a kórházba az még nem azt bizonyítja hogy szereti..


Ne haragudj kedves Kérdező, de ha annyi eszed lesz, hogy visszafogadod ezt a férget és még harcolsz is érte, akkor megérdemled a sorsod, mert tuti hogy sose leszel mellette boldog, nem tudsz majd rá számítani semmiben és (ne legyen igazam de) mindig lesz másik fruska akihez rohangálni fog..

2010. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!