Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esély az újrakezdésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

Van még esély az újrakezdésre (fontos)?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem de tudom hogy szeretett és nem csak a szexre ment mert azt megtehette volna. De most szakított mert azt mondja hogy szabadságra van szüksége és változnia kell mert egyedül akar lenni?... Szerintetek van még esélyem hogy újra visszakapjam... Persze csak azután hogy tényleg ezt a problémát magában lerendezi.

15L 17F több mint6 hónap


2011. ápr. 1. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ne hagyd hogy magába rendezze le a problémát!beszélj vele,mégha szakított is veled,segíts neki!amugy én is hasonló helyzetbe vagyok,és én nem akarom elveszíteni gondolom te sem,ezért harcolj érte!és igen ha mindketten akarjátok lehet esély!
2011. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is folyamatosan beszélek vele most is és nem akarom elveszteni segíteni nem tudok de bíztatom nagyon
2011. ápr. 1. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi ezzel az ürüggyel szakít, az azt jelenti hoyg ő már nem akarja az újrakezdést.

Ez csak olcsó duma, mert gyáva bevallani az igazságot.

Engem is ezzel dobtak, 5 év után, és pár hónap után kiderült hogy megcsalt a volt nőjével, csak ezt elhallgatta.

Remélem a ti esetetekben nem erről van szó, és szerintem most hagyd, ne zaklasd, hadd tisztázza a dolgot magában.

2011. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én pont az ellentetjében vagyok.. én mondom neki h változz, mert igy nem lesz jó. nem szakitok vele.. lassancskán rá jön.. de nagyon ragaszkodik hozzám még ha nagyon-nagyon sok hülyeséget is csinál...........


sztem 2 lehetöség van

-egy másik..

-vagy valóban változás.


ha az utobbi akk is mint barát.. és igen is járj a nyakára..egyfajta figyelés... és ha télleg ez volt az indok és megtörtént aminek meg kellet.. visszatér hozzád


de ne veszítsd szem elöl!!

2011. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

1. kommenter: Tudom h nem csalt meg engem nem az a fajta ő nem tenne olyat és bárki aki ismeri ezt megmondja neked.


2. kommenter: Nem fogom hagyni mert tudom hogy változni akar mert egyik barátnőm aki folyton vele van mert a testvére párja mondta hogy nagyon megváltozott és én is láttam rajta sokkal levertebb nem hülyül anyit semmi... rossz látni h szenved és nem tehetek semmit ellene:'(

2011. ápr. 4. 05:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Már m1 végleg elveszítettem... egyik barátnőmnek ha kérdezi azt mondja h visszajöne hozzám meg szeret. De nekem megmondta h nem szeretné ezt erőltetni és felejtsem őt el:( Barátként tekint rám:(
2011. ápr. 8. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!