Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig őt szeretem? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig őt szeretem? Van esély az ujrakezdésre?

Figyelt kérdés
15éves,8.-os lány vagyok.1 évvel ezelött jártam 1 fiuval.ma nyílt nap volt az iskolájukban,és én is lehet hogy oida fogok menni továbbtanulni.anya is elkisért.bementünk a tesiórájára.amikor észrevett odaintegettem neki,ö meg az mutasttam hogí peace(béke).ez most mit jelent?én már 1 éve nmem láttam,3hétig voltunk eggyütt ugy hogy össze voltunk zárva egy kórházban.ott ismerkedtünk meg.ö más városba lakik.nem olyan messze.ide jár suliba,de sose fuitottunk össze,csak telefonon tudzuk tartani a kapcsolatot.aztán az ias abbamaradt.de 2 honapra rá,felhívott hogy találkozunnk,de nem jött el,vagyis ne,m ismertük meg egymást,mert megvéáltoztunk :).aztán én megszökztem otthonról(nem miatta).ö hivta fel anyukámat egycsomosszor hogy meg e vagyok hogy vagyok... aztán a nyáron meg felhívortt hogy kezdjük ujra,mertt én vagyok élrete szertelme,és nagyon huiányzok neki....1 éve nem láttam,most nem tudom mit kéne éreznem.olyan furcsa volt az egész hejzet.szerinbtetek van esély az ujrakezdésre?(anya nem igazán rajongana érte ha ujrakezdenénk(de ez engem nem érdekel)mert 15cm-rell alacsonyabb mint én :S )
2008. dec. 2. 17:05
 1/6 A kérdező kommentje:
ja,és a nyáron azért lett mégse belöle semmi,mert akkor én mással "jártam".
2008. dec. 2. 17:08
 2/6 A kérdező kommentje:
de egész nap hívogatoott meg sms-t küldött,és könyörgött
2008. dec. 2. 17:09
 3/6 Srapnel ***** válasza:
79%

Ez így, ahogy van, nem jó.

Nem vagytok szerelmesek egymásba, csak szimpatikusak, vagy vonzók. Nem érdemes semmit sem tenned.

2008. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem az erzest.. azt javaslom hogy probald magad tultenni rajta mivel biztos hogy nem vele fogod leelni az eleted barmennyire is szerelmes lehetsz bele, es ha osszejonnetek csak megjobban fajna majd az elvalas. Szerintem probalj mast keresni es tobb mint valoszinu hogy talalni is fogsz sokkal szimpatikusabbat nem mondom hogy holnap sem azt h holnap utan.. idovel. Csak ne add fel.. pusy es sok sikert barmit is teszel ;)

FizX

2008. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tökre van esély, de azért egy "bocsi"-t megérdemel. :) Csakmert fura, h ugye így,h már azzal a sráccal vége.. így most mégis is. Hát, sok sikert, bolondítsátok meg egymást!
2008. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most beszéltem eggyik barátnömmel,aki a volt barátom osztálíytársa.éas azt mondta hogy a volt barátom keresett és tökre le volt hangolva,meg hogy beszélni akart volna velem.én meg megkérdeztem a barátnömet,hogy -szerinted szeret még? azt mondja hogy szerinte igen :D hát ez kölcsönös akkor,ebböl mégis lessz valami.
2008. dec. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!