Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az esély az újrakezdésre?

Mennyi az esély az újrakezdésre?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél hónapig jártunk. Nagyon jól megvoltunk, szerettük egymást. Olyan fiú volt, aki tényleg mindenkinek jót akar. De aztán egy napon közölte velem, hogy szakítsunk, mert ez így nem mehet tovább. Mint égből a villámcsapás... Teljesen összetörtem, ott sírtam mellette. Napokig nem ettem, ő is látta, hogy nagyon rosszul vagyok. De aztán nagyon-nagyon lassan túl akartam tenni magam rajta. A kapcsolatunk nem tudott megszakadni, mert együtt járunk táncra meg színjátszóra is. Néha beszélgetünk egy kicsit, de csak olyan hétköznapi dolgokról.

Ez volt egy hónapja. Viszont mostanában mintha azt látnám rajta, hogy rajtam felejti a szemét, mosolyog rám. Van amikor rám néz, aztán szomorúan elfordítja a fejét. Nem tudom mi lehet ez... Lehet, hogy megbánta, hogy szakított velem? Mert azóta sem tudom, miért tette..


2011. márc. 26. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
zAVARBA JÖTT
2011. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kérdezz rá! olyan alap dolog ez hogy én érzem rosszul magam miatta.
2011. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!