Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély az újrakezdésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély az újrakezdésre?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél hónapig jártunk. Nagyon jól megvoltunk, szerettük egymást. Olyan fiú volt, aki tényleg mindenkinek jót akar. De aztán egy napon közölte velem, hogy szakítsunk, mert ez így nem megy... Mint égből a villámcsapás... Teljesen összetörtem, ott sírtam mellette. Napokig nem ettem, ő is látta, hogy nagyon rosszul vagyok. De aztán nagyon-nagyon lassan túl akartam tenni magam rajta. A kapcsolatunk nem tudott megszakadni, mert együtt járunk táncra meg színjátszóra is. Néha beszélgetünk egy kicsit, de csak olyan hétköznapi dolgokról.

Ez volt egy hónapja. Viszont mostanában mintha azt látnám rajta, hogy rajtam felejti a szemét, mosolyog rám. Van amikor rám néz, aztán szomorúan elfordítja a fejét. Nem tudom mi lehet ez... Lehet, hogy megbánta, hogy szakított velem? Mert azóta sem tudom, miért tette...


2011. márc. 28. 17:51
 1/4 Kingaa1 ***** válasza:
Szerintem kérd meg hogy ha másra nem erre válaszoljon, rajtad is könnyitene! Csak nem fél eltitkolni, ha csak ugy vege, annak oka is kell hogy legyen!
2011. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom , szoktad őt látni mostanába?Ha igen milyen arcot vág rád? ha rosszat akkor nem szeret ha rád néz nem úgy hanem na :D ..
2011. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megbánta de nem sok esélyt látok az újrakezdésre. Nyomós ok miatt szakított és sztem az ok még mindig fennáll. S volt olyan eset, hogy a srác megírta a csajnak, hogy megbánta s, hogy ezután csaj nélkül fog élni, mert jobbat úgy se kap, s mégis pár hét múlva összejött egy csajjal akit majd elvett feleségül.
2011. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokszor találkozunk mostanában, akkor általában mosolyog.
2011. márc. 28. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!