Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély egy újrakezdésre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély egy újrakezdésre, ha mindketten szeretjük egymást csak az egyik fél kicsit "élni" akar?

Figyelt kérdés

"élni" akaráson csak annyit értek, hogy elege lett a problémákból, és a "kapcsolatból".

Szeretni nagyon szeret, csak elveszett a gondolataiban!


Érdemes most vele foglalkozni vagy inkább hagyjuk pár napig, hétig "élni"?


2011. máj. 30. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez az "élni akar" általában azt jelenti, hogy másokkal szeretne kúrni végre. Csak szólok.
2011. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes, akkor nem akar "élni" a szerelme nélkül, mert akkor a szerelme az élete része. Aki még ki akarja élni magát, az nem szerelmes igazán abba, akivel épp van.
2011. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

melléksztori az az, hogy ismét jóban van pár "haverjával" és látja rajtuk, hogy milyen jó a szingli élet.. amilyen befolyásolható és vak hitt nekik..

"mással kúrás" tuti kizárva.. annyira csak ismerem így pár év alatt

2011. máj. 30. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már nem szerelmes ugyanúgy. Az én páromnak is csupa szingli haverja van, én már meg is kérdeztem tőle, hogy nem akarja e inkább azt az életet, mielőtt elkötelezné magát (mivel előttem se élte ki magát), a válasza az volt, hogy neki nem kell más, csak én, egy egész életen át... 3,5 éves kapcsolat, Ő 22 éves. Szerintem ha a szerelem megvan, akkor esze ágában sincs semelyik félnek még "élni" kicsit, mert pont úgy jó neki, ahogy van- együtt a szerelmével.

20/L

2011. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mind1 akkor erre válaszoljatok.. van remény arra hogy visszahódítsam? :) most hagyom békén, nem beszélek vele.. talán kis idő múlva rájön, hogy mi kell neki..
2011. máj. 30. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet kissé kihűlt a dolog

DE

Én is anno szétmentem a párommal. Szerettem, de már nem annyira... Szerelmes voltam belé, csak annyira megfojtott a tudat, hogy Valakié vagyok. Nem éreztem jól magam, nem tudom miért. Úgy gondoltam, szükségem lenne egy kis magányra. Amikor akkor mehetek el ide-oda, amikor akarok, nem kell beosztani, hogy a barátommal is eleget legyek, de mellette a bnőimre is szakítsak időt. Ez kötött meg igazán...

Szerintem neki csak egy kis szabadságra van szüksége

2011. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

pontosan ez van nála is... a barátaival akar lenni..

csak az a fura, hogy sohasem tiltottam vagy akadályoztam.. sőt, én küldtem el mindig hogy menjen bulizzon piáljon bármiféle szankció nélkül. tudom, hogy szeret, mert egyik nap csináltam neki egy kis meglepit (miután már szétmentünk) és sírt, hogy milyen ari vagyok.. :) de semmi, csak azt mondta hogy most nem tudja azt mondani amit hallani akarok

2011. máj. 30. 17:35
 8/10 anonim ***** válasza:
nem, nem ismered. az élni akarás pont azt jelenti...
2011. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Történt valami azóta? Nálunk hasonló a szitu és nekem is pont ez lenne a kérdésem....
2011. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az Én barátom is élni akart.

Egy hétig sem bírta nagyjából, rettenetesen megbánta, és mindent megtett, hogy kibéküljünk. Kibékültünk, bennem kicsit megtört vmi, nem merek bízni benne, nem merem szeretni úgy ahogy eddig. De nagyon remélem, hogy elmúlik ... :)

2011. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!