Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esély az újrakezdésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély az újrakezdésre? Vagy engedjem át a másik nőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8évig voltunk együtt a párommal, de 2évvel az esküvő után elköltözött. Kiderült, hogy a lányunk beteg, és nem bírta tovább, elment az anyjáékhoz.

De esküdözött, hogy szeret.

Úgy volt, hogy kis időt hagyunk, aztán átbeszéljük.

Ez 1éve volt.

Közben neki volt pár próbálkozása, nem jött be, de most belezúgott egy csajba. A csaj csak hülyíti. Mert arra jó a férjem, hogy ide oda furikázza, hazavigye a diszkóból részegen, de a csajnak csak barát. De közben meg sóhajtozik neki, meg hasonlók, amiktől a férjem beindul, se hall, se lát, utána meg a csaj leoltja, hogy bocsi, de csak barát.

Pár napja éppen rosszban voltak, megbeszéltük, kifestünk, és hazajön.

Na, erre most megint húzza őt a csaj, és most már válni akar.

Nemrég kórházba kerültem, akkor nagyon mondta, hogy szeret, még sírt is, és mindenkinek rólam beszélt.

Amikor meg kiengedtek, tök bunkó lett, és ment megint a csajjal.

És ez megy már hónapok óta.

Most vasárnap volt a lányunk névnapja, és ahelyett, hogy itt lett volna, a csaj hívta telefonon, ő meg ugrott, és ment.

Nem tudom,mit csináljak.

Én szeretem, és sokszor úgy érzem, ő is engem, meg hát itt a két gyerek. Meg tervez, de velünk tervez, aztán füttyent a ribi, és ugrik.

Sajnos a csaj tipikusan az, aki a pénzre, kocsira megy, de ez a vakegér nem látja. Minden pénzt rákölt, én meg nem tudok már mit csinálni!

Most őszintén, mit csináljak?

Hagyjam, hagy essen pofára, és majd visszajön, ha ejti? Vagy necces, mert összejöhetnek?


Segítsetek!


2010. júl. 27. 12:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
84%

A pasi nem szeret téged. Ne hidd el azt, hogy a gyerek betegsége miatt ment el! Jelenleg úgy gondolja, hogy hagy neked egy kis reményt, mivel tudja, hogy te még mindig szereted őt. Két vasat tart aa tűzben. Jelenleg nagyon kényelmes neki a kiscsajjal lenni, de az is tetszik neki, hogy te átvállaltad a gyerek minden gondját tőle, és még vissza is várod, ha "kiszórakozta magát".

Én ezek után semmiképpen sem fogadnám vissza. Nem vall felnőtt és felelősségteljes emberre, ha egyszerűen lelép egy beteg gyerek mellől. Az ilyen ember, aki a legnagyobb bajban képes egyszerűen lelépni, nem érdemli meg az "apa" nevet.

Szerintem felejtsd el ezt az embert örökre! Nem érdemel meg téged!

2010. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok, a férjem 32. A csaj 25.
2010. júl. 27. 12:58
 13/63 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Tényleg inkább mellettünk kellett volna lennie, mint ahogy én is ott voltam mellette,mikor rákos volt. De neki ez semmit sem jelent.

Egész nap dolgozom, de szerinte nem csinálok semmit. Ha meg a csaj bulizni megy, leissza magát és másnap rosszul van, akkor jajj, szegény. :-(

Tényleg a válás lenne a legjobb.

Valahol reménykedem, hogy ez csak egy mellékvágány neki, de ugye ha most a csaj dobja, visszajön, mi a biztosíték, hogy más nem viszi el őt? :-(

2010. júl. 27. 13:01
 14/63 anonim ***** válasza:
47%

Persze,hooghy van esélyed az újrakezdésre..csak ne ezel a tahóval.

Ha eddig nem váltál,akkor add be minnél elöbb,gyermektartást se felejts el kérni,ha legközelebb betoppan öltöztesd fel a gyerekeket,aztán közöld vele hányra hozza haza őket.

Esetleg tegyél be egy új fogkefét meg papucsot a fürdőbe(demonstrálván,hogy mint férfire NEKED SINCS többet szükséged rá-van más)

2010. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
71%
nehogy már te legyél a 2. meg hha nincs ló jó a szamár is:S találsz te ezerszer jobbat! Dobd ki a fenébe, fog ő még utánad menni ...!
2010. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:

Ez jó!

De nem viszi el őket, max az anyjához, a mocsokba, fertőbe, mert tele van beteg állattal a ház,vagy a ribihez. Legutóbb is ott volt velük, persze utólag tudtam meg.

2010. júl. 27. 13:04
 17/63 anonim ***** válasza:
44%

DR. CSERNUS IMRE: A NŐ

c. könyvét SÜRGŐSEN OLVASD EL!

Ha a hozzászólások után is még nem tudod, mit tegyél, akkor a KÖNYV RÁÉBRESZT A MEGOLDÁSRA!!!!

2010. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

Mostmár értem, mit is kellene tennem, csak ugye félek. Mert előre nem tudok tervezni, mi lesz holnap, mert bármi lehet a lánnyal. :-(

Ha beadom a válást, akkor megsértődik, és nem jön a kicsihez, neki pedig az apja a mindene. És ezt senki sem pótolhatja, hiába lenne mellettem más.

Talán az lenne a megoldás, hogy ha a csaj kell neki, elérni, hogy ő adja be a válást, és akkor ő döntött, és jogosan mondhatnám, hogy bocsika, de te döntöttél így, nincsen visszaút!

2010. júl. 27. 13:08
 19/63 anonim ***** válasza:
52%

Idővel a kicsi is rájönne, hogy az apjának nem kellett ő betegen.

Ne tologasd a felelősséget. Vannak szüleid, akik segítenek? Ahogy elnézem, a férjedre így se nagyon számíthatsz. Így akarod leélni az egész életedet???

2010. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:

de mi az hogyha elválsz, nem megy a kicsihez?:S basszus miért vannak ilyen emberek??:S

ha nem megy, akkor nem megy, nevelgeted te, és pótolod számára az apai szeretetet is! Később a kicsinek is fájni fog, hogy ilyen az apja, szerintem jobb mihamarabb túl esni a váláson ... hagyd meg a ribinek, majd szül az is neki egy gyereket, a pasi meg "besokall" megint ... :/

2010. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!