Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esély az újrakezdésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély az újrakezdésre? Vagy engedjem át a másik nőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8évig voltunk együtt a párommal, de 2évvel az esküvő után elköltözött. Kiderült, hogy a lányunk beteg, és nem bírta tovább, elment az anyjáékhoz.

De esküdözött, hogy szeret.

Úgy volt, hogy kis időt hagyunk, aztán átbeszéljük.

Ez 1éve volt.

Közben neki volt pár próbálkozása, nem jött be, de most belezúgott egy csajba. A csaj csak hülyíti. Mert arra jó a férjem, hogy ide oda furikázza, hazavigye a diszkóból részegen, de a csajnak csak barát. De közben meg sóhajtozik neki, meg hasonlók, amiktől a férjem beindul, se hall, se lát, utána meg a csaj leoltja, hogy bocsi, de csak barát.

Pár napja éppen rosszban voltak, megbeszéltük, kifestünk, és hazajön.

Na, erre most megint húzza őt a csaj, és most már válni akar.

Nemrég kórházba kerültem, akkor nagyon mondta, hogy szeret, még sírt is, és mindenkinek rólam beszélt.

Amikor meg kiengedtek, tök bunkó lett, és ment megint a csajjal.

És ez megy már hónapok óta.

Most vasárnap volt a lányunk névnapja, és ahelyett, hogy itt lett volna, a csaj hívta telefonon, ő meg ugrott, és ment.

Nem tudom,mit csináljak.

Én szeretem, és sokszor úgy érzem, ő is engem, meg hát itt a két gyerek. Meg tervez, de velünk tervez, aztán füttyent a ribi, és ugrik.

Sajnos a csaj tipikusan az, aki a pénzre, kocsira megy, de ez a vakegér nem látja. Minden pénzt rákölt, én meg nem tudok már mit csinálni!

Most őszintén, mit csináljak?

Hagyjam, hagy essen pofára, és majd visszajön, ha ejti? Vagy necces, mert összejöhetnek?


Segítsetek!


2010. júl. 27. 12:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
69%

Jóságos ég, Te aztán egy oltári nagy BALEK VAGY!!!!!! Ilyesmiket eltűrsz a férjedtől?????

Hát hallod, ha ilyen vagy, megérdemled, ahogy bánik veled!!!!

2010. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
de undorító ez a hozzáállás,mi az h megérdemli???? mert jó ember és egyben szeretné látni azt ami a családja volt nemrég???
2010. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

Nőiességedet a férjed seggbe baszta alaposan! Miért hagyod, hogy kapcának megfelelő tiszteletet kapsz tőle?!

"Mert aki hagyja magát kihasználni, manipulálni, azt nem fogják emberként tisztelni. Azt kapcaként tisztelik."

"Az elvesztegetett idő ott kezdődik, amikor valaki elkezd látni, felismeri, hogy mit tesz önmagával, mégsem változtat semmin sem. Ilyenkor már nem mondhatja el azt, hogy az elbaszott életéért a másik a felelős, mert ő hagyja, hogy kapcát csináljanak belőle. Ha eddig fájt az élete, ezek után fájdalom lesz a köbön."

Dr. Csernus Imre

SZERINTEM EZEK A GONDOLATOK DR. CSERNUS IMRÉTŐL ÉPPEN RÁD ILLENEK - SAJNOS.

2010. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
69%

17:59!

Én írtam, hogy megérdemli, mert már ne haragudj, de amit a férje csinál, már minden határon túlmegy! Már akkor el kellett volna felejtenie a férjét, amikor ELŐSZÖR A RIBI RÁSZÁLLT A FÉRJÉRE VAGY AMIKOR A BETEG GYEREKET ELHAGYTA VELE EGYÜTT!

A Csernus-idézeteket is én írtam, a válaszod után.


Nem kellene tétovázgatnia a kérdezőnek, mert evidens, hogy a férje egy nagy nulla. Már RÉGEN KIDOBHATTA VOLNA! DE MÉG ITT KÉRDEZI, HOGY MIT TEGYEN....


Megérdemli, hogy ennyi megaláztatáson ment át, mert ELTŰRTE ÉS TŰRI.... KAPCÁNAK HASZNÁLJA A FÉRJE, AHOGY DR. CSERNUS ÍRJA A NŐ C. KÖNYVÉBEN....

2010. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudjatok, de ez már rég nem család. Ahogy Csernus mondaná: Kisasszony, maga tulajdonképpen mit is akar megmenteni???

Itt megmenteni bármit is a férjnek kéne, de az nagy nulla ahhoz, hogy jóvátegye a ballépéseit. Én abban a percben beadtam volna a válópert, amikor otthagyja a beteg gyerekét. De sok nő megérdemli a sorsát, hisz nem tartják magukat se többre egy főző-mosó-takarítógépnél, akkor nem is csoda, ha a férj se tartja őket többre.

Az én párom ehhez képest egy földreszállt angyal, mégis volt egy pont, amikor ki kellett állnom magamért és megmondtam, hogy én ezt nem csinálom így tovább. Rettegtem, hogy a könnyebbik megoldást választja, rettegtem, hogy elhagy, de igazából elengedtem, mert úgy láttam, már nem szerelmes belém. Most újra udvarol, újra felhív nap közben csak úgy, odafigyel végre, hogy rám is szánjon időt, ne csak a hobbijaira. De ehhez kellett az, hogy kimondjam, ezt velem nem csinálod tovább. Enélkül sose indulunk el a jó irányba. Ha te megalkudsz és még te állsz neki helyrehozni az ő hibáit, és trükközni csak azért, hogy visszakapd, hát meg is érdemled. Teperjen ő, de ne te utánad. Utánam mondjuk teperhetne, de mindegy. Előbb-utóbb te is eljutsz idáig, de nem mindegy hogy 20 év múlva vagy most. Csernus azt mondja, azért kell lépni, mert ez az egy életünk van és az idő rohan. Nem leszel örökké huszonéves. Ez a néhány éved van arra, hogy igazi családot alapíts. Amúgy meg ennél az egyedüllét is jobb.

2010. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

Már bocs, de mért kell sértegetni? Mért van az, hogy itt már nem lehet kérdezni,mint régen, mert rögtön jönnek a sértegetések, lekapcázások!?

1éve ment el, nem olyan hosszú idő, pláne hogy úgy volt, szünetet tartunk! A ribi cirka 2-3hója van jelen, előtte egy csaj sem állt szóba vele, pont amiatt, mert nős!

Arra lettem volna kíváncsi, azért írtam,mert szerettem volna látni, más hogy látja kívülről.

Nem gondolom, hogy egy könyv ezen sokat változat, mert megoldani nem fogja, maximum jól fejbevághatom vele.

És hogy mért tűrtem??? Nem!!!! Azért harcoltam, ami nekem sosem volt. CSALÁD! Tudom,milyen mikor egyedül nevelnek fel, és ezt nem akarom, hogy a gyerekeim átéljék. Amikor egy szál macinaci-ban mehetsz suliba, mert többre nincs pénz. Vagy épp bilifrizurával, mert anyu csak úgy tudja levágni.

Tudjátok egyáltalán milyen gyesből és családiból gyereket nevelni? Szerintem nem! Mert hiába dolgozok, nem elég semmire. Ugye rezsi, kaja, ruha, stb...és ezek csak az alap dolgok. Akkor még a fejlesztés a kicsinek nincs benne....és sorolhatnám.

Nos...azért küzdök, hogy normálisan fel tudjuk nevelni őket, hisz ketten! vállaltuk őket! Nem egyedül ejtettem teherbe magam...

Részemről ennyi.

2010. júl. 27. 18:24
 47/63 anonim ***** válasza:
én tudom kérdező, és végigmentem ugyanezeken a hozzászólásokon, csak az ismerőseimtől. írtam privit, 17:59vagyok
2010. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
A lekapcázást dr.Csernus Imre könyvéből merítettem! A kérdezőnek üzenem.
2010. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

18.33-as. Tudom, hogy onnan van. De akkor is!

Mért én vagyok a hibás, mert ők kavarnak? Ja, bocs, elfelejtettem, nem semmiztem ki a férjem, és nem kurtam félre.

2010. júl. 27. 18:36
 50/63 anonim ***** válasza:

A Dr. Csernus Imre: NŐ c. könyvében a lekapcázás a 178. oldalon található. Én a könyvet többször elolvastam, átrágtam magamat rajta.

NEM SÉRTEGETÉSRŐL VAN SZÓ, AHOGY A KÉRDEZŐ VÉLI. HANEM A SZEMFELNYITÁSRÓL.


Amióta egyedül élek, de NEM MAGÁNYOSAN: erre is vannak hasznos gondolatok a könyvben, százszor jobban érzem magam, mint rossz kapcsolatban.

Megjegyzem: fele annyit sem tűrtem az exemtől, mint a kérdező!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amikor kidobtam az exemet a fele annyi disznóságai miatt, még nem is olvastam dr. Csernus Imre könyvét!!!!


NEM MEGSÉRTŐDNI, HANEM ÉSZHEZ TÉRNI KELL!!!

2010. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!