Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért a legfeltűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a legfeltűnőbb, legjobban öltözött és legápoltabb nő tetszik miközben a saját zsebükből 10 ezer forintot nem adnának havonta a baratnőjüknek szépségápolásra?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudom hogyan gondolják mindezt.
2019. máj. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 A kérdező kommentje:

""Örülünk, hogy ennyire jó neked, utolsó. De szerintem továbbra se ez volt a kérdés, ha még 10x leírod is, hogy te vagy itt a non plus ultra."



10x? Te valamit nagyon benéztél, mert ez volt eddig az egyetlen válaszom a kérdés alatt. És nem én vagyok a "non plus ultra", egyszerűen csak irritál, mikor valaki ennyire ostoba, mint a kérdező. Én nem másoknak akarok tetszeni, hanem saját magamnak. Ha ezek után valaki így tart szépnek, akkor mi jogon várnám el, hogy finanszírozzon nekem bármit is? Ha meg másfajta nőre vágyik, akkor nem egymást keressük, ez ennyire egyszerű. Nem értem még most sem a kérdező vergődését, de már meg sem próbálom."


Jaj, fejezd már be. Majd tegyél fel képet a bedagadt szemeiddel amit a kínai szemceruzád okozott. Téged az irritál hogy más röhögve megvásárolja a Chanel szemhéjpúdert, míg neked meg az egész sminkkészleted nem ér annyit. Ki mondta hogy egy magára igényes nőt senki nem fog szépnek tartani?

2019. máj. 6. 22:38
 72/77 A kérdező kommentje:

"Nem hozható ki fillérekből meg kevés szabadidővel az a szintű kinézet, amit a férfiak várnak."


Végre valaki aki látja a valóságot!


"Pláne nem átlag bérből, pláne nem 10-12 óra meló mellett. Itt könnyű írogatni, hogy de, lehet, főleg férfiként. De mondjuk arról a nőről se láttunk képet, aki itt hangsúlyozza, hogy ő meg tudja oldani kevés pénzből is."


Igen, arc nélkül bárki-bármit állíthat. A sok munka és háztartás mellett a többségnek nincs pénze se ideje hogy a külsejükkel foglalkozzanak.



"Lehet csinos meg ápolt, még akár szép is talán, de nem fullos. Vagy szerintem nem véletlen, hogy a nagyon jó nők mind eltartottak."


Eltartottak, gazdag családból származnak, nagyon jól keresnek, vannak passzív bevételi forrásaik. Megengedhetik maguknak hogy többet költsenek magukra, mint az átlag és elérhetőek számukra olyan kezelések és módszerek amelyek hatása látványos.

2019. máj. 6. 22:48
 73/77 A kérdező kommentje:

"

Vicces a sztori. Írunk valami választ, de ha a kérdezőnek túl nagy falat, akkor ignorálja."


Nem gondolod komolyan hogy mindenkinek válaszolnom kellene. Egész délben itt írhatnék mindenkinek.


"Pár dologba beleáll és újra leírja azokat a dolgokat, amikre már reagáltunk. Pl. leírja hússzor, hogy a jó kinézetű nő sokba kerül és elfelejti, hogy előtte írtuk le, hogy kevesebből is kihozható az a kinézet és a férfiak kinézete is pénzbe kerül."


Mert nem tudod kevésből kihozni. Nem gondolom hogy 100% a férfi fizesse a nő külsejét, de néha adhatna valamit. Csak a többség tökéletes nőt akar miközben nem akarnak soha egy fillért költeni a nőre. Tudom hogy a férfiak kinézete is pénzbe kerül, de a nő is meglepheti a párját időnként egy szép inggel vagy parfümmel. Sok igényes nő a párja megjelenésére is ügyel.

2019. máj. 6. 22:56
 74/77 anonim ***** válasza:
23%

"Jaj, fejezd már be. Majd tegyél fel képet a bedagadt szemeiddel amit a kínai szemceruzád okozott. Téged az irritál hogy más röhögve megvásárolja a Chanel szemhéjpúdert, míg neked meg az egész sminkkészleted nem ér annyit. Ki mondta hogy egy magára igényes nőt senki nem fog szépnek tartani?"


Megintcsak bukta ;). Nálad csak az a két véglet létezik, hogy "gagyi kínai", vagy "méregdrága márkás"? A kettő között még számos opció van. A sminkkészletem valóban nem fáj sok pénzbe, ebben igazad van, mert összesen egy szempillaspirálból, egy szájfényből és egy szemöldökceruzából áll. Nekem ez bőven elég ahhoz, hogy picit szebbnek érezzem magam, de akkor sem esek kétségbe, ha natúr kell kilépnem az utcára. Igazából sajnállak kérdező. A sok felesleges pénzedet fektesd inkább egy jó szakemberbe, aki segít megoldani az önértékelési gondjaidat (és ezt tényleg nem rosszindulatból írom).

2019. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim válasza:
100%
Kérlek, drága, küldj már egy képet magadról!
2019. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
24%
Én inkább az ilyen kevés pénzből is szuperül kinéző kommentelőktől kérném, hogy töltsenek fel magukról fotót, de ne ide, hanem egy külön kérdéshez, aminek az lenne a címe, hogy "szerintetek hogy néz ki ez a nő?" Aztán megnézném a sok okos férfi kommentjét alatta.
2019. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező még mindig homály vagy és még mindig frusztrált egy pasi miatt, ezért felesleges itt vergődnöd. A férfiak jelentős része nem igényli az előadásod, csak te is próbálod ránk kenni, mintha elvárnánk ezt.

Ha sarki kata, vagy arrogáns cilinder az etalon, akkor ne csodálozz, ha normális férfi nem pénzel.

Ha nem ők, nincs szükséged a szépségipar nagy részére, főleg, ha olyan csodás a bőröd, mint állítod. És főleg, ha olyan jó nő vagy, mint azt a sorok között olvasva sugallni próbálod.

2019. máj. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!