Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért a legfeltűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a legfeltűnőbb, legjobban öltözött és legápoltabb nő tetszik miközben a saját zsebükből 10 ezer forintot nem adnának havonta a baratnőjüknek szépségápolásra?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudom hogyan gondolják mindezt.
2019. máj. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
50%
Ja, ha neked a recskagépek véleménye számít, az se jobb.
2019. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
100%
73%-os: Elmondanád, hogy én pasiként milyen kinézetre vágyom?
2019. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
64%

De akkor legalább azt tisztázzuk már, hogy mit jelent a fullos csaj. Nekem ki van festve a szemem és ki van húzva, ehhez az alapanyagokért fizettem mondjuk 2000 forintot. Akkor aki ugyan ezért fizetett 20 ezret az fullosabb csaj?

Vagy én a turis Tally felsőmben kevésbé vagyok fullos, mint más az újonnan vett ugyan olyan Tallys felsőjében?

Vagy a pasi kifordítja a nadrágom, hogy a cimkén megnézze, hogy kínais-e vagy Zara?

Illetve a 600 forintért rendelt beton szilárdságú vízálló rúzsom miatt én kevésbé vagyok fullos csaj, mint akinek a rúzsa egyébként ugyan ezt tudja csak 10 ezerbe került?

Vagy az én saját építésű körmöm (amiről mindenki kérdezgeti, hogy hol csináltattam) miatt én nem vagyok annyira fullos csaj, mint aki szalonban csináltatja?

Valaki tényleg homályosítson föl, hogy akkor most a fullosságot mi alapján számoljuk.

2019. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, neked fogalmad sincs a férfiakról.

Nem veszünk észre sok dolgot, ezen lehet hisztériázni, de ez van. Igen, költhetsz havi tízezret fodrászra, valószínűleg fel sem tűnik nekünk,hogy történt valami a hajaddal, hacsak nem drasztikusan változtatsz, mint ahogy az sem, ha egy hónapot kihagysz.


Az összhatás pedig nem drága dolgokon múlik, hiába próbálod erőltetni, és nem is minden férfira igaz.

Csak egy példa, ha neked hosszú egyenes hajad van, de lófarokban hordod, az nálam javít az összhatásodon, ehhez még fodrász sem kellett. Másoknál meg biztosan nem számít ez.

Ugyanígy, ha a bugyihoz azonos színű melltartót veszel fel vagy fehér ruha alá nem húzol sötét fehérneműt mind javít az összhatásodon.

Ellenben lehetsz százezrekből kikent-kifent, a fehér nadrágod alá vett fekete bugyidra azt fogom mondani, hogy nem tudsz öltözködni és ez kiábrándító.

Ehhez sem kellett pénz, csak stílus. Azt meg nem vehetsz és nem lesz attól, hogy valami drága dolgot magadra vagy a hajadra kensz.


A mindenféle nőknél meg szokszor azért próbálkoznak be férfiak, mert mondjuk mély a dekoltázs, mini a szoknya, forró a nadrág. Ez megint nem a vakolaton, vagy a friss hajon, körmön múlik.


De nyilván erőltetni akarod ezt, valami nagy frusztrációd miatt.

Ha te az egész világnak akarsz jól kinézni, azt senkinek sem kötelessége egy forinttal sem támogatnia az a te egyéni szociális problémád.

Ha egyetlen adott férfinak akarsz tetszeni, akkor a férfiak jelentős részénél ezek fel sem merülnek, csak legyél ápolt és tiszta.

2019. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ezt nem hiszem el, hogy nem tudjátok, milyen nőkről van szó a kérdésben. Az ilyen S. Kata típusról, akit kb minden második férfi lájkol meg nyáladzik a fotói alapján, hogy jaaj, ez aztán a nő... Annyi, hogy megengedheti magának a luxust, meg hát nem nettó 200at keresett a férje. Egy sima farmer pólóban, mesterfodrász meg sminkes nélkül őt se nézné jó nőnek a sok agytröszt.
2019. máj. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
83%
A másik, hogy miért operálna sok társkereső app ezeknek az úgynevezett fullos csajoknak az instarol leszedett fotóival? Egy csomó kamuprofil van, amivel beetetik a férfit, hogy egyáltalán regisztráljon oda.
2019. máj. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
22%

"Örülünk, hogy ennyire jó neked, utolsó. De szerintem továbbra se ez volt a kérdés, ha még 10x leírod is, hogy te vagy itt a non plus ultra."


10x? Te valamit nagyon benéztél, mert ez volt eddig az egyetlen válaszom a kérdés alatt. És nem én vagyok a "non plus ultra", egyszerűen csak irritál, mikor valaki ennyire ostoba, mint a kérdező. Én nem másoknak akarok tetszeni, hanem saját magamnak. Ha ezek után valaki így tart szépnek, akkor mi jogon várnám el, hogy finanszírozzon nekem bármit is? Ha meg másfajta nőre vágyik, akkor nem egymást keressük, ez ennyire egyszerű. Nem értem még most sem a kérdező vergődését, de már meg sem próbálom.

2019. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:

#64 "Kérdező, neked fogalmad sincs a férfiakról.


Nem veszünk észre sok dolgot, ezen lehet hisztériázni, de ez van. Igen, költhetsz havi tízezret fodrászra, valószínűleg fel sem tűnik nekünk,hogy történt valami a hajaddal, hacsak nem drasztikusan változtatsz, mint ahogy az sem, ha egy hónapot kihagysz."


Neked pedig a női szépségápolásról. Egy jól megcsinált balayage hajfestés nem tűník fel, mert TERMÉSZETES mintha csak a tengerparti napfény szítta volna ki a hajszínt. De nem az, evvel szemben egy elrontott 15 éves technikával készült melír látványos.


"Ugyanígy, ha a bugyihoz azonos színű melltartót veszel fel vagy fehér ruha alá nem húzol sötét fehérneműt mind javít az összhatásodon."


Ez egyértelmű talán 219-ben. Nyáron a testszínű vagy bézs fehérneműk a megfelelőek mert nem ütnek át a könnyebb, vékonyabb nyári anyagokon.



"Ehhez sem kellett pénz, csak stílus. Azt meg nem vehetsz és nem lesz attól, hogy valami drága dolgot magadra vagy a hajadra kensz.



A mindenféle nőknél meg szokszor azért próbálkoznak be férfiak, mert mondjuk mély a dekoltázs, mini a szoknya, forró a nadrág. Ez megint nem a vakolaton, vagy a friss hajon, körmön múlik."


Kevés az igazán stílusos ember. A stílus nem azt jelenti hogy bemegyek a zaraban és megveszem a legújabb kollekciós ruhát ami valójában egy nagy divatház termékének a lebutítobb utánzata. A stílus maga az elegancia, a kultúra, az intelligencia, a tapasztalat és a művészet találkozása. Az pedig nem a fast fashion.


"De nyilván erőltetni akarod ezt, valami nagy frusztrációd miatt.


Ha te az egész világnak akarsz jól kinézni, azt senkinek sem kötelessége egy forinttal sem támogatnia az a te egyéni szociális problémád.


Ha egyetlen adott férfinak akarsz tetszeni, akkor a férfiak jelentős részénél ezek fel sem merülnek, csak legyél ápolt és tiszta."


Nincs frusztrációm. Az a gondom, hogy az igazán szép és igényes dolgok drágák. Ha pedig igényesen szeretnék kinézni az sok pénzembe kerül. Miért legyek igényes kiegészítője egy olyan férfinek aki csak villogni akar velem, miközbe soha nem adna egy fillért.

2019. máj. 6. 22:17
 69/77 A kérdező kommentje:

"Drága szívem, ha neked ennyi flanc kell ahhoz, hogy észrevegyenek a pasik, az régen rossz. Érdekes, engem minimális sminkkel/smink nélkül, turis ruhában is szépnek tartanak, van stílusom. Csak ugye stílust nem lehet venni...Aztán mikor te lemosod magadról a kiló vakolatot, ott áll szegény srác és meg sem ismer."


Köszi a negatív feltevést, de korántsem csúnya a bőröm. Sokat teszek a bőröm egészségért ami látható, nem szorulok rá hogy vakolatot fessek reggelente magamra ellentétben azokkal akik a rossz bőrápolási rutinjuk miatt fedésre szorulnak.

Az pedig hogy észrevesznek nem mond semmit.

2019. máj. 6. 22:27
 70/77 A kérdező kommentje:

"A másik, hogy miért operálna sok társkereső app ezeknek az úgynevezett fullos csajoknak az instarol leszedett fotóival? Egy csomó kamuprofil van, amivel beetetik a férfit, hogy egyáltalán regisztráljon oda"


Pontosan. Kereslet és kínálat találkozása. De sok férfinak nem egyértelmű hogy az átlagnő nem tudja ezt a színtet hozni, mert nincs pénze rá. De mivel nem értenek a szépségiparhoz fogalmuk sincs erről.

2019. máj. 6. 22:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!