Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért a legfeltűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a legfeltűnőbb, legjobban öltözött és legápoltabb nő tetszik miközben a saját zsebükből 10 ezer forintot nem adnának havonta a baratnőjüknek szépségápolásra?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudom hogyan gondolják mindezt.
2019. máj. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:
2000 forint alig ha van alapozó, gondoltam csak szólok
2019. máj. 4. 23:11
 32/77 anonim ***** válasza:
79%
Szinte biztos, hogy férfi. Nőtől még ilyet nem hallottam, hogy a 2000 ftos essence meg a 20000 ftos chanel az ugyanaz a kategória.
2019. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
58%

Nő vagyok. A szépségápolási dolgaim egy részét Kínából rendelem. Például vízálló szemceruzát 2 dolcsiért, bírja vagy 3-4 hónapig. Púdert szintén onnan szoktam, talán fél éve vettem 3 dollárért, soha jobbat nem használtam. Szemfestékre egyszer beruháztam, talán 6 dolcsi és a mai napig bírja. Arcmaszkokból a 150 forintos Rossmannosra esküszöm, semmivel nem tud többet a 3000 forintos se, ugyan annyit csinál a bőrömmel. Krémeknek meg kell nézni az összetevőit, azt fogod látni, hogy szinte ugyan az van mindegyikben, csak az egyik 5 ezer forint, a másik egy ezres.

A körmömet évek óta magamnak csinálom, semmibe nem kerül már egy jó ideje. Kisebb szalonokban ugyan úgy levágják a hajadat szépen, igaz festetni sose festettem, de nagyon max 3 ezret szoktam fizetni egy alkalommal.

Kondiba soha nem jártam, eljárok kocogni meg tornázok itthon. Pár ezer forintos kettlebell, kézi súlyzók, gumiszallag és viszont látásra. Tudod ki fog kiadni kondibérletre 10 ezret havonta ha ugyan azt megcsinálom itthon.

Ruhákat simán veszek kilós Hádában is, csomó tök jó cucc van ami márkás és nem mondod meg róla, hogy használt. Amúgy meg havi 3-4 új ruhadarab bőven elég. Évszakváltáskor fel kell vásárolni a leértékelt cuccokat, télen a nyárit nyáron a télit, baromi olcsón meg lehet úszni.

Akinek nincs ennyi esze vagy lusta utánanézni az ne sírjon, hogy drága neki jól kinézni. Ha én ki tudom rittyenteni magam kis túlzással minden nap úgy, hogy nincs benne havi 10 ezer forintom se akkor ne mondja már senki, hogy más nem képes erre.

2019. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
65%
Hiszed vagy sem, de minimális különbség van egy Essence és egy Chanel között. Bármilyen Chanel terméket előállítani kb 500 forintba kerül. De árulja százezrekért, mert rá van írva, hogy Chanel. Ez a márka pozícionálás lényege. Marketinges vagyok, ezt tanultam 6 évig. Egy termék ára nincs összhangban a minőségével. Ha összehasonlítod az alapanyagokat és utánanézel ezek hatásainak illetve az előállítás költségeinek soha az életben nem veszel többet drága márkás cuccot.
2019. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez már nagyon off téma, de nekem a fodrászom a garázsban kialakitott üzletében elkér 7000 Ft-ot festésre, én csak vágatok nála, de az is 3-4000. Nemhogy szalon... Sminkelni nem nagyon szoktam, de látom az összetevők listáján, hogy a drágábban kevesebb az allergén. Natúrkozmetikumok se olcsók, épp ezért. Nekem érzékeny a bőröm, akármit nem kenhetek rá, mert tele leszek kiütéssel,amit szétvakarok. Na most eddig egy se minőségi cucctol lett.
2019. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
29%
Ha választanom kellene egy jó, prémimum kocsi és közted, akkor inkább az előbbit választanám, mert legalább az nem beszél hülyeségeket. :D F
2019. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 A kérdező kommentje:

“Nő vagyok. A szépségápolási dolgaim egy részét Kínából rendelem. Például vízálló szemceruzát 2 dolcsiért, bírja vagy 3-4 hónapig. Púdert szintén onnan szoktam, talán fél éve vettem 3 dollárért, soha jobbat nem használtam. Szemfestékre egyszer beruháztam, talán 6 dolcsi és a mai napig bírja. Arcmaszkokból a 150 forintos Rossmannosra esküszöm, semmivel nem tud többet a 3000 forintos se, ugyan annyit csinál a bőrömmel. Krémeknek meg kell nézni az összetevőit, azt fogod látni, hogy szinte ugyan az van mindegyikben, csak az egyik 5 ezer forint, a másik egy ezres.”


Ez az amire nem tudok mit írni. Aki ekcémás, allergiás és érzékeny ború annak nem mindegy mit ken magára, a kínai x rangú kozmetikumok nem megfelelőek. De ha neked ez megfelel akkor nekem is.


“A körmömet évek óta magamnak csinálom, semmibe nem kerül már egy jó ideje. Kisebb szalonokban ugyan úgy levágják a hajadat szépen, igaz festetni sose festettem, de nagyon max 3 ezret szoktam fizetni egy alkalommal.”


Aki ért hozzá meg tudja állapítani egy profi munkáját és egy amatőr munkáját. Festés és festés között is van különbség, a negativ példákat a hármas metrón reggelente lehet szemügyre venni.


“Kondiba soha nem jártam, eljárok kocogni meg tornázok itthon. Pár ezer forintos kettlebell, kézi súlyzók, gumiszallag és viszont látásra. Tudod ki fog kiadni kondibérletre 10 ezret havonta ha ugyan azt megcsinálom itthon.”


Létezik uszoda, tenisz, kézilabda, joga és miegymás. De nem mindenkinek azonos az igénye.



“Ruhákat simán veszek kilós Hádában is, csomó tök jó cucc van ami márkás és nem mondod meg róla, hogy használt. Amúgy meg havi 3-4 új ruhadarab bőven elég. Évszakváltáskor fel kell vásárolni a leértékelt cuccokat, télen a nyárit nyáron a télit, baromi olcsón meg lehet úszni.”


Azért a turkálós ruhák és a minőségi ruhák között van különbség, de hiába írom azt fogod irni hogy egy sznob p#csa vagyok.

Nem véletlenül lett Kelet-Európa a nyugati országok textil szeméttelepe. De már egy ideje a turkálók is hanyatlani kezdtek, a Hádanak jelentősen visszaesett a bevétele az utóbbi években, míg a Peek&Cloppenburg jelentő növelte a bevételét. Erről van statisztika a neten. Vége a nyomor korszaknak.


“Akinek nincs ennyi esze vagy lusta utánanézni az ne sírjon, hogy drága neki jól kinézni. Ha én ki tudom rittyenteni magam kis túlzással minden nap úgy, hogy nincs benne havi 10 ezer forintom se akkor ne mondja már senki, hogy más nem képes erre.”


Nem te vagy a kérdésben körülírt igényes és ápolt nő. A kirityenteni pedig relatíve, ha majd felteszel képet elhisszük hogy képes vagy csodákra.

2019. máj. 5. 00:21
 38/77 anonim ***** válasza:
57%

Öhm... A kérdésben férfiak szerepelnek. Vajon hány férfi képes megkülönböztetni, hogy melyik köröm, haj és ruha a legdrágább?


Pacsi 75%-os! Jó látni, hogy néha azért értelmes, hétköznapi nők is betévednek az oldalra!

2019. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 Rockarc ***** válasza:
76%

Hu kerdezo, kezded egyre jobban elvetni a sulykot. Mar az alapfelteves, hogy a vakolat ara, amivel el tudtad csabitani a ferfit, abba bele kelljen fizetni is kivagja a biztositekot az emberek jelentos reszenel, de amit meg utana levagtal az meg inkabb. Csak szolok, hogyha festek nelkul nem tudsz senkit elcsabitani, akkor az a te bajod es az a te koltseged lesz egy eletre. En amugy is ugy vagyok vele, hogyha valaki irgalmatlan energiat ol a kinezetebe, azzal nem stimmel valami. Akarmilyen lehet a kulsod, ha ilyen termeszeted van, akkor mindenki messzire fog kerulni. Lehet megsertodni, van mire.


43F

2019. máj. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
87%
Jó, szerintem itt egy-két ember nem érti vagy nem akarja érteni a kérdés lényegét... Itt most szerintem nem konkrétan az anyagiakon van a hangsúly vagy, hogy ki fizet mit és mennyit, hanem azon, hogy elég sok olyan férfi van, akik alapnak veszik azt, hogy a nő úgy néz ki, ahogyan és azt gondolják, hogy ez nem jelent semmiféle jelentősebb időbeli és anyagi ráfordítást vagy szimplán odafigyelést. Igen, vannak olyan nők is, akiket valami csudajó genetikával áldottak meg és igazi természetes szépségek, megfelelnek a konfekcióknak, úgymond semmiből sem szorulnak "speciális" dolgokra stb., viszont azért én azt gondolom, hogy az nem az átlag. Csomó olyan nő van, akinek igen nagy erőfeszítésébe kerül az, hogy megőrizze az alakját és az egészségét vagy akinek pl. jócskán többet kell foglalkoznia a bőrével annál, hogy csak szimplán sok vizet iszik, nem zabál és tiszta vízzel megmosakszik és még lehetne sorolni ezeket a példákat. Természetesen nem minden férfire igaz, de én már annyi ilyen sztorit hallottam és saját magam is megtapasztaltam, hogy igazából nem lepődnék meg, ha ne lenne minden nőnek legalább egy hasonló története. Például tipikus dolog, hogy sok férfi szereti a szép vékony, jó alakú nőket, ugyanakkor kapcsolatban már elkezdenek piszkálódni, hogy mit tudjam én "miért eszel salátát, mi vagy te nyúl" és mi az, hogy nem lehet meghívni egy sütire, miért nem eszel cukrot, miért nem lehet otthon lefeküdni a kanapéra egy nagy tál chipssel és stb. A sportos test is szexi, de az azért zavaró, ha nem vagy otthon x órakor vagy korán kelsz, mert elmész futni vagy hasonló. Akkor mondjuk tetszik, ha egy nőnek nagyon szép a bőre, de arra már sokallják a pénzt, időt, hogy pl. eljárj kezelésekre vagy speckó (gyakran drágább) készítményeket vásárolj. A smink is jól néz ki, de miért kell 10.000 forintos alapozó, mikor van 2000ért is (bár igen, szerintem sincsen -és szerintem itt tényleg az van a hátterében a dolognak, hogy halvány lila fogalmuk sincsen az egészről). Lehetne még sorolni és lehet, hogy szélsőségesebb vagy fura példákat írtam, de szerintem a lényeget meg lehet érteni. Én igazából nem értem ezt az egészet, megmondom őszintén. Nem értem, hogy miért gondolják azt, hogy csak úgy a semmiből teremnek ezek a dolgok és ennek az egésznek amúgy szerintem semmi köze nincsen ahhoz, hogy most valaki "szomszédlány" vagy "bombanő" (amúgy is utálom az ilyen megnevezéseket).
2019. máj. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!