Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb nőnek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért nem tetszik a saját orra?

Figyelt kérdés

Ismerkedés elején (1.-2.-3. randi körül) amikor mondom a másiknak, hogy nagyon tetszik nekem az orra, akkor mindenki azt mondja hogy neki meg az pont nem tetszik magában. De tényleg úgy átlag 10-ből 8-9-en. Manapság minden nőnek mondom, mert kíváncsi vagyok a reakcióikra


Ezt kicsit viccből is kezdtem mondani, de úgy általában is arcra csinos lányokról van szó, akiknek semmi bajom az orrával. Nekik mégsem tetszik. De úgy értem, hogy szinte egy nőnek sem a sajátja, mert szinte mindenki így válaszol


2018. febr. 25. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a sajátom.
2018. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl azért, mert túl nagy, és tele van szeplőkkel.
2018. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert ha van rajta egy pici pukli akkor hű ha, micsoda szépségromlás. Aztán a kutya nem veszi észre amúgy. Akárhánnyal beszéltem ilyenről hogy őt mennyire zavarja az orra. Kérdeztem hogy mi van vele? Hát nem látom ott egy pukli meg nem íves satöbbi.

Ja amikor totál oldalra fordította a fejét akkor volt benne 2 miliméteres "törés".

2018. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64% Azért, mert pl. engem is szekáltak az orrommal, van a végén kis bumszli. Nekem tetszik már, mivel egyszer leretusáltam egy fotón azt a bumszlit olyan normális orrhegyre, és úgy néztem ki a bumszli nélkül, mint egy idióta.
2018. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és főleg lányok szekáltak, a fiúk észre sem vették nyilván.
2018. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is lányok mondták, hogy az orrom végèn van egy bumszli, szélesebb kicsit az orrhegyem, nem karcsú.


Egy darabig gyűlöltem, majd megszoktam, mostmár váltakozik a nem rossz és lehetne jobb is között, attól függően, milyen hangulatom van(és milyenek a fények)

2018. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!