Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért a legfeltűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a legfeltűnőbb, legjobban öltözött és legápoltabb nő tetszik miközben a saját zsebükből 10 ezer forintot nem adnának havonta a baratnőjüknek szépségápolásra?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudom hogyan gondolják mindezt.
2019. máj. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
21%

Öhm, akkor most adjon minden férfi 10 ezer forintot minden ápolatlan nőnek aki szembe megy vele az utcán?

Vagy akkor kategorikusan kijelented, hogy a nők nem tudnak pénzt keresni?

2019. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
23%
Ez így nagyon nem igaz, csak egy rétegre. Nekem, barátaimnak is inkább a szomszédlány típusú nők jönnek be.
2019. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
22%
A szappan meg a sampon nem kerül 10 ezer forintba, mégis sok nőnél hiánycikk.
2019. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
33%

1, A kérdésed első részének hibája az állító kérdés. Nem, a férfiaknak nem a legfeltűnőbb és legápoltabb nő tetszik. Tetszik nekik a kócos, szomszédcsaj típusú is. Szóval, már eleve értelmetlen a kérdésed...

2, Attól, hogy valami tetszik, miért fizetne érte valaki egy kapcsolatban? A bevállalós szexért meg fizessenek 10-20.000-et?

3, Fordított esetben is ez legyen a felállás? Maga a kondibérletem majdnem egy 10-es, mellette kell még normális étrend. Plusz fodrász és hasonló dolgok... :D Figyelj, én bármikor kifizetem neked a havi 10-et, ha te utána fizeted azt, ami nekem kell.

2019. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
55%
Miért a férfinek kéne fizetnie ezeket? A nők kifizetik a férfinek a kondibérletet, táplálékkiegészítőket?
2019. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
77%
Azt hiszik, hogy azért semmit nem kell tenni, hogy jó alakja legyen, elég, ha nem zabál. Magától szép a bőre, a haja, dús a szempillája, ívelt a szemöldöke, ápolt a keze, szőrtelen, és barna.
2019. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
55%
Nőként sem értem miért kéne ezt a pasinak fizetni... te normális vagy?
2019. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:

Nem igy értettem. Az utcán, a plázában, az instagramon, az étteremben legtöbbször a feltünő es dekoratív nőkre figyelnek fel. De ha komoly kapcsolatot létesítenek a feltünő és dekoratív álomnővel rájönnek hogy az ápolt külső költséges mulatság ami a közös számlát megterheli.

Dolgozom, én fizetem a saját költségeim természetesen, de a barátom nem fizetne nekem ki soha egy fodrászt. Igy felmerül bennem a kérdés miért áldozzák havonta sok tizezeret magamra ha a másik ingyen és bérmentve várja el ezt a külsőt.


De már a drága autóknál élből tudják hogy a vételáron kivűl, havonta fenntartási költséggel is számolni kell. Mig a nőknél ez nem ennyire egyértelmű.

2019. máj. 4. 19:25
 9/77 A kérdező kommentje:
Egyedül a 6# értette meg a kérdésem
2019. máj. 4. 19:27
 10/77 anonim ***** válasza:
35%
A barátnő szépen elmehet dolgozni,ilyen egyszerű.
2019. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!