Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért a legfeltűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a legfeltűnőbb, legjobban öltözött és legápoltabb nő tetszik miközben a saját zsebükből 10 ezer forintot nem adnának havonta a baratnőjüknek szépségápolásra?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudom hogyan gondolják mindezt.
2019. máj. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
22%

"DE, ha a férfinek kellene fizetni a külsejének az árát akkor is ez a nő tetszene neki? Az elvárások és a pénztárca nincs összhangban. Mégis azt láttom hogy a legegyszerűbb férfiaknak is a legszuperebb nők kellenek."


Kedves elsős kislány. Képes vagy visszakeresni azokat a válaszokat a kérdésednél, amikben ezekre már válaszoltunk?

2019. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább azt lâtom problémának sok helyen, hogy mikor összeköltöznek és a kassza pl közös lesz, sok férfinak akkor esik le, hogy ezek milyen költségek, és bár a nö is dolgozik, tesz a kasszába, elkezdi úgy érezni, hogy ez szükségtelen, mert sok pénz megy rá el, de amîg nem a közös kasszât terheli, addig de jô, hogy szép a csajom. Ettöl függetlenül kérdezö, ez a direkt eröszakosságod a témában, az autós költséges hasonlattal gáz.
2019. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
22%
Valaki tételekre bontva leírná ezeket a költségeket? :D
2019. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező én értem mire gondolsz és ott a pont. 😁

Nyilván van a nőnek is fizetése, de ha mindet márkás stílusos ruhára, kiegészítőkre, fodrászra, műkörömre, kozmetikusra, pedikűrösre, szolira, kondira, kenceficékre költ akkor nem sok fog maradni a kasszában és ne legyünk naívak a nők is tudják, hogy a megjelenésükkel a férfiak is szeretnek büszkélkedni.

2019. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
86%
Mármint azzal, hogy "igen ez a fullos 10/10-es nő az enyém" de akkor segítsen is biztosítani hozzá a feltételeket vagy maradjon a szomszédlánynál
2019. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
33%

Nem kell általánosítani.

Mikor a barátnőm nem dolgozott, én adtam neki pénzt műkörmösre, stb, havonta olyan 15-20 ezer szinten. Plusz azért rendszeresen vettem neki ajándékot, ruhát, cipőt, parfümöt, szintén olyan havi 20.000 értékben.

Mikor megint elkezdett dolgozni, azóta természetesen ő fizeti ezeket. Mint ahogy én is saját pénzemből fizetem a fodrászt, drága inget, ruhámat (a férfi cuccok 2-szer drágábbak és kb 10 mosás után már nem lehet őket felvenni, annyira elhasználódnak, egy Zarás nadrág pl. kb fél évet bír, ezért már nem is veszek 20e Ft alatt nadrágot, ezt azért számold bele).

Érdekesen nézne ki, ha ő fizetné az én kinézetemet.

Szóval nem értem mire fel a felháborodás...

2019. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 A kérdező kommentje:

Árak:

Egy jobb rúzs 6000 -12000 forint között mozog

Egy jobb alapozó 10000 forint

Műköröm, géllak plusz pedikür 5000-20000 forint között változik összesen a láb és kéz egybevéve

Kozmetikus 5000 - 15000 forint között változik

Festés, vágás fodrasznál ezt 10000 forint alatt nem lehet megúszni

Edzőterem bérlet ami egy 10000 forint minimum

Ruhát, táskát, cipőt direkt nem írok mert lehet kifogni akciósan pár ezerért plázákban majd a határ a csillagos ég ahogy mindenben


Nem három ezer forint havonta az ápolt és csinos külső havonta

2019. máj. 4. 22:29
 28/77 anonim ***** válasza:
100%
#27: Akkor a lista alapján volt pár király barátnőm, mert sokkal olcsóbban voltak top nők! :D
2019. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
77%

Hát ne haragudj de végtelenül butának kell ahhoz lenni, hogy valaki 6ezer forintos rúzst vegyen. Ahhoz is, hogy valaki egy tizest elköltsön a fodrásznál. Tulajdonképpen amiket írtál, pontosan arra épül a szépségipar. A buta emberekre. Azokra, akik nem képesek azt felismerni, hogy ugyan azt tudja a 2 ezer forintos alapozó, mint a 15 ezer forintos. Aki nem tudja azt felismerni, hogy az árak nincsenek a minőséggel összhangban, nem a termékért fizetsz hanem a márkáért. Azokra az emberekre épül akik túl buták és lusták ahhoz, hogy utánanézzenek annak, hogy mi is az amire költik a pénzüket.

Aki ennyire buta, és nem tudja havi 10-15 ezer forintból fullosan tartani a külsejét azt miért kéne pénzelni? A saját hülyesége.

2019. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:
29 gondolom férfi vagy
2019. máj. 4. 23:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!