Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért a legfeltűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a legfeltűnőbb, legjobban öltözött és legápoltabb nő tetszik miközben a saját zsebükből 10 ezer forintot nem adnának havonta a baratnőjüknek szépségápolásra?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudom hogyan gondolják mindezt.
2019. máj. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
76%

"... havonta fenntartási költséggel is számolni kell..."

Na pont most degradáltad saját magadat használati tárggyá. Tehát szerinted téged is pont úgy kell fenntartani, mint egy autót. Vannak gondok nyak fölött.

2019. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
34%

Fú... Ja, egyedül a #6-os értette meg a kérdést... Vagy inkább azt, hogy mit szeretnél hallani...


Nem lehetne létrehozni egy külön kategóriát azoknak a kérdéseknek, amiknek az a lényege, hogy értsen mindenki egyet a válaszolóval? Mert érezhetően itt sem érdekli a kérdezőt, hogy milyen válaszokat írunk, csak bólogató kiskutyákra vágyik.

2019. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 A kérdező kommentje:

Sehol nem irtam hogy a nő nem dolgozik!

De miért legyen olyannal aki ELVÁRJA hogy TOP formában legyen mellette egy nő miközben ő egy fillért nem áldozna a nőre.


A kocsiknál mégis egyértelmű hogy a Porsche-val járó fenntartási költség 100x akkora, mint egy Suzuki Swift költsége.

2019. máj. 4. 19:31
 14/77 anonim ***** válasza:
20%

"De miért legyen olyannal aki ELVÁRJA hogy TOP formában legyen mellette egy nő miközben ő egy fillért nem áldozna a nőre."


Ki mondta, hogy legyen? :DDD

2019. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
63%

Senki nem várja el, hogy toppon legyen a barátnője mindig. Inkább taszító ha állandóan ki van kenve és megölelni se lehet mert tiszta gané lesz a ruhád.

Ez egyedül a csajok idióta tévképzete.

Az meg igazi idióta aki annyira igénytelen sz@r hogy csak a pasija miatt meg a társkeresés miatt ad magára. Ennyit erről.

2019. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
24%

Akkor tisztázzuk. Úgy öröklöm én azt a csajt egy másik hapitól, aki ezeket fizeti neki, eztán pedig nekem kell vagy a csaj fizette eztán is magának és nem azért, hogy másoknak megfelelően? Nekem amúgy nyóc, de ha kifizetem, hogy tetszen nekem, akkor kutya kötelessége tetszeni nekem, hiszen arra adtam a pénzt. Ha magának akar tetszeni, az meg az ő költsége. Én is tetszettem meg gondolom tetszek is másnak, de az életben nem gondoltam, hogy nekem ezért pénz járna.

32/f

2019. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
88%
Nem, úgy hozd a top csaj külsőt, hogy mellette 12 órát melóztál.
2019. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
85%
Ha sugar daddyt keresel, akkor oké, ő csengeti a lóvét, neked meg annyi a dolgod, hogy insta pitsának nézzél ki.
2019. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:

Senki nem kéri hogy fizesse ki a férfi!

DE, ha a férfinek kellene fizetni a külsejének az árát akkor is ez a nő tetszene neki? Az elvárások és a pénztárca nincs összhangban. Mégis azt láttom hogy a legegyszerűbb férfiaknak is a legszuperebb nők kellenek.

2019. máj. 4. 20:33
 20/77 anonim ***** válasza:
12%
így akarsz bevágódni 1-1 pasinál, akkor fizess érte.
2019. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!