Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért a legfeltűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a legfeltűnőbb, legjobban öltözött és legápoltabb nő tetszik miközben a saját zsebükből 10 ezer forintot nem adnának havonta a baratnőjüknek szépségápolásra?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudom hogyan gondolják mindezt.
2019. máj. 4. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
55%

"Én is tudnék sorolni csomó dolgot, amit pl. nem szégyellek a barátaim, a családom vagy a párom előtt, de eszembe nem jutna felvállalni vagy megmutatni a nyilvánosság vagyis idegenek előtt..."

Ez szép és jó. Csak ha én a saját félelmeim és bizonytalanságaim miatt úgy érzem, hogy takargatnom kell ezeket akkor ne az legyen már az indok, hogy a csúnya gonosz pasik elvárják a fullos külsőt. Ha a párom előtt felvállalom, neki tök mindegy, hogy pattanásos-e az arcom vagy nem akkor ugyan ne vele akarjam már azt kifizettetni, hogy sminkelek meg stb. Nem vállalja fel bizonyos testi hibáit idegenek előtt, oké. De ehhez mégis mi köze van a párjának és miért az ő felelőssége?

2019. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
78%
Férfiak kis buksijaba is belenéznék azért, hogy átlag keresetu nőtől hogy várják el a top kinézetet. Ja, de tudom, itt mindenki fél millát keres, fullos külseje meg ezer Ft-tal megvan. Álmodozni szabad. Csak másik kérdésben meg nem kell sírni, hogy 30 évesen sincs nője.
2019. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 A kérdező kommentje:

"#40



Értjük a kérdés lényegét, de ha elolvasnád a kérdező reakcióit, akkor lehet, hogy rájönnél, hogy ő maga sem tudja mi a lényeg:D"


Nagyon is tudom mi a lényeg. A rengeteg filléreskedő nagyszájú álmodozó férfi nem akarja megérteni hogy az ámított női külső pénzbe kerül és nem állandó. Amint az addig gyönyörű és ápolt nő gyereketvállal és otthon marad a kisbabával rákényszerül hogy sokkal kevesebb pénzből gazdálkodjon mint előtte, igy nem tud annyit költeni magára, mint főállású dolgozó nőként. Tisztelet a kivételnek akinek nem olcsójános a férje, és biztosítja a megfelelő anyagi feltételeket a férj igy nem kell lemondani a személyes kiadásairól. De most nem róluk van szó, mert ők az elenyésző kisebbséghez tartoznak.



"Férfiként én valóban nem tudom -és nem is akarom -megkülönböztetni a rúzs, smink, miegymás színét,márkáját, árát, stb. Tetszik vagy sem ez a lényeg. Nem attól fog tetszeni, mert márkás,mert új,mert drágáért csinálták."


Az ÖSSZHATÁST fogod látni, ami sokkal IGÉNYESEBB. Nem írtam hogy tippeld meg a rúzs vagy az alapozó márkáját, mint valami vetélkedőben.


"Ahogy felettem is írják, a nap nagy részében,(hacsak nem egy helyen dolgoznak) nem látja a férfi a nőjét."


Amit nem látsz az nem is érdekel, ez jó.



"Azt meg abszolút nem igényeljük, hogy más férfiaknak és nőknek csinosítsa ki magát. Pláne, hogy ezért még hisztizzen is, hogy szálljak be a költségekbe.


Persze azért ne legyen trampli, de ki lehet nézni ápoltnak és elegánsnak havi százezrek nélkül is, ezt te magad is tudod."


De azért jó megnézni a többi csinos nőt az utcán, beprobálkozni a bájos Nespressos hotesslánynál, bókolni a dögös recepciós csajnak. De a barátnőd csak neked legyen csinos és dögös este 8-tól otthon a saját pénztárcájából. Ha pedig otthon marad babázni elfelejtheti mindezt hiszen drága és minek ha te szépnek láttod elsősorban a pénztárcád igényeit figyelembevéve.

2019. máj. 5. 15:11
 54/77 A kérdező kommentje:

"Férfiak kis buksijaba is belenéznék azért, hogy átlag keresetu nőtől hogy várják el a top kinézetet. Ja, de tudom, itt mindenki fél millát keres, fullos külseje meg ezer Ft-tal megvan. Álmodozni szabad. Csak másik kérdésben meg nem kell sírni, hogy 30 évesen sincs nője."


Ez teljes mértékben igaz! Csak igényeik és elvárásaik vannak és álmodoznak, de a nagy nullát tudják nyújtani. Ne sírjanak ha 30 évesen egy csinos nő csak távoli álom marad számukra.

2019. máj. 5. 15:15
 55/77 anonim ***** válasza:
30%
Drága szívem, ha neked ennyi flanc kell ahhoz, hogy észrevegyenek a pasik, az régen rossz. Érdekes, engem minimális sminkkel/smink nélkül, turis ruhában is szépnek tartanak, van stílusom. Csak ugye stílust nem lehet venni...Aztán mikor te lemosod magadról a kiló vakolatot, ott áll szegény srác és meg sem ismer.
2019. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
96%
Örülünk, hogy ennyire jó neked, utolsó. De szerintem továbbra se ez volt a kérdés, ha még 10x leírod is, hogy te vagy itt a non plus ultra.
2019. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
60%

Vicces a sztori. Írunk valami választ, de ha a kérdezőnek túl nagy falat, akkor ignorálja. Pár dologba beleáll és újra leírja azokat a dolgokat, amikre már reagáltunk. Pl. leírja hússzor, hogy a jó kinézetű nő sokba kerül és elfelejti, hogy előtte írtuk le, hogy kevesebből is kihozható az a kinézet és a férfiak kinézete is pénzbe kerül.


Kérdező. Mi lenne, ha egyszer egy havi szépségápolásra költött pénzt pszichológusra költenél, hogy kezeltesd a beteges kisebbrendűségi komplexusod?

2019. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
75%
Nem hozható ki fillérekből meg kevés szabadidővel az a szintű kinézet, amit a férfiak várnak. Pláne nem átlag bérből, pláne nem 10-12 óra meló mellett. Itt könnyű írogatni, hogy de, lehet, főleg férfiként. De mondjuk arról a nőről se láttunk képet, aki itt hangsúlyozza, hogy ő meg tudja oldani kevés pénzből is. Lehet csinos meg ápolt, még akár szép is talán, de nem fullos. Vagy szerintem nem véletlen, hogy a nagyon jó nők mind eltartottak.
2019. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
21%
58as, ha neked a " jó nő" egy 100% szilikonalapú életforma redvás nonfiguratív tetkókkal, ergya sminktetoválással meg egyéb " minnnné' drágább annnná' jobb kiegészítőkkel, akkor túl sokat mozogsz szőröstalpú újgazdagok vagy dubajozó "modellek" között.
2019. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
Nem nekem ez a jó nő kategória, nyugodj meg. Nem én verem rájuk nőként.
2019. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!