Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak! Ti hogyan élitek meg a nyári időszakot?

Figyelt kérdés

Jön a jóidő, a nők miniruhákat vesznek fel. Bármerre néz az ember az utcán, kivillanó melleket, formás combokat, feszes fiatal testeket lát.

Ti hogyan élitek meg, a tudatot, hogy idén nyáron sem lesz részetek ezekben, mivel nem vonzódnak hozzátok a nők?



2018. máj. 4. 23:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

"Majdnem két méter magas vagyok, vékony testalkat. Mondjátok itt a kondit. Hát már most vagyok 90 kiló felett és még mindig vékony vagyok! Ha testépítő étrendet próbálnék követni, belekerülne vagy 80-90 ezer forintomba! Ezt nem engedhetem meg magamnak."


Nehezen hihető (max. ha nagy beled van), 80 kilós vagyok ilyen magassággal és vékony, de nem betegesen sovány (85 kilósan már egész masszív voltam anno).


A kaja amúgy nem kerülne ennyibe.


"Ráadásul ez a magasság (hacsak nem társul hozzá Dwayne Johnson féle adottság), túl magas a nőknek. Nem szeretik ezt a testalkatot - tapasztaltam."


Fura, én nem ezt tapasztaltam. :P


"A nagy súlyok emelgetésétől ráadásul a csontjaim is kikészülnek. Pár sorozat fekvenyomás után két hétig leszakad a gerincem."


Szarul edzel, kérj szakszerű segítséget edzőtől.


"Arcbőröm pocsék. Nem nő borostám."


Valami megoldás csak van rá. Szakállra pl. ott a minoxidil.


"Gondoltam, akkor legalább megpróbálok lebarnulni, elvégre a szép barna bőr is vonzó."


Vannak UV mentes barnulási lehetőségek is.


---


Arról, hogy hogyan, milyen nagyságrendben és hol ismerkedsz, természetesen te sem írtál semmit (mint ahogy senki sem szokott a hasonló kérdéseknél). Tinderen jobbra húzogatni mindenkit nem számít ismerkedésnek.

2018. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!