Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak! Ti hogyan élitek meg a nyári időszakot?

Figyelt kérdés

Jön a jóidő, a nők miniruhákat vesznek fel. Bármerre néz az ember az utcán, kivillanó melleket, formás combokat, feszes fiatal testeket lát.

Ti hogyan élitek meg, a tudatot, hogy idén nyáron sem lesz részetek ezekben, mivel nem vonzódnak hozzátok a nők?



2018. máj. 4. 23:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
0%

#47

Elhiheted, hogy az én gyerekem olyan szemléletben lesz nevelve, hogy ne a kifogásokat keresse, hanem a megoldásokat. Kitartó legyen, ne pedig nyafogjon. Leírhatnám én is a külső adottságaimat a testességtől kezdve a narancsbőrösségen át a vékony szálú hajig, amik kb akkora dolgok, mint a te borostanélküliséged, de nem is hinnél nekem, meg nem is érted a saját problémádat.

Most komolyan, ki nem fhossa torkon, hogy nem vagy olyan gyurmagyuri, mint a Szikla, akinek az EGÉSZ ÉLETE abból áll, hogy jól nézzen ki??

Elhiszem, hogy azt hiszed, egy nőnek csupán ennyi kell, de nem. Ide a rozsdás bökőt, hogy egy tök átlagos srác vagy, csak lusta vagy értelmes elfoglaltságot keresni, amitől valóban jól érzed magad.

2018. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
28%
De bsszameg, még ha nyomorék lennél, vagy mittudomén, torszülött, vagy kettéállnának a szemeid, még azt mondanám, hát oké. De nem tudsz lebarnulni, és EZ az akadály... öcsém...
2018. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
49-es vagyok. Mint le írtam én rájöttem nem a külső számít, de nem is az, hogy mivel foglakozik az illető. De miért kell bántani másokat, hogy ha elmondja, hogy próbál tenni a külsejéért de nem jött össze mert (szegény embert az ág is húzza, ez igaz néha sorozatosan jönnek a bajok, de a világ akkor is próbálja az emberbe sulykolni, hogy csak a kinézet számít) erre most ostromoljátok mert azon aggóik, hog nem néz ki elég jól borosta vagy barnaság nélkül... Ti vagytok a szánalmasak, nincs jobb dolgotok mint másokat bántani? Másképp is lehet közölni, hogy nem a külső számít.
2018. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
Kérdező, endokrin kivizsgáláson voltál már? Annak alapján, amiket itt leírsz, szerintem valószínűleg valami pajzsmirigy rendellenességgel összefüggő hormonprobléma állhat a testi tüneteid hátterében.
2018. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

#53

Nem a külső számít. Legalábbis nem ilyen szinten. Az emberek nem tökéletesek, ráadásul javítható egy csomó minden rajtunk.

Most beljebb van a kérdező? Majd elküld engem is a halál fszára, hogy dögöljek meg, mert én mertem javítani magamon.

2018. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
nem a javítással van a gond hanem a hozza állassal..
2018. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:

Én már nem küldök el senkit sehova. A legegyszerűbb lenne, ha törölnék a kérdést. Ezeknek a hozzászólásoknak már semmi értelme.


Majd ha lesz az oldalnak egy kötekedésmentes, bullshitmentes, "tegyélmagadér'"-mentes verziója, akkor teszek fel kérdést. Addig meg fölösleges.


Az ilyen Oravecz Nóra szintű "ne problémát keress, hanem megoldásokat" blablablákkal semmire sem megyünk.


Na további jó tudálékoskodást, szevasztok!

2018. máj. 5. 16:49
 58/61 anonim ***** válasza:
70%
megoldás az lenne ha suliban tanítanák az ismerkedést, udvarlást és párkeresést, udvarlás fogadását és tisztességes elutasítást :)), ez legalább segítene az önbizalmon :)) ha lenne ennek az egésznek egy naprakész standard formája
2018. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
24%
nektek mi bajotok van? én még egy pasit sem láttam, hogy odament volna egy jónőhöz. akkor ne sírjatok, mert unalmas ez a töketlenség már...-.-
2018. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

"Majd ha lesz az oldalnak egy kötekedésmentes, bullshitmentes, "tegyélmagadér'"-mentes verziója, akkor teszek fel kérdést. Addig meg fölösleges."


Mármint úgy érted, hogy egy "rinyáljunk 24/7 és egy szalmaszálat se tegyünk keresztbe önmagunkért még véletlenül se" részlege?

2018. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!