Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak! Ti hogyan élitek meg a nyári időszakot?

Figyelt kérdés

Jön a jóidő, a nők miniruhákat vesznek fel. Bármerre néz az ember az utcán, kivillanó melleket, formás combokat, feszes fiatal testeket lát.

Ti hogyan élitek meg, a tudatot, hogy idén nyáron sem lesz részetek ezekben, mivel nem vonzódnak hozzátok a nők?



2018. máj. 4. 23:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:

8 definiáld már a férfit, de most minden rosszindulat nélkül :D

Határozott vagyok, péniszem van (elég hatalmas ráadásul), van humorom, de szűz vagyok, akkor már nem is vagyok férfi? :D

2018. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
58%

Egyre több a beteg elme, aki egyik tömött buszról jár a másikra, és dörgölőzik meg fogdossa a nőket. Őket nem zavarja, hogy az érdeklődés nem kölcsönös, illetve biztosak benne, hogy 40 fokban a lengébb ruházat direkt nekik szól. Ha a csaj nem akarja, hogy fogdossák, vegyen kötött pulóvert és vastag hosszú nadrágot.

Nyáron, pont ezért, ha csak lehet, biciklivel megyek mindenhova. Szerencsére nem pesti vagyok.


De egyet tessék már megérteni: nyáron meleg van. Azért van nyári ruha vagy rövid nadrág és vékony felső a lányokon. Akin épp pichafarmer van és haspóló, az is inkább divatozik, és nem felkínálkozni akar mindenkinek. Arról nem mi tehetünk, ha nektek ez is elég, hogy elöntse az agyatok a tesztoszteron. Gondolom, 40 fokban ti se abban vagytok, amiben télen, és több kilátszik.

Mégse néznek a családanyák kigúvadt szemmel, nem szólnak be a babakocsit toló anyák, nem füttyögnek utánatok, és legfőképp nem fogdosnak toszatlan nénik és ronda tinilányok a tömegben.


Gyűlölöm a nyarat. Alig várom, hogy ronda, narancsbőrös 40 éves nő legyek. Nyugdíjas néniként pedig az összes fiatal pasi se.ggébe bele fogok csípni a buszon.

2018. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:

"Akin épp pichafarmer van és haspóló, az is inkább divatozik, és nem felkínálkozni akar mindenkinek."


Hát igen. Nem MINDENKINEK. Csak az alfahímeknek. Azt szeretné, ha a célcsoportja észrevenné, de a nem célcsoportjába tartozó férfiaktól viszont elvárná, hogy tegyenek úgy, mintha egyáltalán nem tűnne fel.

De ilyen verzió nem elérhető. Vagy mindkettő, vagy egyik sem.

2018. máj. 5. 09:49
 44/61 anonim ***** válasza:
40%
Oh, tehát te tetűzhetsz meg nyonathatod, hogy ki dögöljön meg, de szerinted más személyeskedik. Továbbra sem értem, hogy tudnak ellenállni a nők a személyes varázsodnak. (Egyébként én töröltettem a gusztustalan kommentedet, amiben olyan embert próbálsz alázni, aki picsogás helyett leküzdötte a nyomorát.) Szánalmas vagy, és meg is érdemled, ha soha nem lász nőt közelről.
2018. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:

Pont ezért írtam azt a hozzászólást, mert állatira undorító vagy. Nem is ismersz, de már ítéletet mondasz az egész életemről. Mégis milyen alapon teszed? Talán tudod, hogy milyen helyzetből indultam, milyen genetikával, milyen férfimintákkal körülvéve nőttem fel, milyen családi háttérrel rendelkezem és milyen vagyoni helyzetből kezdtem az életet? Nem.


De ha már ennyire nem bírsz magaddal, akkor dióhéjban csak a genetikáról:

- Majdnem két méter magas vagyok, vékony testalkat. Mondjátok itt a kondit. Hát már most vagyok 90 kiló felett és még mindig vékony vagyok! Ha testépítő étrendet próbálnék követni, belekerülne vagy 80-90 ezer forintomba! Ezt nem engedhetem meg magamnak.

Ráadásul ez a magasság (hacsak nem társul hozzá Dwayne Johnson féle adottság), túl magas a nőknek. Nem szeretik ezt a testalkatot - tapasztaltam.

- Próbáltam persze izmot építeni éveken át. Most is edzek. De egyszerűen nem vagyok izmosodó testalkat. Nem tudom átlépni a határaimat, hiába próbálkozok (és próbálkoztam) sok-sok ideig, egyszerűen van egy pont, amitől tovább nem tudok menni.

A nagy súlyok emelgetésétől ráadásul a csontjaim is kikészülnek. Pár sorozat fekvenyomás után két hétig leszakad a gerincem.

- Arcbőröm pocsék. Nem nő borostám. Régen nagyon pattanásos voltam, aminek a nyomai máig megmaradtak és még ma is küzdök a pattanásokkal. TÖBB SZÁZEZER FORINTOT ELKÖLTÖTTEM ERRE A PROBLÉMÁRA! Az eredmény? Semmi! Bőrgyógyászok, gyógyszerészek, kozmetikusok, háziorvosok, szakértők, alternatív gyógymódok... semmi nem használt.

- Gondoltam, akkor legalább megpróbálok lebarnulni, elvégre a szép barna bőr is vonzó. Hát az elképzelés jó lett volna, ha nem lennék tejfehér bőrtípus, akinek ráadásul a napfény könnyen megárt és még inkább kijön a bőrömön mindenféle.



Érted már? Évekig próbáltam tenni (és akkor még csak a külsőről beszélünk, de más területen is vannak bőven hiányosságaim) magamért, időt, energiát, pénzt nem sajnálva, áldozatokat hozva. Te meg itt komolyan azzal vádolsz, hogy csak várok a sültgalambra és tenni kéne magamért? HÁT CSESZD MEG!

2018. máj. 5. 10:27
 46/61 anonim ***** válasza:
53%

Nem nekem írtad megdöglős kommentet. Még a százalékunk se egyezik, okostojás.

De így, hogy leírtad, mi a "baj" veled, tényleg nevetséges vagy. Piszlicsáré fsság, hogy nem tudsz lebarnulni, meg nem vagy Dwayne Johson. Láthatóan NEM a külsőd a probléma, hanem az elviselhetetlen személyiséged.

2018. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:

Akkor remélem a te gyereked is ilyen genetikával fog születni. Majd neki is mondd el ezeket a nagy bölcsességeket, amit leírtál. Kíváncsi vagyok, milyen eredményt fog hozni neki.

Nyomorék...

2018. máj. 5. 10:44
 48/61 anonim ***** válasza:
53%

,,Ha testépítő étrendet próbálnék követni, belekerülne vagy 80-90 ezer forintomba! Ezt nem engedhetem meg magamnak."


Mondjuk menj és tanulj ki valamit,amit megfizetnek.

2018. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

Azért az emberek nagy része tesz valamit azért, hogy összejöjjön.

Bátorság és határozottság. Hát na ahhoz, hogy tartani tudd siker élmény is kellene ha ez kevés max erőt veszel magadon és megpróbálod de soha a büdös életben nem fogod tudni tartani ezt a szerepet, max. rövid ideig és be is jön és ha pozitívan alakulnak a dolgok akkor, jó.... de tapasztalat, hogy a barátnőinek hamar le esik a tantusz és max. óránál fél óránál nem nézik tovább jó szemmel, hogy épp te veled van a bárárnőik és meg mentik tőled, számtalanszor megjártam.


Aki ronda és bármikor szerez magának nőt mert magabiztos, na az nem ma kezdte, és volt elég ideje begyakorolni a magabiztosságot és azért sikeres. Volt már elég nővel és kb. semmi tétet nem érez abban, hogy most összejön vagy nem az teljese mindegy. Az ő szemszögéből a lány veszít ha nem jön vele össze vagy nem fekszik le vele.


Aki nem sikeres és már benne van a korban 25-30 az nem rég kezdett el aktívabban ismerkedni és kimozdulni a gép elől. Persze ilyenkor már jóval nehezebb mert ugye nem lehet állandóan bulikba ülni és gyakorolni és jóval kevesebb emberrel kerülsz abba a szituációba mint suliban vagy egyetemen és az ezzel kapcsolatos bulikba.

Elég nehéz olyan helyeket találni ahol ismerkedni is lehet, anélkül, hogy kinéznének miatta. Most komolyan melyik hobbi csoport látna szívesen olyan személy aki csak megjelenik és sorba bepróbálkozik minden lánynál onnan.


A legnagyobb a baj a sikertelenekkel köztük velem is, hogy még nem volt és nagyon kell és itt nem csak a szexre gondolok hanem úgy miden apróságra (leegyszerűsítve, hogy egy nő közelében légy ki veled akar lenni te miattad és nem anyagiak miatt) az, hogy miden próbálkozásnak tétje van és miden sikertelenség egy tragédia hiába józan ésszel tudod, hogy nem az belül mégis az érzik, mert még távolabb kerültél attól, hogy célba érj.

Másik hatalmas baj ami inkább kívülről fakad az a gorombaság, műveletlenség és még sorolhatnám oldalakon keresztül de a legjobb szó, hogy sok nő nem tud emberként viselkedni és valami förtelmes állatként tekint az ilyen férfiakra akiken látszik, hogy erőt vesznek magukon és odamennek és úgy hajtják el mint egy állatot, annak ellenére, hogy semmi olyat nem tett amivel ezt ki érdemelte volna. Ez rombolja legjobban szét azt a magabiztosságot is ami még meg volt vagy összegyűjtögetett az ember.

Ha egy csaj normálisan elutasít azzal általában semmi gond nincs sőt ha közben kedvesen beszél még pozitívumnak is tűnik annyi szar után. Igaz ez sem segít tul sokat az önbizalom építésben de legalább nem rombolja az önbizalmat.

Ahhoz, hogy fejlődni tudj szerintem nem muszáj összejönni valakivel, de viszont kellene érezd a változást az út során ami minimum annyi lenne, hogy legalább egy tánc összejön egy buli során és tudsz ismerkedni, legalább két három mondatot beszélhessetek, vagy legalább 1 személy szemezzen veled.


Önbizalom nélkül nincs csaj, de a legtöbb próbálkozás és 99,99% -os teljes sikertelenség és láthatatlanság tovább rombolja az önbizalmat ez a legnagyobb gond. Ha szinte miden csaj számára láthatatlan vagy és ha odamersz menni szinte azonnal elküld az nem növeli az önbizalmat. De vicces ha néha összejön valami nagy ritkán pl. egy tánc akkor táncol más is veled és nem vagy láthatatlan, de ha egy szemétül viselkedik a többi példát vesz róla. Feltételezi, hogy ha másik úgy bánik veled akkor bizonyára jó okkal.


Ha néha összejön és azoknak a csajoknak jó vagyok akkor sem a ruhámmal sem a kinézetemmel nem lehet gond, egyedül a kisugárzásommal, amit persze belülről fakad, aminek az alapja, hogy hogyan érzem magam és hogyan érzem magam az adott szituációban. Ha az adott szituációban tele vagyok félelemmel és negatív jövőképpel persze, hogy egy szerencsétlen losernek tűnök.

30f

2018. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:

41es vagyok, választ nem kaptam, csak lepontozást :D

Tök jó szó a "férfi": nincs definíciója, így mindenkire rá lehet húzni, hogy ő bizony nem az :D

(ugyanez a lúzer és a szűz negatív értelemben)

Amúgy nagy pacsi a 49nek :D

2018. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!