Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen lombik utáni...

Sikertelen lombik utáni várakozási időszakot hasznosan szeretném tölteni. Milyen kúrát javasoltok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlsúlyos, és sportolok is. Valami vitamin készítményre gondoltam. Gynex, Aloe termékek vagy vmi ilyesmi, cak nem vagyok ezekben jártas. Tisztítókúra vagy lugosítás. annyi féle van, hogy nem tudok kiigazodni. Tapasztalatokat várok!
2010. júl. 20. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia,.Sikertelen lombikom volt egyik év augusztusában..amíg a következőre vártunk rámjött, hogy engem ez az egész már nem érdekel..belefáradtam...októberig sajnáltam magam..semmihez sem volt kedvem ..november elején betévedtem egy könyvesboltba..és megláttam Fern Reiss: Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért című könyvét..megvettem és a nagy önsajnálat közben kiolvastam...és lelket öntött belém..olyan dolgokat írt le, hogy ne egyek zöldborsót mert természetes fogamzásgátló anyag van benne, ne egyek c-vitamint mert szárítja a méhnyálkahártyát , párom viszont tömje a c-vitamint mert erős katonái lesznek tőle..stb..nem kifejezetten csak étkezési tanácsokat ad..sőt ..pár dolgot alkalmaztunk belőle..januárban már babás is lettem..úgy, hogy elvileg sem a páromnak sem nekem nem lehetett volna természetes úton gyermeke..már kilenc éves:)sok embernek ajánlottam ezt a könyvet és nagyon sok volt lombikos társam babás lett..egy próbát neked is megérne..!!
2010. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét:) azóta eltelt ugyan sok év..egy éve próbálkozunk ismét babával immár új párommal..nem jött össze...két hónappal ezelőtt ismét előkotortam a könyvet..őt elkezdtem a benne leírt dolgokkal tömni, c-vitamin, tökmag, szotyi..és én is alkalmaztam pár dolgot..és ma reggel teszteltem pozitívat:)
2010. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nemrég vagyok túl az első sikertelen lombikomon.

Én is úgy voltam, mint te, hogy nem szeretném ölbe tett kézzel várni a következőt.

Így most eljárok egy megbízható természetgyógyászhoz akupunktúrára, az ő javaslatára áttértem a lúgos étrendre.

Most 2 hónapig egy gyógynövény-tablettát szedek, majd utána jön a gynex.

Ráadásul a tgy. teljesen megérti a helyzetemet, mert neki is nagyon nehezen jött össze a gyerek.

2010. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is az a könyv jött be amit az első válaszoló ajánlott. A negyedik hónapban lett pozitív a tesztem, én is ajánlom, hogy szerezd meg .Három sikertelen lombikon voltunk túl amikor ajánlották nekünk.
2010. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. A könyvben leírtak pl jók azoknak is, akiknek endometriózisuk van?
2010. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még jó ,hogy visszakukkantottam:) nekem is endometriózisom volt, vagyis az is, a sok egyéb hormonprobléma mellett..magas prolaktin stb..szóval kimásolom neked azt a részt ami erről szól.

Az endometriózisos nők feltétlenül fordítsanak figyelmet arra, hogy kelp és búzacsíra fogyasztásukat növeljék. A kutatások megállapították, hogy az endometriózis a pajzsmirigy rendellenes működésével függ össze, és a kelp, búzacsíra igen alkalmas pajzsmirigyproblémák kezelésére. A búzacsírában lévő E vitamin pedig elősegití az endometriális belső vérzés okozta hegszövet mielőbbi gyógyulását. Ezeknek a nőknek csökkenteniük kell az élesztőfogyasztásukat, ugyanis a újabb kutatások élesztőfajokat mutattak ki az endometriózisban.És mivel az élesztő cukron tenyészik, szigorúan kerülje a cukrot, továbbá a mesterséges édesítőszereket és a tejtermékeket, amelyek közül egyedül a joghurt jelent kivételt, az ugyanis ebben az esetben jót tesz.Étrendjük magas rosttartalmú és alapvetően vegetariánus legyen, de mindenképpen csökkentsék a húsfogyasztást.Ne fogyasszanak koffeint és sót. Javasolt fogyasztani kajszibarackot, édesburgonyát, jamgyökeret, diénnyét, sárgarépát,diófélét,magvakat spenótot és brokkolit.B vitamin tartalmuk miatt feltétlen fogyasszon teljes örlésű gabonaféléket, babot valamint citrusféléket. Kerüljék a mesterséges c-vitamin bevitelét.


Én ezek közül a búzacsírát tartottam be ..minden nap tettem a joghurtomba két evőkannállal..volt, hogy egy nap többször is ettem..finom ..olyan íze van mint a diónak..bioboltba kapni zacsiban, száz valahány forint egy zacskóval..emellett barna cukorra cseréltem az édesítőt mert én addig azt használtam..minden nap ettem két marék tökmagot , abba hagytam a kávéfogyasztást, áttértem a capucinóra ..és nem ettem több c-vitamin tabit, amit azelőtt nyomtam magamba..párom nyomta a c-vitamint és ő is a tökmagot, szotyit..ha palacsintát sütöttem akkor abba is belekavartam két -három evőkanál búzacsírát és úgy sütöttem ki...a prolaktin szintem helyre jött..a görcsös mensi helyreállt és a legjobb összejött a baba:)..kiimásoltam neked, remélem a kérdező nem bánja, hogy elfoglaltam egy csomó helyett..de érdemes lenne megvenned a könyvet ..nem drága nincs 1500 ft se..alexandra könyvesboltokba lehet csak kapni..ez a könyv egy csoda..ír mindenféle bajról..mindenféle hormonproblémát ösztrogén-progi egyensúly stb kevés sperma..szóval mindenre van benne megoldás.

2010. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én Pco-s vagyok. Arra is jó lehet? Gondolom nem árt, nem?
2010. júl. 22. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 12.03-as! Köszönöm az infot. Csak az a baj, hogy sehol nem lehet kapni ezt a könyvet. Az Alexandrában is 2005-ben rendeltek utoljára pár darabot. Az interneten sem lehet sehol kapni. Tegnap írtam 2 kiadónak is, de semmi válasz... :-(
2010. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, mint az előző. Sehol nem találni eladó példányt.


Nem tudom megoldás lenne-e, ha valaki (akinek megvan a könyv) beszkennelné és emailben elküldené.

Vagy ez túl nagy kérés lenne?

Vagy van valaki Békés-megyéből, akinek megvan? Akkor beszkennelném én is.

2010. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!