Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak! Ti hogyan élitek meg a nyári időszakot?

Figyelt kérdés

Jön a jóidő, a nők miniruhákat vesznek fel. Bármerre néz az ember az utcán, kivillanó melleket, formás combokat, feszes fiatal testeket lát.

Ti hogyan élitek meg, a tudatot, hogy idén nyáron sem lesz részetek ezekben, mivel nem vonzódnak hozzátok a nők?



2018. máj. 4. 23:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
52%
31-s mondjuk elmegy Yóni-masszàzs tanfolyamra,olvass könyveket a nõi testrõl.
2018. máj. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
78%

#22-es: A válaszod tök jó egy ideális világban és egy coelho könyvben! A valóságban viszont nem ideális és tökéletes emberek keresnek ideális és tökéletes embereket.

Mit értesz egyáltalán normális férfi alatt? A környezetemben jó pár lánytól kérdeztem már és mindig sablonszövegeket kaptam, amire lazán mondtam pár nevet a közös ismerőseink közül. ÉS ekkor jöttek a DE mondatok. Szóval, amíg a nők nagy része még az igényeit sem képes normálisan elmondani, addig valóban nem fognak normális férfiakat találni, mert ők maguk sem normális nők, hiszen az önismeretük sehol sincs.

És itt nem arról van szó, hogy aki azt mondja, hogy az ilyen meg olyan bunkó pasikat szeretik a nők, azok nem találnak nőt. Régen kedves és aranyos voltam, nem mindig, de jött össze barátnő. Később bunkóbb lettem és bumm... Sokkal több lány jött össze. És nem, nem csak az "olyan" lányok, hanem azok is, akiket még a csajok is szépnek, cukinak meg romcsinak tartanak.


Az meg tényleg jól hangzik, hogy tegyen az ember magáért. A gond azzal van, hogy attól, hogy valaki építi a személyiségét, nem fog a másik nemben több ember hasonlóan tenni. Én nekiálltam gyúrni, változtattam a stílusomon, elkezdtem más jellegű ruhákat hordani, az arcomhoz sokkal jobban passzoló hajat csináltam. Az eredmény? Sokkal több csajnak bejöttem. De, az is leesett, hogy milyen felszínes dolgok miatt. És bocs, de nem tudok szexen kívül másra használni olyan "nőket", akik egy mosolytól meg valami sablonszövegtől hasra esnek és előadják, hogy ők érző lények, akiknek a "belső" a fontos.

2018. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Ugye csak viccelsz ?
2018. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
21%

34-s ennyi te jól csinàltad.

Elmentél edzeni,fejlesztetted magad = jut neked szexi nõ.

Ennyi a titok.

2018. máj. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 swagolasz ***** válasza:
61%

Sikertelennek nem is mondanám magam, csak most van nagyon borzalmas szériám, én szívesen fogadom, ha hasonló látvány fogad valahol, viszont nem lesz tőle jobb vagy rosszabb napom :D Viszont borzalmas ez a hozzáállás. Mi az, hogy nem lesz részed , vagy részem benne? Olyan nincs, sok kapufa után biztos lesz egy gól is, ha nem próbálod meg , na akkor tényleg nem lesz.. Bizakodva, pozitívnak kell lenni és mindenhez pozitívan kell hozzáálni.. Legalábbis szerintem nagy előny ha valakiről messziről lejön az, hogy nyitott és mindenhez jól áll hozzá.. Én nagyon szívesen beszélek ilyen lányokkal, akik nem azt mondják el, hogy milyen szar nekik, hanem azt mondják el, hogy milyen faszán vannak és, hogy mégfaszább lesz a holnap.. :D Még ha rossz napom is van , tökre fel tud dobni az ilyen :D


22/F

2018. máj. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
Úgy élem meg, mint máskor, csak szép látnivalók vannak közben :)
2018. máj. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, elbűcölő a stílusod. Nem is értem, miért nem jut neked nő. :D
2018. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul. Tudom, hogy az én arcberendezésemmel és alacsonyságommal soha nem fog vonzódni hozzám egy nő sem. Mint amikor étlen-szomjan be vagy zárva egy cellába, és a rácstól fél méterre elhúznak egy illatozó sült csirkét.
2018. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
46%
Már évekkel ezelőtt piacellemzést végeztem és mindebből egyértelműen kiderült, hogy a nők a tahó,láthatóan pénzes ,kigyúrtakat szeretik legnagyobb arányban. Tehát fogtam magam és elkezdtem ilyenné válni.Sefteltem pénzesedtem amit mutattam is,gyúrtam minden nap, és lekezelően félvállról beszéltem a nőkkel. A siker nem maradt el ,én már nem nézegetem a nőket az utcán, hanem a mellettem lévő nőket nézegetik suttyomban mások és csorgatják a nyálukat. Le lehet pontozni meg jöhetnek a kamu lányok akik szerint ez nem tetszik senkinek,de a tények makacs dolgok.
2018. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:

Piacellemzést?

Zseni vagy, öcsém. :)

2018. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!