Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak! Ti hogyan élitek meg a nyári időszakot?

Figyelt kérdés

Jön a jóidő, a nők miniruhákat vesznek fel. Bármerre néz az ember az utcán, kivillanó melleket, formás combokat, feszes fiatal testeket lát.

Ti hogyan élitek meg, a tudatot, hogy idén nyáron sem lesz részetek ezekben, mivel nem vonzódnak hozzátok a nők?



2018. máj. 4. 23:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
45%

#8


Kár, hogy nem ezen múlik. Szerinted a köpködő, mindenen hőbörgő, aranylánccal menősködő, szétfúrtkipufogósladával hangoskodó tahóra felnéz a barátnője/felesége? Hát nem. Mégis vele van.

2018. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
38%

#11


Te is biztos nagyon sikeres lehetsz - azért töltöd itt a péntek estédet...

2018. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
44%

"Kár, hogy nem ezen múlik. Szerinted a köpködő, mindenen hőbörgő, aranylánccal menősködő, szétfúrtkipufogósladával hangoskodó tahóra felnéz a barátnője/felesége? Hát nem. Mégis vele van."


Minden bizonnyal igen, hiszen egyébként nem lenne vele. Lehetséges, hogy egy szemétláda, de legalább erőt sugároz, ami egy férfias tulajdonság. Szemben a sikertelen fiúkkal, akik oda sem mernek menni a lányokhoz.

2018. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
18%

@Szmütyi


Mit jelent számodra a siker? Komoly barátnőm nincs, viszont vannak az életemben nők.


Ma 2 órát beszéltem az egyikkel telefonon, jövőhéten randijaim lesznek, szóval köszi, megvagyok.


Sajnállak amúgy titeket, mert nektek is randizni kéne. De ahhoz változni kellene, bár végülis nekem mindegy.

2018. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
46%

#14


Csak rideg taktikával már én is összejöttem néhány nővel, de ebben számomra semmi öröm nem volt hosszabb távon.


És elég szomorú, ha az általam vázolt férfiakra "felnéznek", én az ilyeneken általában csak nevetni szoktam.


És nem az van, hogy akik nem sikeresek azok "nem is mernek beszélni velük"... Ez milyen felfogás? Nem minden sikertelen fazon valami csokornyakkendős Frinkprofesszor-lúzer, vagy olyan mint Bert a Big Bang Theory-ból.

2018. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
19%
# Te is egy vagy közülünk, hiába találtad ki a kis álomvilágodat.
2018. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

"Szemben a sikertelen fiúkkal, akik oda sem mernek menni a lányokhoz."


Na ez az, amit úgy látom, az életben nem fognak megérteni azok, akiknek nincs ilyen problémájuk. A férfi teszi meg az első lépést - de a nő a nulladikat. Remélem senki nem hiszi azt, hogy a nők minden férfi jelenlétére ugyanúgy reagálnak.


Ha egy nekik tetsző férfi van a közelükben, akkor nyitott testtartást vesznek fel, testbeszédük arról árulkodik, hogy szívesen fogadnák az adott férfi közeledését. Keresik a szemkontaktusát, mosolyognak - megtesznek mindent, hogy felkeltsék a férfi figyelmét.


Az online világban is megfigyelhetők hasonló dolgok:

Ha a nőknek tetszik egy férfi, akkor ugye "like-olják" a képeit, és önként írnak egy "szia, mi újság? :)" üzenetet. Semmi konkrétat, de ahhoz éppen elég, hogy a férfi tudja: itt most érdemes megtenni a szükséges lépéseket.


Ha azonban nem tetszik a nőnek az illető férfi, akkor pedig teljesen az ellenkezőjét teszi: közömbösen áll, próbál úgy tenni, mintha nem lenne ott, varánuszarcot vág stb. Persze ilyenkor is oda lehet menni - csak hát minek? Hogy lekoptassa és újabb téglát zúzzon porrá az önérzetének a falában?

2018. máj. 4. 23:53
 18/61 A kérdező kommentje:

55%-os: amúgy te meg minek is írsz ide tulajdonképpen? Próbálod provokálni az embereket ráadásul olyan szánalmas módon teszed, amitől elhányom magam.


Annyira izzadtságszagúan próbálod önmagadat beállítani egy "igazi" férfiként, akinek semmi problémája a nőzéssel, hogy egyszerűen nevetséges. Komolyan nem veszed észre, mennyire béna, amit csinálsz?


Ha minden rendben lenne veled, eszed ágában nem lenne pénteken éjfélhez közeledve itt kommentelgetni.

2018. máj. 4. 23:55
 19/61 anonim ***** válasza:
2%

Nehezen, de csak mert nem tart sokáig az érdeklődésem egyetlen lány felé sem, nem vagyok túl kitartó, ha nem érzem a 100%-ot.

Ennek ellenére tegnap is jól éreztem magam egy nő társaságában, ma is lehet átmegyek iszogatni 1-2 nőhöz, holnap elvileg randim lett volna, de nincs kedvem 40 kilómétert utazni meg amúgy is azt mondta, hogy barátnőjével nézeget anyák napi ajándékot, egy negyedikkel is beszélgetek telefonon, de úgy tűnik, hogy csak anyagilag akar lehúzni szóval nem erőltetem meg van még egy akivel szexeltem még tavaly csak neki kapcsolata van és bár hiába beszélünk telefonon, kacérkodunk, simogat meg engedi, hogy én is úgy érjek hozzá meg néz csábosan, de csak nem tudom ágyba vinni megint. :@

2018. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
61%

#15


"randijaim" - na ez kapásból nem. A siker az, ha azzal randizol akivel valóban szeretnél összjönni - és össze is jössz, romantikával és szenvedéllyel.

2018. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!