Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak! Ti hogyan élitek meg a nyári időszakot?

Figyelt kérdés

Jön a jóidő, a nők miniruhákat vesznek fel. Bármerre néz az ember az utcán, kivillanó melleket, formás combokat, feszes fiatal testeket lát.

Ti hogyan élitek meg, a tudatot, hogy idén nyáron sem lesz részetek ezekben, mivel nem vonzódnak hozzátok a nők?



2018. máj. 4. 23:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
70%
Emelt fővel, bizakodva ;)
2018. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
69%

Igazából nem érdekel. Ha majd érdekel előfizetek a prostiknál.


Szerelem meg nem létezik szóval az már nem izgat.

2018. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
50%

#2:


+1

2018. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
44%
Az egyik haverom ilyen. Kijött a jó idő és ha együtt megyünk valahova az utcán, félpercenként szól, hogy ide és odanézzek, milyen jó csajok. Szomorkodik kicsit, hogy nem jöhet össze velük, de bizakodó.
2018. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
19%

Megszoktam már, valamelyik nap haverom mondta,hogy állítólag két fiatalabb csaj eléggé nézett engem mellettünk elmenve az utcán,én meg már fapofával azt mondtam neki, kit érdekel...

26/F

2018. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
34%
2,3. Mi van veletek? :D A szerelem létezik. Az oltások nem okoznak autizmust. A Föld gömbölyű. Ezek tudományos tények.
2018. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy, ugyanúgy élem tovább az életem és várom a halál édes ölelését.
2018. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
33%

Ezek max biológiai értelemben férfiak.


A férfiakra fel tudnak nézni a nők, rájuk valamiért nem, tehát nem nőttek még fel.

2018. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
5%

#6


Hát, ezzel vitatkoznék. Mit nevezel szerelemnek?

2018. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
A szerelem az ember szervezetében lezajló kémiai reakciók sorozata, amely célja a fajfenntartáshoz szükséges kötődés kialakítása. A reprodukciós ösztön kifejeződése, semmi fennkölt dolog nincs benne.
2018. máj. 4. 23:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!