Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak! Ti hogyan élitek meg a nyári időszakot?

Figyelt kérdés

Jön a jóidő, a nők miniruhákat vesznek fel. Bármerre néz az ember az utcán, kivillanó melleket, formás combokat, feszes fiatal testeket lát.

Ti hogyan élitek meg, a tudatot, hogy idén nyáron sem lesz részetek ezekben, mivel nem vonzódnak hozzátok a nők?



2018. máj. 4. 23:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
34%

Tudom, hogy ezen az oldalon azt írják, hogy a nők a gazdag, bunkó, kigyúrt pasikra hajtanak, ez azonban tévedés.


A nők férfiakat keresnek, (akik pl. határozottak) Mivel a félénk fiúk erre képtelenek, ezért a nők inkább a bunkó pasikat választják, mert azok legalább talpraesettebbek.


De ha jön egy normális pasas, aki hozza a férfias tulajdonságokat, és felülmúlja a köcsög, bunkó pasit, akkor az lapátra fog kerülni.


Azért írtam ebbe a topikba, mert szégyen látni, ami itt megy. Hogy ahelyett, hogy tennétek valamit BEBESZÉLITEK MAGATOKNAK, hogy ti nem kaphattok nőt, ez szégyen.


A TI HIBÁTOK, HOGY NINCS CSAJOTOK, ÉS TI TUDNÁTOK EZEN VÁLTOZTATNI IS.


Lehet nyugodtan nullázni a gondolkodás helyett, de ettől még nem lesz jobb az életetek.

2018. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
24%

@Szmütyi


Több éves komoly kapcsolatom volt, nekem most NEM KELL barátnő.


Jelenleg úgy vagyok, hogy randizgatni (ezen belül DUGNI) szeretnék a nőkkel, és ők is velem.


Na, nekem ez a siker. El vagyok a csajokkal, meg ők is velem, és ez királyság.


De ha neked az, hogy barátnőd van, akkor éld úgy az életed, hogy legyen!

2018. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
10%
Én sokszor kapom magam azon hogy én vagyok a varánuszarc és erre a szembejövő csaj válasza,hogy ő is az lesz.Szerintem a fáradság miatt van,mert emberekkel foglalkozom,vagy mert vén fa-sz pofázmányom van már a jó csajokhoz 40 évesen..legalábbis első benyomásra.Mondjuk az biztos,hogy 5-10 éve nem kaptam ennyi varánuszarcot,hogy már messziről virít a csajról,hogy-Neh!Eszedbe se jusson idejönni,vagy megszólítani,mert nem!-
2018. máj. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
20%

#23


Idáig voltál komolyan vehető.


Nice trolling, azért.

2018. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
53%

"Szerinted itt senki nem próbált magáért még semmit tenni?"


Amit tettetek, az lényegében semminek nevezhető. Ha leírnátok, ebből világosan kiderülne.


De tudod mit? Nem akarok már az ilyen embereknek segíteni. És a nőket is tökéletesen megértem, hogy nem kellettek nekik. Még csak az kellene, hogy ilyen emberekre pazarolják az idejüket.


Maradjatok csak itt, és siránkozzatok.


Aki valamire való, az úgyis ki fog törni közületek, a többi meg marad ebben a szánalmas állapotban. Csak a "férfi" jelzőt ne kérjétek magatoknak ki, mert nem vagytok azok!


pá!

2018. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
43%

27-s jól írja teljesen.

A nagy pacihímvesszõt azt csinàljàk az itt rinyàlógépek.

Tényleg nem érdemeltek nõt,miért pazarolnàk az idejüket ilyen sírànkozó kisfiúkra mert azok vagytok,amikor kaphat igazi férfit is.

Mondjuk tenni kellene magatokért:külsõ,belsõ,szexuàlis tudàs,egzisztencia.


De kifogàsokat gyàrtani könnyebb csak azzal nem lesztek elõrébb.

2018. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
50%

"Te meg mit pattogsz itt? Minden egyes hozzászólásoddal egyre gázabb vagy. Persze-persze, neked aztán csak úgy áradnak a nők, akik mind arra várnak, hogy veled dugjanak, hogyne.."


Hiszed vagy sem, velem tényleg dugnak a nők, ezért jöttem ide, hogy segítsek nektek is - igaz, kissé erősebb szöveggel, na de elvileg férfiak vannak itt, így nem gondoltam, hogy ennyire kibuknak. Egyébként meg abszolút nem olyan nagy dolog a világban, hogy valakivel dugnak a nők, ez csak neked tűnik annak. Sok olyan pasi, akiről nem is hinné az ember, hogy képes rá, tud nőt szerezni.


De erre várhatsz hogy segítsek, mert már nem fogok... igaz a mondás, ami a Szentírásban van megírva: ne dobjátok a gyöngyöket a disznók elé.


Innentől fogva viszont a "társkeresési problémák" rovatban való kommentelést meghagyom azoknak, akiknek van ideje bírni ezt az önmagát sajnáltató, hisztis, küzdeni nem akaró bandát.

2018. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
52%

29-s hiàba mondod nem megy àt nekik.

Megérdemlik a sorsuk nem baj több nõ marad nekünk.

Ez egy feneketlen kút itt segíteni.

2018. máj. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
36%
28-as mégis hogyan tudja növelni a szexuális tudását ha még nem volt nővel te idióta ?!
2018. máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
50%

30-as:


Egyetértek. Szerintem jobb innen lépni, tegyenek, amit akarnak.

2018. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!