Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden ember 250-300+ nettót keres, mikor ha átlagbért nyomok be ide (160-180 között), akkor mindenki csak röhög, hogy ezzel egy nő sem vesz majd komolyan?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 20:35
 81/113 anonim ***** válasza:
63%

# 79

az csak te vagy

lődd már le magad

látszik rajtad, hogy valami aluliskolázott idióta vagy, ne erőlködj már vele, hogy te itt komoly fejlesztőnek add elő magad, mert röhejes

2018. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/113 anonim ***** válasza:
67%

Te 38%-os, te nem az a kamu programozó troll vagy, aki üzlet kategóriában mindig idegesíti az embereket, hogy ő neki berki a példaképe?

Aztán amikor programozásról kérdezzük, mindig bekussol? :D

2018. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/113 anonim ***** válasza:
63%
Dehogynem, ő az :D
2018. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/113 anonim ***** válasza:

Elő is szedte a többi regisztrációját pontozgatni, ahogy elnézem.

Mindjárt kommentelni is fog velük, hogy szintén milliókat kereső programozó. (vagy már meg is tette :))

2018. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/113 A kérdező kommentje:
De itt miért jó az, hogy minden 2. ember milliomos vagy legalább nettó 400 ezres programozónak állítja be magát, miközben kis munkanélküli ,,panelpatkány (nem én mondtam ezt)"?
2018. ápr. 3. 16:17
 86/113 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, keress már rá, hogy mennyi a programozó átlagfizetés Budapesten. 400 nettó konkrétan kevés.


De előbb hiszitek el, hogy ugyanaz az egy ember írogat 10 regisztrációval, meg hogy mindenki hazudik, és biztos csak egy "panelpatkány" (megjegyzem ez egy ritka undorító kifejezés), mint hogy a hajlandóak legyetek a tényeket elfogadni.

2018. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/113 anonim ***** válasza:

# 85


Mert a való életben el van nyomva, Szabó Péter meg Berki oldalát lájkolgatja egész nap, és itt egy kicsit szerepjátékozik, gazdag, sikeres ember bőrébe bújik. Ez jól esik neki.

2018. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/113 anonim ***** válasza:

Csak tudod, én nem a linkekben élek, még itt megkeresek átváltva 1 millió felett, otthon seniorként fele ennyit kapnék TALÁN.

Ez a minden drágább meg nagy kamu, ugyanannyiért be tudsz váráeolni, egyedül a lakás meg a szolgáltatások drágák, de ahogy az otthoni albérlet árakat nézem, nem sokáig :D

Otthon dolgozik ismerős Evosoft-nál, T-Systemnél, Epamnál, Morgan Stanley-nél. Szóval rossz embert találtatok meg hülyíteni.

Plusz:

-normális infrastruktúra

-normális egészségügy

-nem maffiaállamban élek, nem soros meg migránsozó plakátokba futok minden sarkon

-nem propaganda vesz körbe

-az emberek 90%-a nem funkcionális analfabéta


Még ugyan annyiért a fizetésért sem mennék haza.

2018. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/113 anonim ***** válasza:
80%

helo én a harvardon végeztem gender szakon durexnél dolgozom netto 5 milla + céges enzo ferrari

van 10 lakásom kiadva meg csemege uborka termesztésből, dinnye földekből is cserren csuppan azért

2018. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/113 anonim ***** válasza:
63%
sziasztok budapesti divat és kommunikáció főiskolán végeztem luxusmárka ismeret szakon louis vuitton szakirányon nettó 120 millió évente bejön Zimbabwe vásárlóerő paritásán számolva, mellette egy kis kft-m van platós ifákat árulok abból is bejön azért valamennyi
2018. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!