Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden ember 250-300+ nettót keres, mikor ha átlagbért nyomok be ide (160-180 között), akkor mindenki csak röhög, hogy ezzel egy nő sem vesz majd komolyan?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 20:35
 61/113 anonim ***** válasza:
38%- os(mutatja az értelmi szinted), süt az írásmódodból a primitívség, ráadásul azt sem tudom, hogy milyen balázsról hablatyolsz. Te kis gyakoriba begyepesedett, álmodozó munkanélküli. 😂😂😂
2018. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/113 anonim ***** válasza:

Jól van utolsó mondom sírjunk együtt.

De nyugi vasàrnaptól kànaàn lesz itt hidd el,minden megvàltozik hiszen te nem vagy hibàs egyàltalàn csak àldozat vagy,majd az új kormàny megoldja helyettetek.

2018. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/113 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem ki miért hazudna, hogy mennyit keres. Ezen az oldalon nem ismer senki senkit, minek hazudna? Saját magát bcna át.
2018. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/113 anonim ***** válasza:

Jól mondod 63-as.

Az a baj,itt ha elkezdenénk sírànkozni meg rinyàlni akkor az jó.

De nehogy elégedett merj lenni,ez balkànon nem dívi,hanem birka módjàra pesszimistànak negatívnak na annak kell lenni mert az milyen jó.

2018. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/113 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, kérdezd meg a 38%-os debilkét, hogy neki miért fontos elhitetnie idegen emberekkel, hogy ő gazdag.

Valami mentális betegségre tippelek, főleg az értelmetlen, logikátlan írásait elnézve.

2018. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/113 anonim ***** válasza:
73%

tök jó, hogy otthon csicska java fejlesztőként annyit lehet keresni, mint skóciában devops mérnökként

mindjárt pakolok, azt megyek haza

mennyit nőtt a gdp tavaly? 350%-ot?

2018. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/113 anonim ***** válasza:

#66:


Devops Engineer Salaries in Scotland:

£42,850 / yr


Senior Java Developer in Budapest Salary

8,861,708 Ft / yr


(forrás: glassdoor.com)


8.8M Ft az kb £25,000, viszont vásárlóerővel kompenzálva, ha mondjuk Budapestet hasonlítjuk Glasgowal, akkor ez ottani fizetésben évi kb. £37,000-nak felelne meg. (forrás: numbeo.com)


Szóval az *átlag* budapesti senior java fejlesztő az átlag skóciai devopsos fizujának 86%-át kapja. Ez ugye azt is jelenti, hogy az ügyesebb / szerencsésebb budapesti java fejlesztő bőven tud az átlag skót devopsos felett keresni. :)

2018. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/113 anonim ***** válasza:

67-es jól írja.

Látszik ő ért is hozzá,meg nem csak ugat.


Én napi 500-600 eurós munkákat is láttam már kint,főleg Java,CISCO ezek.


Nem kell elhinni,láttam és kész és van ismerősöm aki dolgozik is kint ennyiért.

2018. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/113 anonim ***** válasza:
Más is megrettent a hatvannyolcas választól? :D
2018. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/113 anonim ***** válasza:
63%

38%-os, körberöhög a fél oldal, nem zavar egyébként? Mamahotelban ülsz a kis panelszobádban, nyomod a minecraftot, aztán itt előadod a maffiózó java fejlesztőt. :D

Glassdoor-on éves bruttó fizetések vannak, amit írsz, az nettó 487-ezer forint havonta, amiben benne vannak a 15 éves tapasztalattal rendelkezőktől elkezdve a juniorokig mindenki. Skóciában majdnem 2x ennyiről indulsz, juniorként.

2018. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!