Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden ember 250-300+ nettót keres, mikor ha átlagbért nyomok be ide (160-180 között), akkor mindenki csak röhög, hogy ezzel egy nő sem vesz majd komolyan?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 20:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/113 anonim ***** válasza:
0%

1milla fixen meg van. :) 200óránál 1,5milla is.


~külföldön dolgozó.


UI: nőm nincs..

2018. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/113 anonim ***** válasza:
64%
# 41 ennyiért ha akarod leszek a nőd
2018. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/113 anonim ***** válasza:
0%
aki leszavazott, az ne dolgozzon 300 alatt
2018. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/113 anonim ***** válasza:
74%

# 43

Te se dolgozol, azt mit értél vele, egy csöves prosti lettél, aki itt ajánlkozik fel 1 milliót kereső pasiknak.

Aztán ha nem kellesz senkinek, mész az utcára, és könyörögni fogsz pár forintért az embereknek.

2018. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/113 anonim ***** válasza:
87%

#41 vagyok.


#42 ( Nem vagyok meleg, köszi azért. :)

#43 Te sem gondolod komolyan, hogy nő...

2018. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/113 anonim ***** válasza:
89%
# 45 nem kell melegnek lenned, elég ha csak kicsit kíváncsi vagy
2018. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/113 anonim ***** válasza:
72%

Budapesten egyetemi végzettséggel, nem szakmámba vágó területen felvettek kezdőként 200 nettós fizuval. Ez azóta növekedett, bár nem stabilan, de a túlórákkal azért egyre gyakrabban összejön az a nettó 300, és most vagyok 25, tavaly végeztem az egyetemen. Nem lehetetlen, csak az kell hozzá, hogy beszéljek nyelveket, érettséginél több papírom legyen, és persze, nem mellesleg, a budapesti munkahely is sokat számít ehhez. Gondolom Szabolcsban nem kapnék ennyit (már ha egyáltalán kapnék bármit is), és nyilván az ország nagy része nem Budapesten lakik. Nem érzem ezt olyan fizetésnek, amire fel kéne vágni, ha fizetést kamuznék, akkor azért nem ilyen számokat mondanék, ez nem egy olyan hatalmas összeg, amiből habzsi-dőzsi van (nem azt mondom, hogy nyomorgok, de azért nem is a budai villa meg a szalonúj Ferrari szintje). Ha csak ennyi lenne a férjemmel közös bevételünk, erre valószínűleg nem akarnék gyereket vállalni, mert ahhoz már kevés lenne. De ez Budapesten, gondolom ha valahol Kukutyinfalva külsőn laknánk, akkor annak is örülnénk, ha egyáltalán munkát találunk, nemhogy 160-180 nettót, akkor azért az ember nyilván átértékeli a nézeteit.


Viszont pont azért, mert én is csak egy arctalan idegen vagyok, és pont annyi alapod van elhinni a fentebb leírtakat, mint azt, hogy esetleg én vagyok Palvin Barbi, azért egyetértek abban, hogy ne a gyakoris válaszokból indulj ki. Nem tudhatod, ki mikor hazudik, mikor beszél csak az ábrándjairól és mikor tényleges valós eseményekről. A magad életét éld, úgy, ahogy szerinted helyes, fejleszd magad, hajtsd magad előre az életben, és ha szembe jön egy neked tetsző lány, akkor ne arra gondolj, hogy biztos keveset keresel, mert a gyakorin azt mondták, hanem vágj bele, hátha ő nem olvassa ezt az oldalt ;)

2018. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/113 A kérdező kommentje:
300 alap még mindig. Aki ennyit nem kap, nem ember....legalábbis itt tuti nem.
2018. ápr. 2. 23:04
 49/113 A kérdező kommentje:
és ha olvassa a lány ezt az oldalt? és felbuzdul azon, hogy itt még a kukás is 250 felett keres? Akkor öntudatára ébred a nő.
2018. ápr. 2. 23:07
 50/113 anonim ***** válasza:
Nekem életem első bére 480 ftos nettó órabér volt. Most ennek a duplájára talán megmozdulok. Változnak az idők, egyébként hely függő, pesten az elég karcsú fizetés (mármint a 160-180) de pl. szegényebb városokban, pl. Miskolc, Eger elég jó
2018. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!