Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi ember lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi ember lehet az aki ilyeneket ír úgy hogy a találkozás sem történt meg?

Figyelt kérdés
Nem is írtam hogy féltékeny vagyok, mert amúgy egyáltalán nem vagyok az. Azt írta hogy a kolléganőjével egyedül valami fontos dolgot oldottak meg a munkahelyen, ezért nem tudott írni nekem. Nem írtam rá semmit. Utána írta hogy egy lány barátja elhívta kávézni, de ő nem ment el vele, mert nem érdekli. Egyszer azt írta hogy kiskorába megégette magát, ezért a testét hegek borítják, de utána megírta, hogy csak viccelt. Szerintem az ilyen nem vicces.
2018. márc. 30. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Ha nem 16, akkor menekülj! :)

2018. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Beteg, feltűnési viszketegségben szenvedő ember, van pár ilyen.
2018. márc. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát korban már elvileg felnőtt embernek számít.
2018. márc. 30. 09:00
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez most ugyanaz a sztori csak hiányzó láb helyett hegekkel? Nagy újítás volt a féltékeny+agresszív férfiről írt kérdések után. Most hetekig ilyenek jönnek? Várjuk.
2018. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
xD Érzékeny pontot találtam el. Nagyon átlátszó.
2018. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

:DDD Egy ilyen finom 'nőt' nehéz nem felismerni a stílusáról.

Igazad van, a kérdésedben nincs semmi...

2018. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Kamu. 5 ezredik kerdesed.
2018. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vagy kamu vagy igaz. Nem érdekel ki mit gondol.
2018. márc. 30. 09:45
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Féltékennyé akar tenni és azt akarja hogy törődj vele. Biztos akar lenni a dolgában hogy kedveled e, addig nem akar talizni. Nem biztos hogy így van de ez jutott eszembe.
2018. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Elég idiótának tűnik, mármint a legutolsó dolog, a másik kettőben nem látok semmi cikiset.
2018. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!