Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden ember 250-300+ nettót keres, mikor ha átlagbért nyomok be ide (160-180 között), akkor mindenki csak röhög, hogy ezzel egy nő sem vesz majd komolyan?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 20:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:

Kérdezõ miért nem képzed magad?

Miért nem szerzel piacképes szakmàt?

Ki tart fegyvert a fejedhez,hogy neked nem lehet?

Nem öntudat nem errõl van szó,de igényes férfiben benne van az ösztön,hogy jólétet akarjon és tesz is érte.

2018. ápr. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 anonim ***** válasza:
47%

igényes férfiben benne

Nőben is...

2018. ápr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/113 anonim ***** válasza:
32%

Gyerekek kis svajc van itt vagy mi a ...?

Szidjatok az orbant hogy keves a ber meg minden? 300alatt fel se keltek szoveggel jottok? Nevetseges.

19 evesen egy ontodebe vettek fel netto 230al fel ev alatt nem emelkedett semmit ezert ott hagytam. A kornyeken beszeltem szinte minden egyes emberrel akik a kornyeken levo gyarban dolgoznak, hogy mennyit lehet keresni mert munka nelkul nincs penz ha nincs semmid. 180nnal nem mondtak sehol sem tobbet. Ez kb 50-60 gyarat jelent mint magyarba mint szlovakiaban. Akkor ha jol sejtem itt mindenki igazgato vagy helyettes fo konyvelo polgarmester stb. Hogy 300 alatt ne dolgozzunk.

Most talaltam egy helyet ahol oraber van es kb 240 orat kell dolgozni ugy van 450+ fizetes. De 240 orat le kell erte dolgozni.

Ezert is irtam, hogy a 150koruli netto szep penznek szamit ha a realitast vesszuk. De orulok hogy mindenkinek ilyen jol megy :)

2018. ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 anonim ***** válasza:
#53: miért feltételezd, hogy mindenki vagy gyárban dolgozik, vagy igazgató/polgármester? :) Vagyunk néhányan egyszerű alkalmazottként, de magasabb hozzáadott értékű, szellemi munkában, ahol a 300e nettó egyáltalán nem nehezen elérhető.
2018. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/113 anonim ***** válasza:
0%

53-as látom nem fér bele a valóságodba,tudod ha TANULSZ és képzed magad soft skillekben is meg van egy jó szakmád folyamatosan résen vagy tepersz akkor magas lesz a fizud.

Csak itt kis Jauzsika elvárja a nettó 800k-t a gyári szalagmunkára és a Balázska is a mekibe,és brühühü mindenki hibás csak ők maguk nem.

Felelősség vállalás az életükért nulla,pont ezért tartanak ott nem véletlen ez sem.

2018. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/113 anonim ***** válasza:

49. Megnyugtatlak, több nő is olvassa ezt az oldalt, és az értelmesebb részünk nem kezdett el privátokkal bombázni senkit aki beírta, hogy 300at visz haza.

Nem mellesleg érdekes olvasni, ki mennyit keres, komolyan, Pesten ennyivel jobban megy, azért. Semmi szarkazmus, barátnőm most költözött fel, egy hónap ruhahajtogatással megkeresett annyit nettóba, amiért én 3 évet melóztam, hogy megkapjak nettóba kisvárosban, és ráadásul emelik is neki a fizut. :)

2018. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 anonim ***** válasza:
83%

Nem fogok elnézést kérni, mert nyugati fizetést kapok. Rengeteg tanulás, tapasztalat, munka és önnevelés van a tudásom mögött, és igen, olyan magas a hozzáadott értéke, hogy a cégnek megéri így is foglalkoztatni engem.

Amikor tizenévesen a hétköznapi ivászatok helyett az amerikai ismerőseimmel beszélgettem inkább az interneten, és anyanyelvi szinten megtanultam angolul, meg amikor huszonévesen az egyetemi bulik helyett én egy saját webalkalmazást fejlesztettem, akkor mindenki csak húzta a száját. Most ők keresnek 250 ezret, én meg a négyszeresét, ötszörösét. Szóval ja, lehet lepontozni. Vagy lehet mondjuk elgondolkozni, hogy valamit rosszul csináltok.


Az meg egy vicc, hogy aki fejlesztő, az ne jöhetne fel a gyakorira. Ugyan miért? Munka közben szünetet tartani és feljönni ide röhögni a hülyéken a legjobb kikapcsolódás.

2018. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/113 anonim ***** válasza:

Pont ahogy mondod 57-es.

Dettó én is így tettem.

Egyetemi kannásboros bulik helyett krampcsáoltam a kódot folyamatosan meg tanultam,angolul is tárgyalási szinten,addig a sok csoporttársam húzta a száját,most ők talán haza visznek 300k nettót,én is ahogy írod.

Plusz míg más szombaton csak henyél én továbbképzésre járok egy évig.


Ezt bele kell tenni,csak erre nem gondolnak előre,hanem max 1 nappal az átlag,pont ezért átlag.


Amúgy tényleg nevetséges Java fejlesztőként miért ne járhatnék fel ide?Van erre törvény,hogy ne?

2018. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 anonim ***** válasza:
82%
Aki 300 ezret keres (pl. lonely, akit éjjel nappal látok ide kommentelgeti 😂 jó munkahely...) miért görcsöl 6 oldalon keresztül, hogy ezt bebizonyítsa? Kissebbségi komplexus? Talán nem is igaz? Jól van, megkeresitek a német wc pucoló bérét, nyughassatok már.
2018. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/113 anonim ***** válasza:

59-es egy fejlesztõ nem német WC pucoló bért kap,szeretnél te ennyit keresni.


Tudom jobb lenne ha mi is sírànkoznànk mindenkit hibàztatnànk meg szídnànk mindenkit hiszen se te se Balàzs se senki nem önmaga hibàs hanem a kormàny,orbàn,mészàros lõrinc.

Igen mindenrõl õk tehetnek ti csak àldozatok vagytok,brühühü.

Gyere sírjunk együtt hiszen ti mindent megtetettek,nekünk Lonelyval csak szerencsénk volt,de most lesz a vàlasztàs most minden jobb lesz most aztàn kànaàn lesz.

Nektek csak majd ki kell nyitni pici szàtok és egybõl nettó 2 misit fogtok kapni természetesen céges Audival.

Ez a kormàny tehet mindenrõl majd ha õk lépnek akkor nekünk is jobb lesz hiszen mindent tõlük kell vàrjunk meg persze a bankoktól az ingyen hitelt hiszen az jàr ilyen balàzskàknak is.

Ne féljetek vasàrnaptól aranykolbàszból lesz a kerítés is.

Ja NEM.

2018. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!