Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden ember 250-300+ nettót keres, mikor ha átlagbért nyomok be ide (160-180 között), akkor mindenki csak röhög, hogy ezzel egy nő sem vesz majd komolyan?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 20:35
 71/113 anonim ***** válasza:
44%

Foggyoskám, ha magyarországról a seniorok bérét linkeled be, akkor skóciából is.

Itt 60k eurót megkeres egy senior. Átszámolva 470k nettóért itt pincérek dolgoznak, de hidd azt, hogy milyen jó neked otthon, fideszbirka :D

38%-os téged meg le kéne ütni, irritáló kis panelpatkány lehetsz, aki itt előadja magát a frusztráltságában.

2018. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/113 anonim ***** válasza:

70,71-es De nagyon zavar,most megyek öngyilkos leszek jó? :))))))


,,Mit bántak meg a haldoklók?"

- 1. Bárcsak lett volna bátorságom a saját életemet élni, nem pedig a mások elvárásainak megfelelni.

- 2. Bárcsak ne érdekelt volna mit gondolnak rólam mások,vagy idegenek.


Az,hogy neked vagy bármelyiknek nem tetszik meg röhög lesz_rom,most mi lesz?

Javaslom neked is ezen elveket.

2018. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/113 anonim ***** válasza:
63%

# 72


Menjél, vedd fel a 20 ezer segélyedet, ne ide rakosgasd a szabó péter idézeteidet, amivel magadat motiválod, hogy egyszer majd csövesből gazdag java fejlesztő lehetsz.

2018. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/113 anonim ***** válasza:

Hány helyen láttam már ezt az agy mosott idiótát a glassdoor-os meg a vásárlóerő-paritásos kiszámolós linkjeivel :D

Mindenhol megmagyarázza, hogy tulajdonképpen itt nyugati bérek vannak.

2018. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 anonim ***** válasza:

73-as úgy látom nem tudsz elrugaszkodni ettől a segély témától,nahát te tudod mennyi a segély.

Látom van benne tapasztalatod,lebuktál.

Nem baj elnézzük neked,én Szabó Péter idézetet olvasok(tudod neveket nagybetűvel írjuk,általános suli nyelvtan óra),te meg reménykedj,hogy most más párt nyer majd vasárnap.

Csak neked jobb lesz :))))

2018. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/113 anonim ***** válasza:
63%

Az az ember annyit ér, hogy a nevét sem írom nagybetűvel.

Csak tippeltem az összeget, de látom eltaláltam.

Múltkor is előadtad magad, aztán egy programozó kérdezett tőled. Egyből jöttél megint ezekkel a hülyeségekkel, közhelyes idézetekkel, Orbánozással, nem válaszoltál egyre sem.

Na menj, és vedd fel a segélyt, mert anyukád elfenekel. :)

2018. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/113 anonim ***** válasza:

Itt a standard 2500 gbp pályakezdőknek ami adózás után nettó 600-650 ezer forintnak felelhet meg. 5-10 év után seniorként 50-100% emelkedhet, attól függ mennyire ügyes az illető.

A kommentek alapján kb. már magyarországon is ilyen fizetések vannak, céges audival stb.

Nevetséges :D

Nettó 220-240 jó ha megvan a pályakezdőknek, seniorként 400-500, tartom az otthoniakkal a kapcsolatot, nem kell a kamu.

Tehát itt pályakezdőként 3x annyit keresel majdnem, és egy pincér keres annyit, mint otthon egy senior :D


De jöhet a következő kamu adat, meg statisztika gyártás, hogy itt 10%-al magasabb a fizetés csak :DD:D:DD:

2018. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/113 anonim ***** válasza:
78%

#71: értem én, hogy racionalizálnod kell a döntést, hogy te elmentél, de ne haragudj már rám, amiért én próbálom a valóságot látni, és nem csak agyatlanul szidni az országot. :) Azért nem írtam senior devops béreket, mert arról nem találtam elég adatot a glassdooron. Viszont mindkét bér bruttó volt, és a vásárlóerőt is (helyi élet költségét) figyelembe kell venni egy ilyen összehasonlításánál. Tetszik vagy sem, közel hasonló életszínvonalon él egy pesti és egy skóciai informatikus, a számok nem hazudnak. Sem a numbeo, sem a glassdoor nem fidesz propagandaoldal. :)


Azt már meg sem említem, hogy én jóval a hazai átlag felett keresek, mert úgysem hiszed el. :)


(És sosem voltam fidesz szavazó.)

2018. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/113 anonim ***** válasza:

,,Azt már meg sem említem, hogy én jóval a hazai átlag felett keresek, mert úgysem hiszed el. :) "


Ezt le ne írd 78-as,mert amit te most kapni fogsz azt nem teszed ki ne aggódjál :))))


Te leszel a hazug,a segélyen élő,hogy mersz jóval többet keresni?Hát ne haragudj ezt itt nem lehet,itt mindenki megmondta.


Te is csak hazudsz megmondták,nem???? :DD

2018. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/113 A kérdező kommentje:
Itt mindenki informatikus 300-400-as nettókkal?
2018. ápr. 3. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!